Yapılan son güncellemeler ve değerlendirmeler :

Sunucuda yapılan son güncellemeler aşağıdaki gibidir ;

* Zanaatkarların zaman geçirebileceği,kazı yapıp odun toplayabileceğim Crafter Ground kısa bir süreliğine aktif hale gelmiştir.

* Random spawn sisteminde mid,forest,desert ostard ve Ore Llama aktif edilmistir.

 

* Sunucunun ilk sabit spawnı olan Ore Llama aktif edilmiştir. Ore Llama sahibinin yükünü alarak ekstra 300 kg ağırlık taşıtabilmektedir.

Discord kanalı : https://discord.gg/zQAXW45

Online oyuncu : 20 - 30

Açılış tarihi : 22.12.2019Bu konu Joshepx tarafından düzenlendi(2019-12-26 11:31, 3 ay önce)

Ben ve arkadaşlarım da oynuyoruz bu sunucu da. Hatta dün saat 02:15 de Kale ve Guild tarafımdan kurulmuştur. Şuan iç dizayn'a giriştiğim için en kısa sürede (Joshep Saint's) sağolsun çok yardımcı oluyor eşyalar ve farklı konularda yakın zaman içinde kalenin iç dizayn bitecektir..

 Bu konu jrdamtha tarafından düzenlendi(2020-01-06 00:55, 2 ay önce)

Bende arkadaşımla beraber sunucunuza başladık. Gerçekten son bir kaç aydır açılıp kapanan sunuculardan sonra çok iyi geldi. Sistemler, droplar, sistemlerin birbirleriyle bağlantıları çok dengeli olmuş emeğinize sağlık. Ultimada gördüğüm en iyi ekosistemi kurmuşsunuz. Allah razı olsun diyorum bir player olarak. Çok şükür sonunda istediğimiz gibi bir sunucu olmuş. 

Not : Ultima Strike ultima oynadığım zamanlardan beri takip ettiğim platformunuza nedense yeni üyelik almak zorunda kaldım :) Gerçekten bu yorumu yapmak için verilen emeğin karşılığını alması için borçlu hissettim kendimi. Yoksa üyelik olmadan her bölüme göz atabilmekte iyidi. Hem platform için size hem de güzel işler başaran arkadaşlara, iyi ki varsınız. Hakan ÇAVDARAlcor Guncellemeler 

Alcor duello sistemi aktif edilmiştir, (bknz :
http://www.alcoruo.com/frm/index.php?topic=528.0)
Sistemden yararlanabilmeniz için detayli bilgi forumda mevcuttur.

Alcor home sistemi aktif edilmiştir. Oyuncu stuck zamanlarini dusunerek ve oyuncu destekli bir sistem olmasindan dolayi home sistemini devreye girdi. (bknz :
http://www.alcoruo.com/frm/index.php?topic=525.0 )

 

 

Mustang ve shire serisi binekler sabit spawn olarak eklenmiştir. Detaylar (bknz :
http://www.alcoruo.com/frm/index.php?topic=425.0 )

14.01.2020 tarihinde belli nedenlerden ötürü sunucu ile bağlantısı kesilen tüm hesaplara bir kereye mahsus af çıkarılmıştır. Oyuncular hesaplarına giriş yapabilirler.

Donate/Market/Destek sistemi aktif olmustur.

Oyunici dengeyi bozmayacak sekilde ayarlanan sistemde, sitemiz üzerinden donate bölümüne tıklayarak bizlere destek olabilirsiniz. Satış esnasında tüm bilgilerinizin doğru olarak girdiğinizden emin olunuz.

Satıcıya not kısmında ;

* Hesap Adı : (account name)

* Var ise notunuz :

şeklinde doldurmanız zorunludur. Eksik bilgiler olan destekleriniz sunucu tarafından işleme alınmaz.

Oyuniçinde (.market) yazarak destek puanlarini gorebilirsiniz.

Eşya tamir sistemi eklenmiştir.
Bazaar Island’da bulunan Demirci Orhan isimli zanaatkara gidip silahlarınızı %1 hasarı 20.000 gb üzerinden onarabilirsiniz. Sistem sadece şuan silahlar için geçerlidir. İleride tüm eşyalar sisteme dahil edilecektir.

Diğer tüm güncellemere sitenin sağ bölümünde bulunan alandan ve forum üzerinden ulasabilirsiniz.Kayıt olamıyoruz, veritabanı hatası veriyor siteniz..Sunucu stabil olarak devam etmektedir, kayıt sorunu uzun süre önce giderilmiştir. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.