İçerik tamamen güncellenmiş olup sunucumuz şu anda 115 çevrimiçi oyuncuya sahip.

Tamamen yenilenen Arcadia Ultima Online, Ultima Strike'a değişiklik için teşekkür eder.

Toplu aksiyon adına bir değil tam 2 adet büyük kampanya sizi bekliyor !

Kampanya 1 : En az 5 kişilik ve 5 gün boyunca sunucumuzda yer almış ailelerimize aile kurma belgesini "ÜCRETSİZ" olarak biz veriyoruz.

Kampanya 2 : En az 10 kişilik ve on gün boyunca sunucumuzda yer almış topluluklara guild kurma belgesini ve kaleyi "BEDAVA" olarak biz veriyoruz.

Ayrıca tekil oyuncularımızın da eğleneceği birçok sistem mevcut !

Bütün sistemler elinizin altında : https://arcadiauo.com/haber/45

Forumlarda yapılacak olan haberler, çekilişler ve oyuncu röportajları daha başlamadı, koş, koş !

Facebook üzerinden de yapacağımız çekilişleri kaçırma gel.

Facebook : https://www.facebook.com/arcadiauo/

Connectör için : https://arcadiauo.com/download 

Bu konu Ege ERKEK tarafından düzenlendi(2019-04-10 07:24, 1 hafta önce)

Sunucunun açıldığı günden beri oynayan bir oyuncusu olarak bir kaç şey eklemek istiyorum.

ilk mesajlardaki hile durumları doğrudur oldu ama aylar önceydi. yetkili arkadaşlar hepsini ellerinden geldiğince düzelttiler. yeniden gündeme bir hile gelse ki şu an yok ama olursa da düzelteceklerine eminim.

8 aydır sunucu inanılmaz değişime uğradı neredeyse tüm sistemler tüm dinamikler tüm balanslar değişti. İlk açıldığında arcadia 1.0 ise şuan 100.0 versiyonundadır. Çoğu defa heralde artık kapatırlar diye düşündüm. player kalmadı, gerek sunucu patlamaları saldırılar vs durmaksızın yapılmaktaydı. Ama yanıldım bunlarında üstesinden geldiler. Şu anda eskiden olduğu gibi sunucu günde 3-4 kere patlamıyor ve hatta hiç patlamıyor. tüm saldırıları engelleyebilir hale geldiler. Tabi yine bir saldırı çıksa onuda engellerler benim artık buraya güvenim tam.

Sunucu değiştirmek isteyen veya bir sunucuya başlamak isteyen arkadaşlar için ideal bir sunucudur emin olun gayet keyifle oynayacaksınız sizi ultima online adına her anlamda tatmin edecektir Arcadia.

Normalde ortalama 80-90 civarı playerımız vardı son bir aydır. Geceleri özellikle güzel action yapyıoruz. Fakat bir kaç gündür sunucu 120leri görmeye başladı ve sürekli yeni oyuncu gelmekte(nazar değmesin :)).

Aleyna Palu

Bu konu Aleyna Palu tarafından düzenlendi(2019-04-10 19:17, 1 hafta önce)

Desteklerin için teşekkürler Aleyna.

Dün itibariyle 131 oyuncuyu gördük ve 7 gündür ARALIKSIZ hizmet veriyoruz. Patlama olayı tarihe karıştı. Son 10 gündür 100'ün aşağısı oyuncu görmüyoruz normal saatlerde.

Herkesi bekliyoruz.

En son olarak balıkçılarımız vakit kaybetmesin diye Ağ ile Tutulan Balıkları Otomatik Olarak Kasaya Ekleme sistemini ekledik.

Şahsen ben foruma uzun zamandır login olmadan bakıyorum eski üyeyim, her sunucuyada yorum yapmam sırf bu sunucu için login olup yorum yapıyorum. Gerçekten çok kaliteli bir platform olmuş emeği geçenleri tebrik ederim. Uzun yıllardır oyunu oynamıyordum şimdi biraz biraz takılıyorum oyunun kalitesi için :) Tekrardan hayırlı olsun umarım uzun soluklu bir oyun platformu olur.

Hepimizin dileği o sevgili Federal. Çok teşekkürler.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.