@WisQuen

Hocam, başladım Arcadia'ya ama bıraktım. Tüm karakterlerin gzde kasabildiği, tamerin ise gz dışına itildiği bir sunucuda oynamak istemiyorum. Kasmak için tek noktadan 3 adet spawn olan kuş sistemi tekele bırakılmış. Sürekli reskill ediliyorsun, diğer tamer arkadaşlar tarafından veya pkpuan kasmak isteyen kişiler tarafından.

Oyunun güzel yanı neredeyse sürekli yetkili gördüm ama verdikleri cevap wikiye bakın, wikiye bakın. Ha öteki kelimede foruma konu açın. Microsoftun destek sitesindeki moderatörler gibi sanırım hazır textleri geri yolluyorlar.

Nebuladan sonra bu sunucuya baktığımda çok büyük eksiklikler görüyorum. Akabinde yeni bir solukda getirmiş, şahsımın fikrine benzer fikirler de barındırıyor. Yinede yılların tecrübesi Nebula gibi olması için çok fırın ekmek yemeleri gerek. Daha fazla bu sunucu hk bu başlıkta konuşmayacağım.

@ShadowLord
Hocam vaktinde de bronxte de aynı durum oldu diye sanıyorum son yaşanan durum gibi misali. Valla ben bir nedrayı hatırlıyorum. Oda başta çok iyiydi. Sonradan işletme körlüğü mü oldu, yoksa  tükenmişlik sendromuna mı girdi bir anda sinirli biri olup çıktı. :)

@Zwagles,
Hocam item bulunur da oyuncuyu bulmak, insanı bulmak dert. Zaten oyunda billurbin tane item olmuş 20 saniyeyi geçmiş save süresi.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Calamitous,
Nebulayı en son devir teslimle satılmasını duyduğumda bırakmıştım. Hatta keşke bir yedeği olsa parası neyse versek bu scriptler değişmese dedim. Lakin bir 3 5 ay önce gene başladım. Tabii ki değişmiş. =) 

Action dinamiklerinde bozulma var. Artık büyülerden sonra hızlı bastığımız büyülerde önceki büyünün bitmesi ile ilgili bir hata veriyor. Magic arrowu geçtim, clumsy basınca bile üstünde yazı çıkınca duraksıyorsun, büyüyü adam yedikten sonra bir duraksama daha yapıyor. Eskiden büyüde kalkan düşmezdi değiştirdiler. Şimdi büyüden sonra makroyla bile eline kalkan çekemiyorsun. Ya adam o büyüyü yiyecek ya fizzle geçecek.

Hazine haritası sadece premium kazmaya yönelik revize edilmiş. Sebep ile herkes hazineci ve çılgınlar gibi item stacklenmiş. Evet nebula her zaman stack serveri olmuştur. Olmuştur olmuştur ama bu kadarını görmüşmüdür bilmiyorum. Şahsi fikrim maks hazineden 12 çıkmalı. İyice öldürülmesin tamam ama bakınca oyundaki itemlere bi nerf yemesi lazım diyorsun yani.

Random spawn olayının saat dakikasına kadar katılıyorum. Tekel olmuş oluyor.

Marklanma olayı oyunu bireysel oyunculara kapatıyor. Bireysel olarak oynadığım süreçte Delucia gitmek kesinlikle yasak çünkü herkes önüne recall oluyor. Normalde moonglowa kadar peşimde koşacak, harita bilmez adamlar, runebookla içime geliyorlar. Fikrim var ama ilgilenen yok. Forumlarda yetkililer çok nadir cevap veriyor nedendir bilinmez. Ama nebula hep böyle olmuştur.

Craft kastım ama bıraktım birşey diyemiyorum.

Castle olayı dediğin gibi yetkili himayesiyle kuruluyor. Keşke sadece 10 kişilik ailelere kurulum olsa gibi birşey olsa.

Client çok eski doğrudur. Bandage self makrosunu denemesem de her vendorda click işlemiyle satın alımlarımda bye desem de client çöküyor. Buy bye sell bye kullanıyorum sadece.

Ctrl shift olayı bende bu tarz bir hata vermiyor dotnet versiyonlarını kaldır kur bence bir.

Clientin bazen siyah ekranda kalması bendede oluyor lakin çözüm yok.

Speed halen daha var. Bende katılıyorum buna. İlla video çekelim diye birşey olmamalı. Çok yakın yıllardır oynayan sunucuya sadık arkadaşım yakın süreç içerisinde bu konudan discorddan ban yedi ve attı tüm itemlerini yerlere.

Nebula gibi eski bir sunucuda olmaması gereken,, yaşanmaması gereken bir çok şey oluyor. 

Bu konu Deathwave tarafından düzenlendi(2021-01-21 14:08, 5 months önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.