Connectör websitemize upload edilmiştir , daha önceki oyuncularımız websitemiz'den connectör'ü indirebilirler

Merhaba sayın uo-developer sakinleri

,

Alien Rage projesi Role Play tadını yaşatacak bir Level tabanlı PVP sunucusu olup 2015 yıllarının sonlarına doğru tamamlanmış olan bir projedir. 25.02.2015 tarihi itibari ile demo sürümü olarak geçici süreliğine aktif olmuştu, demo sürümünü kullanırken sunucuda bulunan ufak tefek hataları gözlemledik ve hataları tamamen hafifletip sunucuyu tamamen aktif hale getirmiş bulunuyoruz.
Sunucu'da her hangi bir bug yoktur , ancak yinede sizlerin tespitleri ile bug oluşması söz konusu olduğu sürece bizlere bildirmeniz önemle rica olunur.
Bize sunucu içerisinde ki hataları bildirmeniz yanı sıra isteklerinizi'de belirtmeniz'de her hangi bir sakınca yoktur , mutlaka dikkate alınıp sistemler üzerinde ki değişiklikler güncellenip dilediğiniz noktaya ulaşmayı sağlamayı umuyoruz.

NOT : LEVEL sistemi istek üzerine explosion kasma olayı tamamen geçici süreliğine kapatılmıştır.

[/h2]
Uo-Dev kullanıcılarına teşekkür ederiz güzel yorumları için : http://www.uo-developer.com/q-8384-alien-rage-ultima-online-tanitim.html

Web Sitemiz : http://www.alienrage.net [ Sistemler bölümüne bazı sistemler eklenmiştir ]
Forum : http://www.alienrage.net/forum/ [ Forumlara sistemler eklenecektir ]
Dosyalar : http://alienrage.net/connector/ [ Alien Rage Bağlantı Programı (25 mart 2015 21:17) ]
Kayıt : Account Sistemi Freedir.
Açılış Tarihi : 20 Mart 2015 [Açıktır]
Sürüm :Tam sürüm [ Beta sürecinden çıkmıştır ]

Alternatif Link : Alien Rage Ultima Online.rar 6.2 MB

Oyun İçi Genel Özellikler ;
Emulator: Sphere
Version: 0.56b Win Pre-releases
Tür: Pvp [ Rp tadını fazlasıyla yaşatabilen ] action doruklarına burada ulaşacaksınız!

Önerilen Ultima Sürümü : Age Of Shadow [AOS] & Mondain s Legeacy
Sunucu Özellikleri: DELL PowerEdge
4x 3.40 Ghz Intel Xeon Quad-Core E3-1270 Hyper-Threading
8192 MB UDimm Bellek
2x 1024 GB Dell Sata, Hardware RAID 1
Dell iDrac IP KVM / IP Reboot Paneli
Yedekli N+1 UPS Enerji
100 Mbit/s Limitsiz İnternet Erişimi

Connector: Aktif

Merhaba Sayın Alien Rage Oyuncuları ,

Sunucu connectör tasarımı ve kodlaması sona ermiştir , connectör’ü indirmek için aşağıda bulunan ” Download ” butonuna tıklayabilir veyahut ” Dosyalar ” bölümüne girerek dosyalar’dan indirebilirsiniz.
Sizlere iyi hizmet verebilmek için elimizden gelenin daha fazlasını yapıyoruz.
Saygılarımızla

Alien Rage ™ Staff Member


Skill Total & Gain Cap SystemSistemler hakkında kısa ve öz bilgi forum için [h2]
Oyun içerisinde " Owner " Logları kontrol edebilir , ve her hangi bir staff'ın neler yaptığını izleyebilir Alien Rage sunucusu içerisinde her hangi bir staff .add komutu kullandığı taktirde veyahut her hangi birşeye dokunduğu taktirde otomatik olarak " Logger " sistemimize kayıt eder , her hangi bir olumsuzluk söz konusu olduğunda staff'ın yaptığı davranışı " Copy Deed " tıklayarak deed şeklinde çantaya otomatik olarak düşer ve tıkladığınızda o staff'ın yaptığı olumlu veyahut olumsuz davranışını " Kanıt " Olarak sunabilme özelliğine'de sahiptir sistem bununla sınırlı değil sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Projemiz üzerinde kaliteli bir oyun sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız.

Resim Örnekleri Aşağıdadır

Yarışma Alanlarından Sadece Bir Kaç GörüntüBritain BankÖzel Binekler Ve Bilgileri Aşağıdadırstandarda uygun görsele – güç orantısıyla düzenlenmiştir. En güçlü bineğimiz Special Dragon 1600 – 1800 arası güç düzenlemesiyle yenilmez bir binektir.
Özel 3 adet bineğimiz bulunmaktadır, Lava Rand, Poison Rand ve Paralyzer. Bu binekler isimlerindende anlaşıldığı üzere çeşitli algoritmalara sahiplerdir.
-Lava Rand, saldırdığı veya darbe aldığı oyuncunun altına ufak çaplı bir ateş yakmaktadır. Vuruş gücü yüksektir.
-Poison Rand, saldırdığı veya darbe aldığı oyuncunun altına ufak çaplı bir zehir duvarı oluşturmaktadır. Vuruş gücü yüksektir.
-Paralyzer, bineğin çalışma mantığı INT değerine oranla işlev göstermektedir, binek orjinalinde 50 İnt’e sahiptir. Algoritması ise ekranda gördüğü veya özellikle saldırdığı her kişiyi kısa bir süre paralyze etmektedir. Her paralyze kullanımı için 10 INT harcayarak, aynı anda 5 kişiyi paralyze edebilmektedir. Vuruş gücü yüksektir.Player Küfür Sistemi


Player Küfür Sistemi

Player Küfür Sistemi , bir oyuncu küfür ettiğinde etrafında bulunan herkese hakaret etmesi sebebi ile bir kutu açılır o kutuya tıkladığınızda ceza verip vermemeniz için 2 buton çıkar karşınıza 1 kişi ceza verdiği taktirde 5-10 dakika aralıkla cezaevine atılır , 1 kişi'den fazla örneğin 10 kişi cezaevine yolladı yaklaşık 2-3 saat bile cezaevine gitme şansınız olabilir , tamamı ile oyuncuların insafiyetine kalmış bir seçimdir :)Alien Rage Milli Piyango & İkramiye Sistemi

Milli piyango sistemimiz şu şekilde çalışmaktadır ; 1 gün içerisinde bütün oyuncular stone taşından bilet alır ve akşam 20:00 olmasını bekler , herkesin almış olduğu bilet sayesinde stone taşında " Gold " Para'lar birikir ve herkesin parası otomatik toplanır akşam 20:00 saatleri yaklaştığında sistem kazanan kişiyi açıklar ve çantasına özel hediyelerini ve parayı otomatik newbield olarak yollar çok zevkli bir oyundur.

Champion Sistemi

Champion sisteminin despise bölgesindeki ayağı Barracoon the Piper aktif edildi.
Barracoon 16 seviyeden oluşuyor, seviyeler bölüm süresince karşısınza çıkan yaratıkların hepsini öldürerek ilerlenebilir. Her seviyede karşınıza çıkan yaratıkları öldürebilmek için 10 dakikaya sahipsiniz, eğer 10 dakika içerisinde başarılı olamazsanız aynı seviyenin başına dönersiniz. Eğer 10 dakika içinde hiç yaratık öldürülmemişse bir seviye geri düşülür. Her 5 seviyede bir yeni daha güçlü yaratık grubuyla karşılaşırsınız. 16. seviyenin sonuna kadar ilerleyebilirseniz, Barracoon the Piper altında özel bineğiyle beraber sizi karşılayacaktır, binek Barracoon öldüğünde serbest kalır ve ehlilleştirilebilir. Unutmayın Barracoonu öldürmek için 60 dakika süreniz var, bu süre içerisinde Barracoonu öldüremezseniz firar eder ve 60 dakika boyunca zindana tekrar geri dönmez.
Barracoon the Piper üzerinde ganimet olarak 10 kadar vanquishing silah, Whitemare Bineği , Random Steed Bineği , Arap Kisragi , Polar Bear , Dragon Of Random , +15 Random silahlar ve 4.000.000 M civarıda altın taşır.

Champion sisteminin Deceit ve Fire dungeon bölgesi ayakları olan Neira the Necromancer ve Semidar aktif edildi. Semidar ganimet olarak bir çok itemi üzerinde taşımaktadır , hits oranına göre random şeklinde ayarlanmıştır.

Emlak Sistemi Player Vendor

Bu sistem oyuncularının evlerini arsalarıyla birlikte satmasına olanak sağlamaktadır. Oyuncu sahibi olduğu evin tabelasına tıklayarak "Evi satılığa çıkar" bölümünü işaretler. Ardından satmak istediği fiyatı yazar ve ev otomatik olarak tezgahtarlar loncası kayıtlarına eklenir.

Ev almak isteyen satıcılar ise tezgahtarlar kooparatifi üyelerine tıklayarak "Emlak" sekmesinden aratıkları ev türünü, evin yerini, fiyat aralığını girerek bir seçim yaparlar.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Safe Zone Player Vendor [Satış Temsilcisi] Kiralama ; Sözleşmeli Sistem.

Vendor kiralamak için " Safe Zone " alanında bulunan Sözleşmeli vendor kiralama yerine giderek " Sign " tıklamanız gerekir ve kiralayıp işçi ekleyip işçi kaldırabilirsiniz itemlerinizi kolayca satılığa sunabileceğiniz bir sistemdir.
Sözleşmeniz dolduğunda otomatik olarak bütün itemleri bankanıza atar.

Sistem resimlerde görüldüğü üzere çalışmaktadır.

Sistemden Görüntüler
Etkinlik Sistemi Görüntüsü ve Düzenleri

Etkinlik sistemi değişiklik göstermektedir.. Lütfen oyun içinden .etkinlik komutuyla takip ediniz…
Not : Sistem her gece 23:00’da ” random ” şekilde yer değiştirmektedir , bugün olan turnuvalar yarın farklılık gösterebilir , aynı zamanda oyun içerisinde yetkililer istedikleri gibi etkinlik yerlerini değişebilir istediği saat aralığına dilediği etkinliği ekleyebilir
Sistem tamamen otomatik sistemdir ” Yetkili ” arkadaşlara gerek kalmadan bütün turnuvaları sıkıntısız oynayabilirsiniz , Yarışma Ödülleri otomatik olarak çantanıza ” Random ” şeklinde düşecektir.

Sistemi yine oyun içerisinde " Sadece Owner " dilediği saate dilediği yarışmayı ekleyebilir ve çıkartabilir , bunun yapılması şart değildir sistem her gece kendini günceller.Özel Mage Robe

Özel Büyücü Robeleri
Çeşitli büyülerden etkilenmeyen özel giyimlerimiz aşağıda sergilenmiştir.
Energy, Fire, Earth, İce isimli giyimler başlangıçta ücretsiz olarak ve kaybolmaz şekilde verilir, Elder robe ise eşya taşından 3070 Silver Coin karşılığında satın alınabilir.
Giyimler belirtilen büyülerden etkilenmemektedirler.

Energy Robe
clumsy, feebleemind, weaken, energy bolt

Fire Robe
magic arrow, fire ball, fire field, explosion, flame strike, meteor swarm

Earth Robe
poison, poison field, earthquake

Ice Robe
paralyze, paralyze field, dispel, mass dispel
(night sight, reactive armor, protection koruma büyülerini sağlar.)

Elder Robe
clumsy, feebleemind, weaken, magic arrow

Giydiğinizde yukarıda ki büyüler kesinlikle işlemez.Aile Eklentileri

Aile sistemi yanında bazı eklentilerle gelmektedir, aile kurulumları eşya taşından alınabilen bir sözleşme belgesiyle gerçekleşir, 1.120.000gp değerinde olan bu belge ile kurulumun hemen ardından 50.000gp karşılığında ailenize oyuncu dahil edebilirsiniz.
Aile kurulumu gerçekleştikten sonra size bir adet yüzük verilecek ve bu yüzüğe çift tıklattığınızda ailenizin yönetim paneli karşınıza gelecektir. Bu menüden ister aileyi yıkabilir ister üye atabilir veya isterseniz yeni üye kaydı yapabilirsiniz.
Aile üyelerimizde bir yüzük sahibi olacak ve bu yüzüğü kullanarak aileden ayrılabilme seçeneğine sahiptirler.Binek Takip Sistemi

Sunucumuzdaki bineklerimiz genel olarak bir takip sistemiyle sergilenmektedir.

Bu menü aracılığıyla bineklerimizin spawn halinde ise bulunduğu bölgeyi veya tekrar spawn haline gelmesi için kalan süreyi görebilirsiniz.
Sistemi ‘.binektakip‘ komutu ile görebilirsiniz.

Oyun İçerisinde Sadece Owner .binektakip menüsünde her hangi bir saatin yanında bulunan " Ok işareti " butonuna tıklayarak dilediği saate dilediği bineği ekleyebilir ve çıkartabilir.
Sistem tamamen her gece " automatic " olarak 23:30'da sistem kendini günceller , Örneğin ; Bugün 23:00'da Çıkan Nightmare 30 dakika sonra yani 23:30 'da binektakip menüsü güncellenince başka bir saatte çıkar ve o binek bugün çıktığı yerde örneğin Deceic'te Respawn olursa birdaha ki .binektakip menüsü güncellemesinde farklı bir şehirde veya dungeon'da çıkar sistem tamamen " Random " Ayarlıdır.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Guild Stone & Takip Sistemi Genel Bilgi

Guild stone sahipleri aldıkları üyeleri oyun içerisindeyken nerde olduklarını görebilme özelliğine sahiplerdir , oyun içerisinde guilde bağlı olan kişiler .guildonline yazdıklarında tüm online oyuncuların isimlerini karşısına çıkartır ve yanına gitmek istediğiniz bulmak istediğiniz arkadaşınızın ismine tıklayarak takip edebilirsiniz.

Böylece action'un zevkini fazlasıyla yaşamış olursunuz , Order & Chaos ayrımı yapabilir veya Tarafsız olabilirsiniz

Taraf seçtiğiniz'de size özel Kalkan alabilirsiniz , Order ve Chaous olduğunuz taktirde

Chaoiser & Orderiag adlı bineğe binme şansını yakalarsınız böylece guildinize ait özel bineğiniz olmuş olur ve güçlü bineklerdir.

Resimler Aşağıdadır.

Jpot [Gazino Machine] Sistemi

Jpot [Gazino Mahcine] sistemi makinayı kiralayarak bu sayede yüklü miktarda para kazanabilirsiniz , oyuncular her tıkladığında 2.500 k para harcayarak bu oyunu oynarlar kaybetmeleri'de kazanmalarıda tamamen şans üzerine kuruludur.

Dikkat! Bağımlılık yapar.!

Bone Helmet’sSunucumuzda öncelikli eşyalarımızdan olan bu kafalıklar ile savaşlarda üstünlük sağlayabilirsiniz.
Özellikleri,

- STR, +10 Str ve saniye başına +2 Hit point sağlar,
- DEX, +10 Dex ve saniye başına +2 Stamina sağlar,
- INT, +10 Int ve saniye başına +2 Mana sağlar.

Hazine Haritası Sistemi

Hazine harıtaları Dragonlardan ve Quests lerden çıkabilmektedir.Harita kullanımı için çift tıklanmalı ve ok işareti yardımıyla bölgeye ulaşılmalıdır. Bölgeye gidilebilen kapılar moongate e eklenmiştir, Fire Island ve Valor bölgelerinden ulaşabilirsiniz.Hazineyi yüzeye çıkartabilmek için, Pickaxe ile haritaya tıklatarak kazım işlemi yapabilirsiniz. Kasayı açabilmek içinse Lockpickleri kullanmalısınız.Hazine kilidini açtıktan sonra hazine koruyucuları harekete geçecektir. Koruyucuları öldürdükten sonra hazineyi yağmalayabilirsiniz.Hazineler belirli seviyelerde eşya içermektedir fakat siz hangi hazinenin ne tip eşyalar içereceğini açmadan bilemeyeceksiniz.İçerisinden bir çok eşya çıkabilmekte ve oranları aşağıdaki gibi sergilenmektedir.
Level 2 Harita,
35.000gp – 130.000gp arası para.
7 de 1 oranla invul platemail set
3 de 1 oranla +15 Random Weapon
2 de 1 oranla +12 Random Weapon
Level 3 Harita,
40.000gp – 130.000gp arası para.
7 de 1 oranla invul platemail set
2 de 1 oranla +15 Random Weapon
2 de 1 oranla +12 Random Weapon
9 da 1 oranla Str bone, Dex bone veya Int bone
Level 4 Harita,
40.000gp – 200.000gp arası para.
6 de 1 oranla invul platemail set
2 de 1 oranla +15 Random Weapon
2 de 1 oranla +12 Random Weapon
8 da 1 oranla Str bone, Dex bone veya Int bone
9 da 1 oranla Warrior Tunic
9 da 1 oranla Elder Robe
Level 5 Harita,
45.000gp – 265.000gp arası para.
5 de 1 oranla invul platemail set
2 de 1 oranla +15 Random Weapon
+12 Random Weapon
6 da 1 oranla Str bone, Dex bone veya Int bone
7 de 1 oranla Warrior Tunic
7 de 1 oranla Elder Robe
Level 6 Harita,
55.000gp – 325.000gp arası para.
2 de 1 oranla invul platemail set
2 de 1 oranla +15 Random Weapon
3 de 1 oranla +15 Random Weapon
+12 Random Weapon
3 de 1 oranla Str bone, Dex bone veya Int bone
5 de 1 oranla Warrior Tunic
5 de 1 oranla Elder Robe

Necro Mancy Karanlık Büyü Kitabı

Destard ve Ice isle şehirlerindeki King of Earth isimli dragonlardan bir Scroll çıkmaktadır, bunu kullandığınızda büyü kitabını necromancy book a dönüşmektedir. Kullanımı için ‘.tome’ yazarak kitabı açabilir ve makrolamak için büyü sırasına göre, ‘.tome 1′, ‘.tome 2′ şeklinde makrolayabilirsiniz.

Kelle Avcılığı Sistemi

Kelle avcılığı oyun kurallarına dayalı olarak level sistemine etki etmekte ve öldürdüğünüz oyuncu fame’ine oranla size gelir sağlamaktadır. Katılım için safe alanda veya bazı mevkilerde mevcut olan H.H. yöneticilerine ulaşıp 30.000 sc karşılığında katılım yapabilirsiniz.Katılım gerçekleştikten sonra sallandırdığınız kelle başına puan kazanır ve ilk 10 oyuncu içerisinde yer alırsanız sitemizde yayınlanırsınız.

Fame Master Sistemi

Fame Master sistemi action yaparken öldüğünüz'de fame kaybedersiniz ve bu vendor ile " Gold " karşılığında Lord/Lady olabilirsiniz fame ve karmanızı sabitler daha iyi kasmanıza neden olabilirsiniz.--------------------------------------------------------------------------------------------

Level Sistemi

Oyuncularımızın pvp ve pvm alanlarında yapacakları başarılı savaşlardan seviye elde edecekleri bir gelişim sistemidir.
Level yükseldikçe ne gibi farklılıklar görülecektir? Seviye atladığınızda size bir Level UP Reward belgesi sistem tarafından verilir ve bu sayede seviyenize göre para ve skill artışı alırsınız. Tüm yetenekler başlangıçta 100.0 olarak verilmektedir ve Level artışları sayesinde 130.0 a kadar yükselebilmektedir. Her yeteneğin ayrı bir bonus veya etkisi olduğu üzere büyük avantaj sağlayabileceğiniz bir sistemdir.
Level sisteminde bazı güncellemeler yapılmıştır, bu güncellemelere göre
- Level seviyenize oranla Ethereal bineğiniz güçlenmektedir.
- Level seviyenize oranla Newbified Silahınız güçlenmektedir.
Her 5 Level de yeni ethereal binek değişmektedir ve Her 7 Level de silahınız +1 damage özelliği almaktadır.

Lonca Eklentileri

Lonca düzeni klasik olup guild kurulum için gerekli olan eşyaları, eşya taşından temin edebilirsiniz. Bazı güncel özelliklerle guild yönetimi daha kolay hale getirilmiştir, ‘.guildonline’ yazarak loncanızdaki online oyuncuları görebilir ve takip edebilirsiniz.

Silah Birleştirme

Birbiri ile aynı iki büyülü silahın özelliğini artırmak için kullanılır, kullanım için eşya taşından Enchant Weapon tuşuna basıp iki silahı sırayla seçmelisiniz. Silah limiti 30 olarak belirlenmiştir. İki aynı silahı +30‘a kadar geliştirebilirsiniz.

Bonuslar ve Etkinleri
Yaralanma (Bleeding)
– Tek el ile kullanılabilen swordsmanship silahlarının bonusudur.
– Anatomy yeteneğine göre bonus oranı yükselmektedir.
Etkisi : Rakibinizin 6 saniyede bir yarası kanamakta ve 8 canı düşmektedir.
Paradarbe
– Çift el kullanılabilen fencing silahlarının bonusudur.
– Anatomy yeteneğine göre bonus oranı yükselmektedir.
Etkisi : Rakibinizi 3 saniye hareketsiz bırakmaktadır.
Ekstra Hasar
– Balta tipi silahların bonusudur. – Lumberjacking yeteneğine göre Damage oranı yükselmektedir.
Etkisi : Rakibinize Lumberjacking yeteneğine oranla yüksek damage vermektedir.
Stam Shot
– Bazı Macefighting silahlarının bonusudur.
– Anatomy yeteneğine göre etkisi yükselir.
Etkisi : Rakibinizin ekstra 25 stamını indirir.
Nefesi Keslir
– Bazı Macefighting silahlarının bonusudur.
– Anatomy yeteneğine göre etkisi yükselir.
Etkisi : Rakibinizi 3 saniye boyunca koşamaz hale getirir.
Binekten Düşer
– Bazı Macefighting, Swordsmanship, Fencing, Archery silahlarının bonusudur.
– Anatomy yeteneğine göre etkisi yükselir.
Etkisi : Rakibinizi binekten düşürür.
Not :Eğer bineğinizden inerseniz etkisi büyük oranda yükselir.
Stun
– Wrestling yeteneği bonusudur
– Anatomy yeteneğine göre etkisi yükselir.
Etkisi : Rakibinizi 2 hareketsiz hale getirir.
Disarm
– Wrestling yeteneği bonusudur
– Armslore yeteneğine göre etkisi yükselir.
Etkisi : Rakibinizi silahsızlandırır ve 2 saniye silah alamaz hale getirir.

NOT : Diğer sistemleri bir süreliğine eklemedik kısaca bilgi vermek istedik , iyi/kötü yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Sunucuya giriş yapmak isteyen kişiler " Demo " sürümünü websitemize girip dosyalardan client'i indirip giriş yapabilirler.

Saygılarımla


Bu konu Sirlather tarafından düzenlendi(2015-03-28 17:41, 7 years önce)
Hayırlı olsun işiniz zor umarım istediğiniz gibi gider her şey.

Çok teşekkür ederim simurg , evet işimiz çok zor malesef :)

Expert
34.0001
enteresan bir şeye benziyor, bu aralar uo'dan hepten soğuduğum için deneyemeyeceğim ama bu tarz girişimleri kalben destekliyorum. farklı bir konsept denediğiniz için tebrik ediyorum sizleri.

Çok hoş değişiklik isteyenler için gayet zamanını güzel geçirebiliceği sistemlerle dolu bir sunucu başarılar.

Başarilar sistemler gayet, Güzel ve hoş bir sunucu.

U-Ser
0.4
nezman acilcak bu sunucu beta test donemi nezman biticek ?

rlz1 : nezman acilcak bu sunucu beta test donemi nezman biticek ?

Merhaba Rlz1 ,

Tanıtım üzerinde tam açılış tarihini belirttik , ancak daha erken açılması söz konusu olabilir bu yüzden şimdiden yerinizi almanızı tavsiye ederim .kumar kasarak karakterinizi kumara bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum sunucu tam açıldığında karakterinizde bulunan Gold'lar işinize çok yarayacaktır.

Test dönemi 20 martta sona erebilir , 20 mart doğumgünüm olduğundan açılış tarihini o güne bırakmak istedim

Saygılarımla


rahim48 : Başarilar sistemler gayet, Güzel ve hoş bir sunucu.

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim , sunucumuzda ki sistemler diğer tüm sunuculardan çook farklı olup 20 mart'ta ekleyeceğimiz sistemleri gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız bilginize :)

OranTez : Çok hoş değişiklik isteyenler için gayet zamanını güzel geçirebiliceği sistemlerle dolu bir sunucu başarılar.

Güzel yorumlarınız için sonsuz teşekkür ederim , sizleri'de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kell : enteresan bir şeye benziyor, bu aralar uo'dan hepten soğuduğum için deneyemeyeceğim ama bu tarz girişimleri kalben destekliyorum. farklı bir konsept denediğiniz için tebrik ediyorum sizleri.

Merhaba Kell ,
Hayranınız olarak :) Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim , sizlerin uo'yu bırakmanız bizi gerçekten üzdü sizleride aramızda kadromuz dahilinde'de görmek isterdik , bizi desteklediğiniz için sonsuz mutluluk içerisindeyiz.

Saygılarımla

Yaman Akif Sasmaz

Facebook

e-mail

yamansasmaz Skype

İzinsiz ismimi kullanmışsınız :) . Başarılar ...

Alien : İzinsiz ismimi kullanmışsınız :) . Başarılar ...

Öncelikle merhaba :)

Sizi ilk kez görüyorum , ancak ismimiz arasında sadece " Rage " varmış şaşırdım sadece bende vardır umuyordum ehehe :)

Teşekkür ederim :)

6 years dakika sonra eklendi:

Alien Rage Ultima Online Tekrar Açılıyor 1 Yıllık Hosting Anlaşması Sonucunda Açılıyor , Sizleride Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız :)

31 seconds dakika sonra eklendi:

Alien Rage Geri Kaldığı Yerden Geri DönüyorBu konu Sirlather tarafından düzenlendi(2021-05-08 00:49, 1 years önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.