Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Sanırım sene 2006 senesinin sonlarıydı İzmir'den babamı kaybettikten sonra maddi durumsuzluktan dolayı Yalova'nın bir köyünde yaşama kararı almıştık.Oradaki internet kafe ortamı insanların oynadığı Knight Online'dan farklıydı.Ultima Online'a işte o köyün internet kafesinde başlamıştım.Sonra pek çok arkadaşımın server kurma sevdasından ve onlarla yaptığım stafflıklarla 2007 senesinde bende bu forumda sizlerin arasında daha küçük bir çocukken Halofalcon ve gene forumda bir başlık açarak ve arkadaşların tavsiyesiyle Genetic nickiyle aranızda bulunup pek çok sunucuda oyuncu ve yönetim kadrosunda bulunmuştum.Pek çok güzel arkadaşlıkları,muhabbetleri bu platformun insanlarıyla ve ortak oynadığımız oyunun içerisinde gördüm ve bugün bakıyorum halen hangi oyunu oynarsam oynayayım Ultima'nın forum sitesinden tut oyuncu kitlesi bir başka güzel geliyor bana dayanamayıp tekrar bilgisayar başında geçireceğim bu vakti burada ve sizlerle geçirmek istedim. Merhabalar! :)

Nickini hatırlıyorum,tekrardan hoşgeldin :)

#427982 Marshall:

Çok teşekkürler.Etkinliğimi göstermek istiyorum ama galiba artık herkes bilgisayar başında,forumda olamıyor kolay kolay yaza doğru şenlenir mi buralar bilemem burada olmak güzel :)

Master
59.2997
#427984 Hayalet Kalem:
#427982 Marshall:

Çok teşekkürler.Etkinliğimi göstermek istiyorum ama galiba artık herkes bilgisayar başında,forumda olamıyor kolay kolay yaza doğru şenlenir mi buralar bilemem burada olmak güzel :)

Selamlar, hoşgeldin.

Buralar artık şenlenmez. :) Forum devri bitti. Yaza doğru şenlenecek tek şey canı sıkılan yine yeni yenidencilerin reklam başlıkları olur.

#427985 Slothere:

Selamlar, hoşgeldin.

Buralar artık şenlenmez. :) Forum devri bitti. Yaza doğru şenlenecek tek şey canı sıkılan yine yeni yenidencilerin reklam başlıkları olur.

:) Haklısınız. Eski muhabbetler dönmüyor olsa da o zamanlara gidebilip halen eski konuşulan muhabbetleri okuyabilmek keyifli :) Hoşbulduk

Selamlar herkese.. :)

#427989 Tymaron:

Selamlar herkese.. :)

Heh.Ardıl abimde geldiğine göre radarlara yakalandım :)))

Dün akşam rekabetçi atarken "could not load library client" hatası verdi ve oyuna giremedim 24 saat BAN yedim. Sonra tamamen cs go yu silip tekrar yükledim. bu seferki hata "could not load library matchmaking" olarak verdi.  lütfen konu hakkında bilgisi olan varsa cevap verebilir mi.

#427985 Slothere:
#427984 Hayalet Kalem:
#427982 Marshall:

Selamlar, hoşgeldin.

forum olayı bitmez, tek yapılması gereken tekrar bir sinerji yaratmak ve tartışma konuları açmak. insanlar tanışmayı, tartışmayı, ve kendini ispatlamayı sever. forumlar buna vesile olabilir

Ultimacılar bitti demeden bitmez :))Bu yaz olmazsa bile bidahaki yaz illaki gelirler.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.