U-Ser
1.1

Ben de ultima-strike'in eski gediklilerindenim. Ancak genelde çok yazmaz sizleri izlerdim dostlar. Ne güzel günlerdi ya. Her birinizin nicki o kadar tanıdık ve biliyorum ki gerçekten şaşırdım. Gece kuşlarında dönen muabbet ne güzel günlermiş.

Ultima Online ve eskiler özlendin.

 Expert
33.6

selamlar dostlar, artık gerçekten uo bitti dimi :)Vay beee.. Kaç sene oldu :) Bugün de nedense benim aklıma geldi de girdim. Konuyu görünce duygulanmadım değil. 

Evet evet gerçekten de uo bitti..

Bu ortamı özlemeyen bir tek ben değilim sanırım..Hop :) 

-

Talu Bilgili / Luciana / Pelias#428522 Chimes:

Vay beee.. Kaç sene oldu :) Bugün de nedense benim aklıma geldi de girdim. Konuyu görünce duygulanmadım değil. 

Evet evet gerçekten de uo bitti..

Bu ortamı özlemeyen bir tek ben değilim sanırım..

İnanır mısın dün aklıma geldin. Bi Chimes vardı ne yapıyor acaba diye :)Maglor benimde aklıma sizler gelmiştiniz :) Özledim vallaha o günleri. İşten güçten fırsat bulmak artık imkansız hale geldi :) S.a Ultima Online benim için ayrı yeri olan bir oyun.İlk oyunum.Geçmişi ne zaman hatırlasam hüzünleniyorum.Yıllar öncesinde bu forumda takılanlardan bazılarınızı hatırlıyorum.

@Slothere

@Michaell

@Nedra

@Noxier

@Kell

 Selam herkeseSelamlar. O zaman benden de selam olsun :)Vay be uzun zaman sonra giriyim bi bakıyım dedim herkese selamlar :) 11 sene olmuş ...Novice
-14.8

Bende ara ara bakardım buralarada yazmak için böyle bi konuya ihtiyacım varmış herhalde :) Bu arada eski yorumlarıma baktım ne kadar toxicmişim o zamanlar uo online hayat offlinemış harbi :Dhiiii yesÜye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.