Hayır burdaki insanların kafa yapısı neden böyle gerçekten anlamıyorum. Ben player'ım ve size yemin ederim arcadiadan hiç kimse ile bi iletişimim olmadı 15 senedir sadece u-sde gördüğüm kadarıyla tanıyorum Slothere olsun Kell olsun vesaire. Ben kendime oyunda arkadaş arıyorum adam burda bizi yerden yere vuruyor, karantina dolayısıyla girelim kafamızı dağıtalım nostalji yapalım dedik nelerle uğraşıyoruz, üzüldüm gerçekten.

Ayrıca benim - almam falan pek umrumda değil, sende muhtemelen map çalan sunucuda yetkili falansın. Map çalana map çaldı deyince böyle - atıyorsunuz seriden. Beni tanıyan insanların çoğu elini ayağını çekti bu işlerden ortalıkta senin gibi garip insanlara kalmış. 2 hafta önce açtığın u-s hesabıyla gereksiz gereksiz konuşuyorsun, önce bi gerçek kimliğinle burada yorum yapacak kadar cesaretli ol yada pardon muhtemelen banlanmış falansındır sen. Ben senelerdir buraya girip çıkarım kimsenin tavuğuna kışt demedik kimseye hakaret etmedik ki hala hesabımız aktif halde duruyor. Öpüyorum gözlerinden.

//Lucretius

Edit kısmı gereksiz olmuş. Üst bölümde belirttiğim gibi yazdığın mesajları reklam olarak hissetirmedi ama biraz daha üstelersen reklam olarak algılamaya başlayacağım lütfen dikkatli olalım.

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2020-05-21 18:32, 1 years önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.