Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Size de selam buğra ve sinan, şimdi düşünün durun bakalım bu kim diye :selektor
Eski hesabımı bulamıyorum haha...

Herkese selam:asik2
Selam :)
Xecutioner : Size de selam buğra ve sinan, şimdi düşünün durun bakalım bu kim diye :selektor

Bu kim Sinan :(
#426978 Xlore:
Xecutioner : Size de selam buğra ve sinan, şimdi düşünün durun bakalım bu kim diye :selektor

Yahu bir sürü sey yazmistik ama silinmis frown Yeni arayüzde geciste gitmis galiba. @Xecutioner bi yesillendir buralari, bize gizemli adam numarasi yapma simdi :) @Xlore olm sana gecenlerde bi e-mail atmistim, napiyosun nerelerdesin diye :)

@Xlore (İkşlore) özlettin kendini doğukanla beraber gelin antalyaya bi ara keyif yapalım.Sinanda buralardaysa tadından yenmez wink

Doğukana da selamlar laugh 
U-S de barındırmıcaklar beni biraz daha selam gönderirsem çıldırıyorum.. 

#427025 Rawnos:
@Xlore (İkşlore) özlettin kendini doğukanla beraber gelin antalyaya bi ara keyif yapalım.Sinanda buralardaysa tadından yenmez wink

Dostum, gecenlerde Umutcan'la konusurken kulagini citlattim azicik :) Ben yurtdisindayim artik, Antalya'ya dönmem biraz zor laugh Bir kac fikrim var, basarabilirsem Antalya'ya degil de UO'ya dönmeyi planliyorum laugh

selam dostlar... bayadır bakamıyordum :)

45 saniye dakika sonra eklendi:

•  2005-03-28 21:04

bune la... çocugum oldu 15 aylık :)

8 Yıl 11 ay 13 gün geçmiş üye olduğum günün üstünden ben 19 gün sonra gelirim buralara laugh

2004-11-30 21:24, selam arkadaşlar :)

12 yıl olmuş.

#426975 Nedra:
Selam :)

#427015 RoyaL:
#426978 Xlore:

Yahu bir sürü sey yazmistik ama silinmis frown Yeni arayüzde geciste gitmis galiba. @Xecutioner bi yesillendir buralari, bize gizemli adam numarasi yapma simdi :) @Xlore olm sana gecenlerde bi e-mail atmistim, napiyosun nerelerdesin diye :)

#427025 Rawnos:

#427029 Xecutioner:

Doğukana da selamlar laugh 
U-S de barındırmıcaklar beni biraz daha selam gönderirsem çıldırıyorum.. 

Alala bi garip oldu :)

#427504 Montana LoveLACe:

selam dostlar... bayadır bakamıyordum :)

45 saniye dakika sonra eklendi:

•  2005-03-28 21:04

bune la... çocugum oldu 15 aylık :)

#427506 Marlock:

8 Yıl 11 ay 13 gün geçmiş üye olduğum günün üstünden ben 19 gün sonra gelirim buralara laugh

Alayınıza selamlar :) 12 koca yıl.

zaman geçiyor he =) 2005-05-07

37 ekran tv mi vereceksiniz?

#427576 The_Nos:

37 ekran tv mi vereceksiniz?

Boş yapıyor gene.

Benim 9 yili gecti :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.