Arkadaşlar zamanında bahsetiğimiz serverımızın çalışmalarına sona yaklaşmış bulunmaktayız.
Real hayattaki iş yoğunluğumuzdan dolayı vaktimizi ayıramamıştık , söylediğim gibi serverımızın açılışına az bir vakit kaldı.
Yetkili başvurularımız devam etmektedir , sitemiz aktif konumdadır ve sistemlerimizin bazıları tanıtım bölümünde bulunmaktadır.
Vaktini ayırabilecek ve desteği olabilecek arkadaşları hala aramaktayız.
Lütfen yapıcı eleştiri olarak kabul edin, takdir ettiğim insanlarsınız.

Sitenizde daha iyi bir Türkçe kullanırsanız daha iyi bir izlenim olur diye düşünüyorum.
Xlore : Lütfen yapıcı eleştiri olarak kabul edin, takdir ettiğim insanlarsınız.

Sitenizde daha iyi bir Türkçe kullanırsanız daha iyi bir izlenim olur diye düşünüyorum.

Katılıyorum, aynı şey benimde dikkatimi çekti. Birde ben tasarımın iyileştirilmesi taraftarıyım, düşünülen konsept güzel ama yetersiz kalmış daha güzel olabilir diye düşünüyorum..

Yapılan eleştiriler ve öneriler doğrultusunda sitemizde bazı değişiklikler gerçekleştirilmiştir.                                                                                                                                     ( Düzeltilmesi gereken veya eksik görülen bir husus varsa söylemenizden memnun oluruz)

Site tanıtımı ve oyun içi açıklamalarda en kısa sürede eklenecektir.

Yetkili alımlarında ise Kadromuzda boş olan yerlere yetkili alımı gerçekleştirilmesinden dolayı   artık sadece İn Game ile ilgilenebilecek yetkili  arkadaşlar alınacaktır.

www.killeruo.com

Bu konu Any! tarafından düzenlendi(2016-12-21 15:14, 7 yıl önce)

Bu buğranın yazdığı duruyor da bizimkiler nerde... :( 

Başarılar.

Bu konu Marshall tarafından düzenlendi(2016-12-21 15:52, 7 yıl önce)

Başarılar dilerim,

Sitemiz Yen'i yüzüyle aktif olmuştur ve sunucu tanıtımlarının bir kısmı foruma eklenmiştir . World ve connector çalışmalarıda bitmiş  bulunmaktadır. Sunucumuzun aktif olmasına çok az bir vakit kaldığını belirtmek isterim ayrıca iyi dilekleriniz için teşekkürler.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.