Merhaba u-s ailesi;

Baya uzun suredir elimi ayagimi cekmistim uodan ve forumdan. Suan nasil oyuncu kitlesi kaldi inanin hic bilmiyorum. Bu isle hala ilgilenen varmi ondanda emin degilim ama eskiden nothing isimli sunucuda gcx(caner) ile guzel birsey cikarmistik ve sonra malesef yollar ayrildi, vakit ayiramarigimiz icin sunucuda ki buglar yuzunden kapatmak zorunda kalmistik. Suanda ise 7/24 yogun bir is hayati var. Onun ilgilenemeyecegini biliyorum. Aklimda da bir proje var isin asli. Ortaya guzel birseyler cikartabiliriz. Hobi olarak bu yazilim isleriyle ilgilenen bir arkadas varsa, gelsin birlikte birseyler yapalim gorusundeyim. Maddi olarak sunucu kirasi, domain, host vb herseyi ben karsilayacagim. Ilgilenen arkadas hobi olarak bu isle ilgilenmek isterse lutfen bana burdan yda dm den ulasabilirse memnun olurum. 

Aradığınızı bulmanız dileklerimle...

hala düşünüyorsan server acmayi ben yardimci olabilirim sana kardeşim Web Coder Script Hepsi Var 

https://www.facebook.com/oziireis facebook adresimden bana ulasabilirsin. 

Çok teşekkür ediyorum ilgi gösterdiğin için, sanırım eskilerden çok güvendiğim bir isimle yapıcaz. Ama çok minnettarım gösterdiğin ilgi için.

Peki Kardeşim Şimdiden Hayirli Uğurlu Olsun Umarim İstedigin Hedefi Bulursun.

#427965 Some_one:

Merhaba u-s ailesi;

Baya uzun suredir elimi ayagimi cekmistim uodan ve forumdan. Suan nasil oyuncu kitlesi kaldi inanin hic bilmiyorum. Bu isle hala ilgilenen varmi ondanda emin degilim ama eskiden nothing isimli sunucuda gcx(caner) ile guzel birsey cikarmistik ve sonra malesef yollar ayrildi, vakit ayiramarigimiz icin sunucuda ki buglar yuzunden kapatmak zorunda kalmistik. Suanda ise 7/24 yogun bir is hayati var. Onun ilgilenemeyecegini biliyorum. Aklimda da bir proje var isin asli. Ortaya guzel birseyler cikartabiliriz. Hobi olarak bu yazilim isleriyle ilgilenen bir arkadas varsa, gelsin birlikte birseyler yapalim gorusundeyim. Maddi olarak sunucu kirasi, domain, host vb herseyi ben karsilayacagim. Ilgilenen arkadas hobi olarak bu isle ilgilenmek isterse lutfen bana burdan yda dm den ulasabilirse memnun olurum.

Senin gibi bi staff görmek mutluluk verici eğer istersen beraber birşeyler yapabiliriz  ulaşabileceğim facebook adresi veya skyptan görüşebiliriz not:eski nothing playerı

Aradığını bulman dileği ilesmiley

Aradığımı daha bulamadım, ilgilenenler varsa pm atarsa memnun olurum :)

Not bıraktım sana 

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.