U-Ser
0.5

World of UO'da yeni macera devam ediyor.

Açılıştan bugüne güncellenen ve halihazırda bulunan, beğeneceğinizi umduğumuz sistemlerimiz:

Sunucu Genel Özellikleri

Yeni Oyuncular İçin

Genel

  • Luck Sistemi [ https://www.worldofuo.com/luck-sistemi-2021.html ]
  • Paragon Sistemi [ https://www.worldofuo.com/paragon-sistemi.html ]
  • Major Artifact Sistemi [ https://www.worldofuo.com/doom-gauntlet.html ]
  • Seviye Sistemi [ https://www.worldofuo.com/seviye-sistemi-2019.html ]

Bireysel Görevler

  • Yeni Bireysel Görev Sistemi [ https://www.worldofuo.com/yeni-bireysel-gorev-sistemi.html ]
  • Güncel Bireysel Görev Listesi [ https://www.worldofuo.com/bireysel-gorev-listesi-2021.html ]
  • Topluluk Sistemi [ https://www.worldofuo.com/topluluk-sistemi-2021.html ]

Toplu Etkinlikler

  • Baskın Sistemi [ https://www.worldofuo.com/baskin-sistemi.html ]
  • Halk Şampiyonu [ https://www.worldofuo.com/halk-sampiyonu-nedir.html ]

Craft Sistemleri

  • Bodcu Sistemi [ https://www.worldofuo.com/bodcu-sistemi.html ]
  • Para Ödüllü Terzi/Demirci Görevleri [ https://www.worldofuo.com/para-odullu-terzi-ve-demirci-gorevleri.html ]

Hayvan Geliştirme

  • Hayvan Yeteneklerinin Geliştirilmesi [ https://www.worldofuo.com/hayvan-yeteneklerinin-gelistirilmesi.html ]

Kolaylaştırıcı Sistemler

  • Makro Asistanı [ https://www.worldofuo.com/makro-yardimcisi.html ]
  • Ambar Sistemi [ https://www.worldofuo.com/ambar-sistemi.html ] 

Diğer Sistemler

  • Özel Binekler [ https://www.worldofuo.com/ozel-binekler-2021.html ]
  • Günlük Çevrimiçi Süre Ödülleri [ https://www.worldofuo.com/gunluk-cevrimici-sure-odulleri.html ] 


Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.