Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Serverimdeki bütün yetkilileri silmek istiyorum ama bi türlü yapamadım. Şunu kullanıyorum fakat sadece oyundakileri siliyor :( Account dosyasındaki bütün plevelli acc leri silmek istiyorum ben yardım ediniz lütfen

[function gmsil]
forplayers 65000
if (<eval <account.plevel>>>1)
serv.account <account> delete
endif
endfor
Sphere Acct ve Sphere Accu' daki herşeyi silip sadece şu kodları bırakırsanız bütün accountlar silinir .

// Accounts are periodically moved to the sphereaccu.scp file.
// All account changes should be made here.
// Use the /ACCOUNT UPDATE command to force accounts to update.

hayır arkadasın demek istediği farklı birşey o komutla silmek istiyor (neden istediğinide anlamadım ama :D) sen oraya serv.account <account> delete yazmısın ole yazınca tüm accleri silcek tabi belli bir plevelin ustundekileri sil diceksin onuda yazmısın ama sanırım bi tane ''>'' isaretini fazla koymusun yanılmıyorsam
SoulEdge : Sphere Acct ve Sphere Accu' daki herşeyi silip sadece şu kodları bırakırsanız bütün accountlar silinir .

// Accounts are periodically moved to the sphereaccu.scp file.
// All account changes should be made here.
// Use the /ACCOUNT UPDATE command to force accounts to update.

okumadan niye saçma sapan msj atıyosunuz ki ? adam ne demiş yetkilileri silmek istiyorum demiş dimi ? Senin işleminle bütün accountlar silinir senin dediğin gibi. Ayrıca o kodların hiç ilgilisi yok başındaki " // " ları görmüyor musun ? Hepsini silsende olur birşey bırakmana gerek yok yani
Şunu şöyle yapsak?

[function gmsil]
forchars 65000
if (<ischar>) && (<isgm>)
disconnect
serv.account <src.account.name> delete
endif
endfor

@milyonlarcaY

sakin ol hocam tamam, ne bu şiddet bu celal?
Selam,

Anladığım kadarıyla sadece yetkisi olan kişilerin accountlarını sileceksiniz. O zaman ilk önce Account Master'ı indirin.

Link: Account Master

Account Master indirdikten sonra Özel bölümünü seçip, daha sonraki alt menüden de Stafflar'ı işaretleyip Listele diyebilirsiniz. Burada tüm plevel almış account'lar gözükecektir. Daha sonra bu accountları tek tek oyundan serv.account accname delete yada Sphereserver.exe konsolundan account accname delete şeklinde yazarak yetki almış accountları silebilirsiniz.
Yardımcı olan herkese teşekkurler :)

Ayrıca birşey söylemek istiyorum. Konuyu tam anlamadan cevap yazmamanızda fayda var. Bilmeyen birisi olsa direk atlayıp acc dosyasını komple silebilirdi.:con
Full acc res atıcaksan serv.account unused 0 delete komutunu kullanırsan serverdaki tüm accountlar gider sadece gm ler hariç..!
Eğer gm lere res atıcaksan amadeus'un dediğini kullan
:asik2
<src.account.name> amadeus bu adamın kendi charını siler <account.name> yapmanız gerekli.
@Basic

Evet hocam haklısın da ben denedim verdim benım sunucuda yetkililer sıfırlandı :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.