test 123U-Ser
0.2

Arcadia pek reklam yapan bir platform henüz olamadı elimizden geldiğince yapmaya çalışıyoruz ama unutuluyor bu tarz plaformlar.

son yazımızdan bu yana yapılan güncellemeleri bir şekilde sıralamaya çalışsam yine sayfalarca yazı olur ama samimi bir yorum istiyorsanız;

gerçekten uo oynamak istiyorsanız, clientiniz patlamadan adım attıkça takılmadan hileye hurdaya bulaşmadan gerçekten mertçe yiğitçe aksiyon yapmak niyetindeyseniz.. saatlerinizi günlerinizi aylarınızı harcadığınız emeklerinizin bir saniyelik kararla yok olmasını istemiyor uğraşlarınızın yetkili kadrosu tarafından beslenen editli aileler tarafından bir çırpıda alınmasını istemiyorsanız..

engellenemediği için açık bırakılan, serbest çünkü engellemek imkansız denilerek oyunu zehir eden garabet programlarla uğraşmak istemiyorsanız. gerçekten 24 saat ilgililenilen bir yetkilinin sizi karşısına alıp derdinizi dinlediği haklarınızın korunduğu bir uo hala arıyorsanız yada size ütopik geliyorsa.. aslında hiç ütopik değil 1.5 yıldır açığız 1 kez olsun hak yemedik yedirtmedik Arcadia Uo'ya bekleriz.

"Uo bitti diyorlar ama biz yeni başlıyoruz" mottosuyla hareket ettiğimiz Arcadia'yada bu sıralar craftları destekliyoruz. aklınıza hayalinize gelmeyecek çeşit ve nicelikte craft edilebilir eşyalar için.. yada size ait evinizin bodrum katında kendinize ait atölyenizde yapılması gerçekten zor meşakatli eşyalar yapmak niyetindeyseniz. bekleriz.Çizgi bozulmazsa TR UO'sunun son serverı olur fakat  beni elediler,size bol şans.Her zamanki gibi ağzı olan konuşuyor.

Bir iddia ortaya attıysan bunu kanıtlamakla da mükellefsin. Kimin neyin tarafının nasıl tutulduğunu izah et de biz de öğrenelim.Sunucu güzeldi de kapalı işte :)Sunucu iç sebeplerden dolayı karışmış diye duydum. Fokaj gibi yüksek egolu, herşeyin en iyisini bildiğini zanneden bir kişinin player toplayıp sunucu devam ettirmesi bir mucize. Umarım yanılırım.Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.