İçerik tamamen güncellenmiş olup sunucumuz şu anda 115 çevrimiçi oyuncuya sahip.

Tamamen yenilenen Arcadia Ultima Online, Ultima Strike'a değişiklik için teşekkür eder.

 

Toplu aksiyon adına bir değil tam 2 adet büyük kampanya sizi bekliyor !

Kampanya 1 : En az 5 kişilik ve 5 gün boyunca sunucumuzda yer almış ailelerimize aile kurma belgesini "ÜCRETSİZ" olarak biz veriyoruz.

Kampanya 2 : En az 10 kişilik ve on gün boyunca sunucumuzda yer almış topluluklara guild kurma belgesini ve kaleyi "BEDAVA" olarak biz veriyoruz.

Ayrıca tekil oyuncularımızın da eğleneceği birçok sistem mevcut !

Bütün sistemler elinizin altında : https://arcadiauo.com/haber/45

Forumlarda yapılacak olan haberler, çekilişler ve oyuncu röportajları daha başlamadı, koş, koş !

Facebook üzerinden de yapacağımız çekilişleri kaçırma gel.


Facebook : https://www.facebook.com/arcadiauo/

Connectör için : https://arcadiauo.com/download 

 Bu konu Ege ERKEK tarafından düzenlendi(2019-04-10 07:24, 1 ay önce)

Sunucunun açıldığı günden beri oynayan bir oyuncusu olarak bir kaç şey eklemek istiyorum.

ilk mesajlardaki hile durumları doğrudur oldu ama aylar önceydi. yetkili arkadaşlar hepsini ellerinden geldiğince düzelttiler. yeniden gündeme bir hile gelse ki şu an yok ama olursa da düzelteceklerine eminim.

8 aydır sunucu inanılmaz değişime uğradı neredeyse tüm sistemler tüm dinamikler tüm balanslar değişti. İlk açıldığında arcadia 1.0 ise şuan 100.0 versiyonundadır. Çoğu defa heralde artık kapatırlar diye düşündüm. player kalmadı, gerek sunucu patlamaları saldırılar vs durmaksızın yapılmaktaydı. Ama yanıldım bunlarında üstesinden geldiler. Şu anda eskiden olduğu gibi sunucu günde 3-4 kere patlamıyor ve hatta hiç patlamıyor. tüm saldırıları engelleyebilir hale geldiler. Tabi yine bir saldırı çıksa onuda engellerler benim artık buraya güvenim tam.

Sunucu değiştirmek isteyen veya bir sunucuya başlamak isteyen arkadaşlar için ideal bir sunucudur emin olun gayet keyifle oynayacaksınız sizi ultima online adına her anlamda tatmin edecektir Arcadia.

Normalde ortalama 80-90 civarı playerımız vardı son bir aydır. Geceleri özellikle güzel action yapyıoruz. Fakat bir kaç gündür sunucu 120leri görmeye başladı ve sürekli yeni oyuncu gelmekte(nazar değmesin :)).

Aleyna PaluBu konu Aleyna Palu tarafından düzenlendi(2019-04-10 19:17, 1 ay önce)

Desteklerin için teşekkürler Aleyna.

Dün itibariyle 131 oyuncuyu gördük ve 7 gündür ARALIKSIZ hizmet veriyoruz. Patlama olayı tarihe karıştı. Son 10 gündür 100'ün aşağısı oyuncu görmüyoruz normal saatlerde.

Herkesi bekliyoruz.

En son olarak balıkçılarımız vakit kaybetmesin diye Ağ ile Tutulan Balıkları Otomatik Olarak Kasaya Ekleme sistemini ekledik.Şahsen ben foruma uzun zamandır login olmadan bakıyorum eski üyeyim, her sunucuyada yorum yapmam sırf bu sunucu için login olup yorum yapıyorum. Gerçekten çok kaliteli bir platform olmuş emeği geçenleri tebrik ederim. Uzun yıllardır oyunu oynamıyordum şimdi biraz biraz takılıyorum oyunun kalitesi için :) Tekrardan hayırlı olsun umarım uzun soluklu bir oyun platformu olur.Hepimizin dileği o sevgili Federal. Çok teşekkürler.Özellikle çok kaliteli bir yönetim kadrosu olduğunu belirtmek istiyorum. Her türlü istek / öneri / destek konularında discord üzerinden anlık dönüş alabiliyorsunuz. Oyuncu kalitesi de aynı şekilde diyebilirim. Akşam saatlerinde keyifli aksiyonlar oluyor. Bunun dışında vakit geçirebileceğiniz quest ve deniz ticareti gibi sistemler mevcut. Yakın zamanda gelecek güncellemeler de bizleri heyecanlandırıyor. An itibariyle 150-170 online bulunmakta. Eğer 2000'li yıllardaki keyfi tekrar yaşamak istiyorsanız kesinlikle Arcadia'yı denemelisiniz. yes13 Mayıs 2019 Güncellemesi: Splendid Craft Island

Halk arasındaki adıyla Craft Adası sizlerle.

Çevrenin ve craftın dostu büyük bir ada sizleri bekliyor sevgili emekçiler.

Sizin için muhteşem bir üretim yeri hazırladık.

Tanıtım videosu: Tıkla 

__________________________________________________________________________

Yeni Ortalama oyuncu sayısı: 150

Rekor : 185

Eşsiz Kişilik Geni Sistemi, 33 EVET oyu ile kabul edildi

27 Nisan 2019 tarihinde halkını ilk kez hazırlanan bir sistemi oylaması adına sandıklara davet eden Arcadia UO yönetimi, sistem tasarımı komisyonu başkanı Ege'nin dizayn etmiş olduğu Eşsiz Kişilik Geni Sistemi'nin nasıl bir tepki göreceğini merak etti. On dört gün boyunca süren oylamalarda herhangi bir kavga çıkmadı. Toplam 46 oyun kullanıldığı referandumda herhangi bir hile tespit edilmedi.

On üç vatandaşın da HAYIR dediği tasarının bir de çekiliş hediyesi var. Ranget Set çekilişine toplam 16 kişi katıldı. Çekilişin kazananı ve yedek talihlisi, video ile belirlenecektir. Çekilişin sonucu, bugün (12 Mayıs 2019) açıklanacak. 

Referandum ile birlikte teknik bir arıza olmazsa Arcadia evrenine gelecek olan yeni binekler şunlar:

Yeni sistemin tanıtım metni ve sistemi oylama linki: http://forum.arcadiauo.com/index.php?topic=97.0

Diğer Haberler:

Cove Büyükşehir Belediyesi Çalışmalarını Tamamladı ! (Videolu)

Sabit Spawn Sayılarının Yükseltilmesi, Yeni Alanların Eklenmesi, Aksiyon Dinamiklerinin Düzenlenmesi ve Dahası...

 Bu konu Ege ERKEK tarafından düzenlendi(2019-05-13 00:15, 1 hafta önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.