Hayırlı olsun.

Members
14.4

Görsel olarak benim hoşuma gitti. 

@Burch*

dediği gibi alışmak zaman alacak. 

Selamlar yeniden,

Biraz geç oldu ama sonunda yeni siteyi yayına alabildim. Aslında kafamdaki bütün planları gerçekleştiremedim daha çünkü biraz daha vakite ihtiyacım vardı ama bir yandanda siteyi bir an önce açmak istiyordum. Şimdi bir yandan kafamdaki planları oturmaya başlayacağım.

Neler yaptık diye düşünürsek;

• Cotonti son sürümüne geçtik.
  • Cotonti'de bulunan bir çok bug fixlendi ayrıca yeni özellikler eklendi.
  • Çok daha temiz okunaklı bir responsive tasarım yapıldı.
  • Ultima Online ve Counter-Strike bölümlerini tek kategori altına aldık böylece diğer oyunlara yer verdik.
  • E-Spor daha ağırlık vermeye başlayacağız.
  • Arkadaşlık sistemi getirildi. Kullanıcı profilinden arkadaş ekleyebilir gelen PM üzerinden onaylayabilirsiniz.
  • Karma sistemi biraz daha değişti ve daha etkin bir sistem haline getirdik.
  • GGWP eklentisi yaptık aslında bu bildiğimiz "like" mantığı ile aynı çalışıyor.
  • Notification sistemi getirdik. Artık özel mesajlarda kullanıcı adınız yanında notification simgesi çıkacak.
  • SEO'ya çok daha uygun bir URL mimarisi oluşturduk.
  • Çok daha etkili bir kullanışlı bir slideshow ekledik.
  • Önerilen sayfalar bölümü ekledik (anasayfada slideshow altında)
  • Anlık veri çeken sosyal ağ eklentisi ekledik (Bunu cache sistemine bağlayacağım yakın zamanda)

Ve şu an aklıma gelmeyen pek çok özellikle ve değişimde yer almakta inanın herşey gelmiyor aklıma :)

Neler yapmayı düşünüyoruz:

• Forum yapısını reddit benzeri bir sisteme çevireceğiz.
  • Steam, Twitch, FB Login sistemi gelecek.
  • Steam başarımlarınızı profil sayfanızda yayınlayabileceksiniz.
  • Haberler, Son forum postları, Son sayfalar bölümlerini ilgi duyduğunuz oyunlara göre özelleştirebileceksiniz.
  • Twitch ile ilgili bir takım planlamalar (Şu an açıklamak istemiyorum)
  • Online gaming ile ilgili oynamanızı rahatlayacak bir takım planlamalar (Şu an açıklamak istemiyorum)
  • Video Galeri bölümü

Ayrıca editör veya moderatör olmak isteyen arkadaşlar forumlarda özellikle boş olan bölümler için e-postalarınızı bekliyorum: [email protected]

• E-Spor haber Editörü
  • Forum Moderatörlükleri

Bu yolda yardımcı olmak isteyen üyelerimiz özellikle başlık olmayan kategorilere ilgili başlık açıp yazarlarsa çok mutlu olurum :)

Not: Lütfen adblock uygulamalarını kapatalım zaten rahatsız etmeyecek reklam alanları kullanıyoruz. Teşekkürler herkese :)

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2016-12-01 23:08, 7 yıl önce)

Değişik olmuş :)

Beğendim çok güzel olmuş. Eline emeğine sağlık @Lucretius

Expert
34.0001

vay be ben gerçekleşeceğine inanmıyordum. heyecan verici olmuş. hayırlı olsun.

Ooo olmuş olmuş güzel olmuş, çokta güzel olmuş :)

Gece fark ettim bi gireyim dedim baktım yeni değişmişti o sırada dedim nereye girdim ben :)

Forumda bence çok fazla başlık var arma 3 vb. gibi bunlar fazlalık gibime geliyor. Birde blog'a haber gönderme gibi birşey yapılırsa E-spor adına bir çok haberlerde yardımcı olunur.

Arama bölümü biraz daha düzenlenmeli gibi çok karışık durumlar çıkıyor ortaya.

Merhaba, ben hiç beğenmedim çok karman çorman eski hali bence daha iyiydi ultimayı koşeye atmış gibi olmuş ultima online sitesine, platformuna benzetemedim.

Eyvallah beyler şu an daha yeni yayına aldığımız için tabiki eksikler var. Aslında tam anlamıyla bitirmeden açmak istemezdim ama SEO açısından eski sitenin çok sıkıntıları olduğu için bir an önce açmam gerekti. Yeni site online iken diğer yenilikleri getireceğim artık :)

@Nelph

Eskiden çok daha karışıktı aslında çok daha fazla kategori vardı. E-spor ile ilgili bahsettiğin bölümü ekleyeceğim. Aynen arama bölümü aklımda şu anda sadece SEO optimizasyonlarına konsantre oldum 1 hafta içinde herşey bitmiş olur.

@Elhamra.

Daha önceki mesajları okursan zaten ultima online yanında diğer oyunları koymaya çalıştığımız bu nedenle tek kategori altında birleştireceğimizi belirtmiştik. Neresi karman çorman biraz örneklersen elimden geldiğince toparlamaya çalışacağım.

Harika olmuş eline sağlık kardeşim. Tek önerim haberleri kategori haline getirme şansın varsa harika olur.

#427003 Anemon:

Harika olmuş eline sağlık kardeşim. Tek önerim haberleri kategori haline getirme şansın varsa harika olur.

Eyvallah abi. Nasıl anlayamadım haberlerin altına kategoriler mi koyalım ?

• haber > espor
  • haber > dota 2

gibi mi?

full beyaz göz ağırtıyor yorum bolumleri veya yan bolumler  hafif tonda koyulaştırmayı denerseniz güzel bir göz zevki çıkartıcanıza eminim güzel çalışma olmuş elinize sağlık

Biraz geç oldu dediğine bakmayın, beş sene önce değişecekti :)

arka plan rengi gri tonda olmalı, beyaz çok göz yoruyor. 

Mesela şu anda forum mesajları arkaplanı biraz gri ? Bumu yoruyor yoksa daha fazla gri mi olsun istiyorsunuz ? Yada ekşi sözlük gibi birde koyu background'lu seçenek mi eklesek acaba?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.