arkadaşlar sphere sebebini bilmediğim bi şekilde garip garip hatalar veriyor neyden kaynaklanıyor acaba yardımcı olurmusunuz

resmi

yanlış kategori, taşındı.
@lucretius senin bilgin yokmu kardeş yaw nasl çözerz ? :)
regionlarla ilgisi var diye biliyorum
world ile ilgili sanırım save dosyanı eski bi save dosyanla değiştir
şey yapmış olabilirmisin map2 yi açmaya falan çalışmış? veya sphere iniden maple ilgili bi degisiklik yapmış öyle bişeyler yaptıysan ondan kaynaklanıyodur
hmm bi deneyeyim o halde
banada bilgi verirmisiniz
En ufak şeyden bile debug olabilir. Bu hatayla karşılaştığımda tüm sphere'yi elden geçirmiştim. Umarım yardımcı olabilecek birisi çıkar.
Sphere.ini degiştirmelisin bence..
map ve mul dosyalarından kaynaklı
arkadaşlar bir soru sormak istiorum yeni başlık açamadıgım için burdan yazdım artık başlığı acan arkadaş kusura bakmasın Sorunum şudur: sphere 056b yi kurdum bılgısayarıma ama her ne oluyosa anlamadım hangı yaratıgı yada hayvanı summun edersem ya da spawn koyarsam koyayım body si man olarak gozukuyo mesela kirin summon edıyorum man gozukuyo ama bındıgımde altımda bı horse goruyorum ınınce tekrar aynı şekilde oluyo bunu nasıl çözebilirim
Owner_Jin : arkadaşlar sphere sebebini bilmediğim bi şekilde garip garip hatalar veriyor neyden kaynaklanıyor acaba yardımcı olurmusunuz

resmi

Ben böyle bir hata ile karşılaşmadom,Yanlız bak:
Hataların hepsi Word'de
Biride Wordde Critical hatası vermiş !
Sen büyük ihtimal;Önceki acc ile önceki save dosyalarınnla yeni bir sphere geçiş yapmışşın,O spherede daha hiç birşey koymadığından ve save dosyaların diğer spherenin saveleri olduğundan,Bu gibi hataları veriyor..
Oyun içinde herşeyin normaldir
Birde save dosyalarını yedekleyip spheredeki lazım olan saveleri bırak,Harici saveleri sil..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.