Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Merhaba Arkadaşlar Elinde Siyah Beyaz Televizyon Olup Ve Televizyonun Yaninda Telefon Çekmemesi Gerek Elinizde Böyle Bir Televizyon Varsa Nakit 1 Milyar Peşin Olarak Verilecektir. İlgilenenler Ya Konu Altında Yada [email protected] bana ulaşabilirsiniz.
Televizyona verecek bin liran var mı? Onun yerine şöyle yapabilirsin. 600-700 liraya bi jammer alırsın yanınada ikinci el bir renkli televizyon daha kaliteli televizyon izlersin :D
|ZagoR| : Televizyona verecek bin liran var mı? Onun yerine şöyle yapabilirsin. 600-700 liraya bi jammer alırsın yanınada ikinci el bir renkli televizyon daha kaliteli televizyon izlersin :D

siyah beyaz televizyonun içinde bir parça varmış ondan öyle pahalı :D
Neymiş bu parça özelliği ney miş? Bin liraya Tv'yi alıp 2.500 liraya o parçayımı satacak ?
Kırmızı civa diye bir madde bulunuyormuş bu tvlerin içinde bunlarlada bomba fln üretiliyormuş.İnternette 8-10 milyara alan var.
Bendevar siyah beyaz Babanemin evinde verirmi bilmiyorum ama baya eski bişeye benziyo ekranı yuvarlak :D Milattan önce kalma televizyon ben Ona bir 250ytl tv alsam onu alsam Ondan 750tl kermı yapmış Olurum şimdi :) qim ilqileniyodu tv işinden 8 10 lireya ¿
1000 ytl ye al 10000 ytl ye sat başlığı açanda harbi çok akıllıymış
hayır bu eski televizyonların içinde bulunan bir madde var frekans karıştırıcı o yüzden telefon çekmiyor şimdide o parça iyi para ediyor ilgilende ben değilim mahalleden abilerim ben araştırmasını yapıyorum bana kar payı kalıyor (:
Abilerin bu parçayı ne yapacak ?

Biraz sorgular gibi oldum ama bomba yapımı, frenkans karıştırıcı olunca ...
https://www.milliyet.com.tr/Yasam/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=1079005

Tubitak bu konu hakkında bir yanıt vermiş en altta..
çok zekice Bin liraya alacan 95 bin tl ye satacan :D 94 bin tl kar yaparsn :D
Sexy1 : Merhaba Arkadaşlar Elinde Siyah Beyaz Televizyon Olup Ve Televizyonun Yaninda Telefon Çekmemesi Gerek Elinizde Böyle Bir Televizyon Varsa Nakit 1 Milyar Peşin Olarak Verilecektir. İlgilenenler Ya Konu Altında Yada [email protected] bana ulaşabilirsiniz.
kendini çok akıllı sanıyorsun sanırım ?
ben satiorm Adanada oturiorm kargo ile göndereblrm
ben pek ilgilenmiyorum sadece arkadaşlarına sor dediler onlarda birilerine satıcak büyük bir ihtimal!
Böyle birşey yok boş safsata haber

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.