Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Bence;

Birincisi oyun harika olmuş.

İkincisi bence yapılmış en iyi yapımlar arasında yer alabilir.
Overwatch, CS:GO kırması gibi ama iki oyuna harcanan paradan daha az para harcanıyor.
Epin kullanılabilir olması muazzam. Valorant gerçekten katmadeğerli bir yapım.
Birde oyun içi eşyalar için illaki firmanın zorbalığına maruz kalmak zorunda değil insan.
Bence çok başarılı net söylemeyeliyim.

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2020-08-02 19:04, 3 yıl önce)

Epin'i pek beğenmedim pardon Valorant diyecektim :))

@Lucretius
:D
----
Oyun ile ilgili değil de "marketing" ile ilgili bir topic hissi uyandırdı bende.
Profesyonel oyuncuları izlerken ilk başta zevkliydi fakat uzun vadede sıkıcı ve yetersiz geldi bana Valorant. CS:GO, Dota yada Fortnite gibi kalıcı bir oyun olacağını düşünmüyorum.

Bu konu Marshall Longcloak tarafından düzenlendi(2020-06-28 16:53, 3 yıl önce)

Twitch'te drop muhabbetini getiren ilk oyun olması ve riot markasının LOL ile parlamasının ardından inanılmaz bi pazarlama ile ciddi sayıda kullanıcıya ulaştı.FPS streamer arkadaşlara ciddi para ödediğini biliyorum reklam için.Riot'un reklam kabiliyetini tam anlamıyla bu oyun için görmüş oldum.Oyun bana göre kötü.En azından biraz daha para harcanarak daha güzel ve gerçekçi grafiklerle tasarlanabilirdi.

Şu an resmen piyasaya fps oyun sürelim,ordan da ekmek yiyelim hesabı yapılmış bir oyundan ibaret.Belli bi süre sonra bayıyor.O eskiden saatlerce CS oynadığımız dönemlerdeki gibi bir oyun olamaz,olamayacakta.Bu arada fps oyunlarının çoğunda zaten p2w mevzusu bulunmuyor.Sanki Valorant tekmiş gibi bir algı oluşmasın.

Bana FPS olarak şu an Apex Legends daha ilgi çekici geliyor.Hile olayını çözerlerse Apex Legends fps oyunlarının başını çekecektir.Grafik ve mekanik anlamda çok başarılı buluyorum.Hile konusunda ise ciddi sıkıntıları var.Gerçi yine bütün fps oyunlarında olduğu gibi aim bot,wall hack burada da var.

Twitch'teki pazarlamaları harikaydı, ancak oyun bana umut verici görünmüyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.