Selamlar,

Bugün 23:00'da Pyramid UO Sunucusunun büyük destekleriyle Ultima-Strike Twitch Kanalında Eğlenceli bir anlatım ile Ultima Online 1vs1 PvP Turnuvası yapıyoruz. Çerezinizi Kolanızı Hazırlayın ve Eski Ultima Online'cı arkadaşınıza haber vermeyi unutmayın. Kanalı Takip etmeyi unutmayın!

Canlı yayın linki : https://twitch.tv/UltimaStrikeTV

Kurallar;

- Turnuva türü 1 vs 1 olacaktır.

- Silahlara poison sürmek yasaktır.

- Rel Por (teleport) kullanımında sınırlama yoktur.

- Poisonlı silahları kullanamazsınız.

- Hallüsinasyon bonusu serbesttir.

- Turnuvaya hazırlıklı olarak katılınız banker stat taşı vb. isteklerde bulunmayınız koyulmayacaktır.

- Potionlar ve reagentlar staff tarafından verilecektir. 6 Bandaj, 4 Greater Agility, 4 Bleed Potion, 4 Total Refresh, 4 Greater Heal, 4 Greater Cure, 10 Oil Cloth, 1 Deadly Poison (yasak olmadığı takdirde kullanılır) ve 50 Arrow itemları verilmektedir.

- Katılım sınırı 128 kişiden oluşacaktır.

- Pvp turnuvasında loot yasaktır.

- Turnuva başladıgında .katil ile katılabileceksiniz.

- Turnuvaya katıldıktan sonra oyundan çıkarsanız 60 saniye içerisinde turnuvadan otomatik olarak atılırsınız.

- Katılım ücreti 100k olarak belirlenmiştir.

- Katılım süresi 5 dakika sürecektir.

- Katılımlar tamamlandıktan sonra turnuvaya katılım sona erecektir ve pvp turnuvası ile ilgili pagelere bakılmayacaktır.

- Turnuvada ceset kesmek yasaktır.

- Turnuvada afk olduğunuzda direkt olarak eleneceksiniz.

- Turnuvada rakibiniz ile karşı karşıya geldikten sonra turnuva hiç bir şekilde durdurulmaz.

- Pvp turnuvasına izleyici alımı yapılmayacaktır. Sitemizdeki canlı yayın kısmından izleyebilirsiniz.

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2018-11-28 20:44, 5 yıl önce)

KeLL ve Syntax'ın güzel anlatımıyla çok keyifli bi yayındı elinize ağzınıza sağlık beyler. :)

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2017-01-16 01:46, 7 yıl önce)

Izledim muhabbette güzel gerçekten ağzınıza sağlık :)

Neophyte
26.6001

Tebrik ederim, güzeldi :)

Novice
-0.500001

Bende baktım biraz gerçekten keyifliydi başka servarlarıda bekliyorum devamlı olması dileğiyle:)

Members
14.4

Maşallah adam 380 352 vuruyor.

Novice
-0.500001

Doğal anlatımıyla devam ediyor :):)

6 gün dakika sonra eklendi:

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2017-01-30 01:10, 7 yıl önce)

Artık gözümde rezalet ötesi bir sunucu bulunuyor,yayını silmezseniz eğer adamlığınızı gstermiş olursunuz olurda silerseniz bu platformda artık gözümde bitmiştir benim.

https://www.twitch.tv/videos/118305364

01:42'den sonrasını izlersek eğer Angrood adlı playerın 3,3 attığı diğer 2 playerın 4.5 4.5 attığı görülüyor yüksek atan tur atlar mantığıyla 4.5 4.5 atan arkadaşlara bir daha zar attırılıyor sibel adlı arkadaş daha yüksek attığı için bir üst tura geçmesi gerekirken 4.5 4.5 atan arkadaşları pvp yaptırıyor ve devam devam diyor..

Bir sunucunun ownerını geçtim o yayındaki 3 arkadaş neyin kafasını yaşayıpta hiç takip etmiyorlar nasıl yayıncılık bu? İlkokul matematiğini yapamıyorsanız böyle işlere girişmeyin arkadaşım..

Angrood isimli player zaten yüksek attıysa diğer iki arkadaşa birdaha zar attırmanın ne manası var? diğer ikisi ondan düşük atmış olup aynı olsa ne farkeder nasıl bir kafa bu?

Yayında bide pişkin pişkin "ikisi berabere attı yeniden attırdım onlara diyor" arkadaşım bu neyin kafası?

Bu arada gelen açıklama bu

Yarı final turundaki zar olayında yayını tekrar açıp izledim. Angrood, Sibel ve Gwnth isimli arkadaşların sırayla zar atmalarında;

Angrood 3,3 = 6

Sibel 4,5 = 9

Gwnth 4,5 = 9

Zar sonuçlarına göre sibel ve gwnth berabere kaldığı için arasında tekrar zar atışı gerçekleştirilmiştir. Tekrardan zar attıklarında Sibel 4,1 = 5 zar atmıştır, gwnth ise tekrar 9 atmıştır. Bu durumda Angrood ile sibelin tekrar karşılaşmaya dahil olması gerekiyordu. Fakat oradaki kargaşa ile Sibel ve gwnth karşılaşması yapıldı.

Tekrar izlemesine rağmen insanların ne attığını göremeyen kör bir arkadaş sadece kıçımla gülüyorum ya, sizler izlerseniz tekrar atıldığında sibel 3.5 toplamda 8 gwnth ise 4.1 toplamda 5 atmaktadır..

En yakın göz doktoruna gitmenizi öneriyorum..

Bu konu Lethe tarafından düzenlendi(2017-01-30 01:46, 7 yıl önce)

Biz 13 yıldır burdayız o yüzden adamlığımızı tartışmaya açmak saçma olacak. Video kesinlikle Twitch'den silinmez fakat konu ile alakalı karar vermekte bize düşmez. Konu Pyramid Sunucusu ile alakalı o yüzden ordaki başlığı inceleyebilirsin; https://www.pyramiduo.com/forum/viewtopic.php?f=72&t=22033&p=162814#p162809

Kalite ayarını "Kaynak" veya "Source" yaparsanız çok daha detaylı incelenebilir video.

dip not: bu konuyla alakalı başka mesajlar gelirse silinecektir, lütfen pyramid forumlarında konuyu çözün.

silmeyeceğiniz için teşekkürler o rezillik orada dursun kendi forumunda atılan başlıkları silmekte arkadaş o yüzden buraya yazma gereğinde bulundum..

Expert
34.0001

bu arada neye göre bilmiyorum ama ilk turnuvanın kayıtları silinmiş, bir süre sonra siliniyor sanırım. isteyenler indirip son turnuvayı elinde bulundursun derim, sonra niye sildiler demeyin :)

Yayınlar ayrıca vurgu olarak işaretlenmediyse bir süre sonra otomatik siliniyormuş. İlk dönemler bir kaç yayını işaretlemiştik daha sonra hiç bir yayın işaretlenmedi (her hafta yapılıyor)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.