hareket gelmis, harika olmus :) ellerinize sağlık

• Facebook Login hataları giderildi.
  • Twitch Login eklendi.
Novice
12.5

Yeni site hayırlı olsun.

Tasarım konusu iyi mi kötü mü karar veremedim.Yine de eski halinden iyidir. Bir problem dikkatimi çekti, profilimde veya aramalarda bir konu içerisindeki mesajı bulabiliyorum ancak o konunun tamamına erişemiyorum.

Tasarım oldukça iyi olmuş elinize sağlık 

1-2 güncelleme yaptım

• Forum ana sayfasına son forum başlıkları geldi.
  • Mobil tasarımda artık kimin mesaj yazdığı gözüküyor. (şimdilik kötü bir yapı var farklı bir şekilde düzenleme yapacağım.)
  • WebPush Notification geldi. Sağ alttaki ikon'a tıklayarak abone olursanız anlık bildirimleri direk alabilirsiniz :)

2 dakika dakika sonra eklendi:

#427200 Mortal:

Yeni site hayırlı olsun.

Tasarım konusu iyi mi kötü mü karar veremedim.Yine de eski halinden iyidir. Bir problem dikkatimi çekti, profilimde veya aramalarda bir konu içerisindeki mesajı bulabiliyorum ancak o konunun tamamına erişemiyorum.

Aslında bir problem değil tercih. Aramalar mesaja göre arandığı için direk mesajı gösteriyor. Başlığa tıklayarak bütün mesajları görebilirsiniz yada "tüm mesajları gör" ekleyebilirim.

21 saat dakika sonra eklendi:

• Search bölümü daha okunabilir bir hale geldi.

4 gün dakika sonra eklendi:

• Tek mesaj olarak açılan forum postlarına "bütün mesajları gör" eklendi.
  • Forum postlarına mobil uyumluluk getirildi.
  • Üye detaylarına "son giriş" eklendi.
  • Forum postlarının göz yormaması için arka planı biraz daha koyu hale getirdim.

Aslında arka plan siyaha yakın renkler getirmek istiyordum ama bütün site tasarım dengelerini komple etkliyor. Bu konuda hala kararsızım.

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2017-02-03 05:52, 7 yıl önce)

Elinize sağlık.yes

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.