Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Güncel olarak KnightOnline oynayan arkadaşlar var ise burada oynadıkları sunucu isimlerini paylaşabilirler :)

Diez serverinde warrior oynamaktayım

Neophyte
26.6001

Yıllardır takip etmedim. Bir Amentes için sabahladığımı bilirim, bir de Ares. Oyun nedir unuttum. Görsel istiyoruz!! smiley

#427751 Ghlahn:

Yıllardır takip etmedim. Bir Amentes için sabahladığımı bilirim, bir de Ares. Oyun nedir unuttum. Görsel istiyoruz!! smiley

Hali hazırda Olympia serverinde Phantasie'de oynuyorum.Class Mage.

#427753 Sore:

Hali hazırda Olympia serverinde Phantasie'de oynuyorum.Class Mage.

Kaç level smiley

Members
22.9

En son üniversite 2. ve 3. sınıftayken oynamıştım, diezde bir magem vardı az buçuk itemliydi. Çok güzel arkadaşlıklar edindik, yaş ortalamamız baya büyüktü ve en küçükleri de bendim. Pk ya akşamları 3-4 party mage çıkardık. Ne zamanki koxp geldi millet uçmaya kaçmaya seri 33 atmaya başladı bıraktıp komple. Daha sonra yıl oldu 2015 de bizim eski ekip diezde eski karakterler ile tekrar başlama kararı aldılar beni de çağırdılar, ortalığı baya kasıp kavurduk. En son karakterimde olan itemler full 3 takı, 8 krowaz set, 9 aztec fulitol, 5m np falandı yani :) Ee tabi hali hazırda yaşlar baya ilerleyince oyunu bıraktık komple ve 2016 da karakterimi sattım tam 3bin tl ye resim bulabilirsem tozlu arşivlerden atarım:)

DIEZ - SecondLife - BraveTurks clanlarında oynadım. Hatta eskilerden baya oynayan da varmış arada ts lerine girer muhabbet ederim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.