Moderator
26.6001

Evet FM sever arkadaşlar, malumunuz FM 2017 çıkalı biraz oldu ancak oyunu yeni edindim. Açıkçası önceki senelere göre kullanılan renkler dışında pek bir değişiklik göremedim.

Sizlerin de fikirlerini almak istiyorum.

Keşfettiğiniz yeni bir özellik var mı? İstatiksel olarak biraz daha geliştirilmiş sanırım.

Oyuncular takım bütçelerine göre çok pahalı geldi, transfer politikanız nasıl? Beşiktaş ile oyuncuları elde tutamıyorum.

Alt liglerden takım alan var mı? Newcastle ile başlamayı düşünüyorum. Zevk verecek takım ve genç yetenek önerilerinizi bekliyorum.

Sevgiler blushExpert
34.0001

bu sene ilk defa almadım, artık bokunu çıkardılar. rakipsizler diye her sene aynı yemeği ısıtıp ısıtıp koyuyorlar. yine de almayı bekleyen xmas indiriminde steam 50-60 lira civarına düşürünce alabilir. 3 gün daha bekleyin :)Moderator
26.6001

Kesinlikle öyle, rakip şart. Ah CM ah, sen olsaydın böyle mi olurdu :) Bağımlılık işte bizimkisi, oynuyoruz boş zamanlarda :)PES Club Manager da var, onunla karşılaştırılabilir. OSM de var ayrıca.

1 hafta dakika sonra eklendi:

rekabet her zaman kaliteyi beraberinde getirir, rekabetin olmadığı ya da az olduğu alanlarda bu sorun oluyor maalesef. Bu konu daimy2017 tarafından düzenlendi(2017-12-27 22:53, 3 years önce)

fredy aduyu alın, aksu cafercanı alın. necati yazın şekerspordan beni alın hahha.

 

*aklıma geldi o eski mazi...Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.