İçerik tamamen güncellenmiş olup sunucumuz şu anda 115 çevrimiçi oyuncuya sahip.

Tamamen yenilenen Arcadia Ultima Online, Ultima Strike'a değişiklik için teşekkür eder.

 

Toplu aksiyon adına bir değil tam 2 adet büyük kampanya sizi bekliyor !

Kampanya 1 : En az 5 kişilik ve 5 gün boyunca sunucumuzda yer almış ailelerimize aile kurma belgesini "ÜCRETSİZ" olarak biz veriyoruz.

Kampanya 2 : En az 10 kişilik ve on gün boyunca sunucumuzda yer almış topluluklara guild kurma belgesini ve kaleyi "BEDAVA" olarak biz veriyoruz.

Ayrıca tekil oyuncularımızın da eğleneceği birçok sistem mevcut !

Bütün sistemler elinizin altında : https://arcadiauo.com/haber/45

Forumlarda yapılacak olan haberler, çekilişler ve oyuncu röportajları daha başlamadı, koş, koş !

Facebook üzerinden de yapacağımız çekilişleri kaçırma gel.


Facebook : https://www.facebook.com/arcadiauo/

Connectör için : https://arcadiauo.com/download 

 Bu konu Ege ERKEK tarafından düzenlendi(2019-04-10 07:24, 3 ay önce)

Sunucunun açıldığı günden beri oynayan bir oyuncusu olarak bir kaç şey eklemek istiyorum.

ilk mesajlardaki hile durumları doğrudur oldu ama aylar önceydi. yetkili arkadaşlar hepsini ellerinden geldiğince düzelttiler. yeniden gündeme bir hile gelse ki şu an yok ama olursa da düzelteceklerine eminim.

8 aydır sunucu inanılmaz değişime uğradı neredeyse tüm sistemler tüm dinamikler tüm balanslar değişti. İlk açıldığında arcadia 1.0 ise şuan 100.0 versiyonundadır. Çoğu defa heralde artık kapatırlar diye düşündüm. player kalmadı, gerek sunucu patlamaları saldırılar vs durmaksızın yapılmaktaydı. Ama yanıldım bunlarında üstesinden geldiler. Şu anda eskiden olduğu gibi sunucu günde 3-4 kere patlamıyor ve hatta hiç patlamıyor. tüm saldırıları engelleyebilir hale geldiler. Tabi yine bir saldırı çıksa onuda engellerler benim artık buraya güvenim tam.

Sunucu değiştirmek isteyen veya bir sunucuya başlamak isteyen arkadaşlar için ideal bir sunucudur emin olun gayet keyifle oynayacaksınız sizi ultima online adına her anlamda tatmin edecektir Arcadia.

Normalde ortalama 80-90 civarı playerımız vardı son bir aydır. Geceleri özellikle güzel action yapyıoruz. Fakat bir kaç gündür sunucu 120leri görmeye başladı ve sürekli yeni oyuncu gelmekte(nazar değmesin :)).

Aleyna PaluBu konu Aleyna Palu tarafından düzenlendi(2019-04-10 19:17, 3 ay önce)

Desteklerin için teşekkürler Aleyna.

Dün itibariyle 131 oyuncuyu gördük ve 7 gündür ARALIKSIZ hizmet veriyoruz. Patlama olayı tarihe karıştı. Son 10 gündür 100'ün aşağısı oyuncu görmüyoruz normal saatlerde.

Herkesi bekliyoruz.

En son olarak balıkçılarımız vakit kaybetmesin diye Ağ ile Tutulan Balıkları Otomatik Olarak Kasaya Ekleme sistemini ekledik.Şahsen ben foruma uzun zamandır login olmadan bakıyorum eski üyeyim, her sunucuyada yorum yapmam sırf bu sunucu için login olup yorum yapıyorum. Gerçekten çok kaliteli bir platform olmuş emeği geçenleri tebrik ederim. Uzun yıllardır oyunu oynamıyordum şimdi biraz biraz takılıyorum oyunun kalitesi için :) Tekrardan hayırlı olsun umarım uzun soluklu bir oyun platformu olur.Hepimizin dileği o sevgili Federal. Çok teşekkürler.Özellikle çok kaliteli bir yönetim kadrosu olduğunu belirtmek istiyorum. Her türlü istek / öneri / destek konularında discord üzerinden anlık dönüş alabiliyorsunuz. Oyuncu kalitesi de aynı şekilde diyebilirim. Akşam saatlerinde keyifli aksiyonlar oluyor. Bunun dışında vakit geçirebileceğiniz quest ve deniz ticareti gibi sistemler mevcut. Yakın zamanda gelecek güncellemeler de bizleri heyecanlandırıyor. An itibariyle 150-170 online bulunmakta. Eğer 2000'li yıllardaki keyfi tekrar yaşamak istiyorsanız kesinlikle Arcadia'yı denemelisiniz. yes13 Mayıs 2019 Güncellemesi: Splendid Craft Island

Halk arasındaki adıyla Craft Adası sizlerle.

Çevrenin ve craftın dostu büyük bir ada sizleri bekliyor sevgili emekçiler.

Sizin için muhteşem bir üretim yeri hazırladık.

Tanıtım videosu: Tıkla 

__________________________________________________________________________

Yeni Ortalama oyuncu sayısı: 150

Rekor : 185

Eşsiz Kişilik Geni Sistemi, 33 EVET oyu ile kabul edildi

27 Nisan 2019 tarihinde halkını ilk kez hazırlanan bir sistemi oylaması adına sandıklara davet eden Arcadia UO yönetimi, sistem tasarımı komisyonu başkanı Ege'nin dizayn etmiş olduğu Eşsiz Kişilik Geni Sistemi'nin nasıl bir tepki göreceğini merak etti. On dört gün boyunca süren oylamalarda herhangi bir kavga çıkmadı. Toplam 46 oyun kullanıldığı referandumda herhangi bir hile tespit edilmedi.

On üç vatandaşın da HAYIR dediği tasarının bir de çekiliş hediyesi var. Ranget Set çekilişine toplam 16 kişi katıldı. Çekilişin kazananı ve yedek talihlisi, video ile belirlenecektir. Çekilişin sonucu, bugün (12 Mayıs 2019) açıklanacak. 

Referandum ile birlikte teknik bir arıza olmazsa Arcadia evrenine gelecek olan yeni binekler şunlar:

Yeni sistemin tanıtım metni ve sistemi oylama linki: http://forum.arcadiauo.com/index.php?topic=97.0

Diğer Haberler:

Cove Büyükşehir Belediyesi Çalışmalarını Tamamladı ! (Videolu)

Sabit Spawn Sayılarının Yükseltilmesi, Yeni Alanların Eklenmesi, Aksiyon Dinamiklerinin Düzenlenmesi ve Dahası...

 Bu konu Ege ERKEK tarafından düzenlendi(2019-05-13 00:15, 2 ay önce)
U-Ser
0.6

İlgi.Alaka.Oyun.Atmosfer. Herşey güzel teşekkürler.#428492 erbey:

İlgi.Alaka.Oyun.Atmosfer. Herşey güzel teşekkürler.

Birinci Haber:

Rica ederiz. Çok teşekkürler. Yeni online rekorumuz: 197

9ec3422fc01d293a9cfc217ef0d02e2f15584499

Arcadia UO evrenine bir adet War Horse spawnı eklendi.

İkinci Haber:

Oyuncularımızın yoğun istekleri üzerine hazinelerden kazanabileceğiniz eşyaların listesini oranlarıyla beraber paylaştık.

Bu bilgilere ulaşmak için: Tıklayın

Üçüncü Haber:

Discord kanalımız üzerinden verdiğiniz önerileri inceledik ve yine sizler adına çok çalıştık. Bu bağlamda, bazı işlevsel güncellemeler yaptık. Buna göre:

kyxTsQ.png

Yukarıdaki güncellemelerin dışında:

1 - Wrestling yeteneğini kullanıp da aslında Wrestling ve Tactics yetenekleri yeterli seviyede olmayan ancak buna rağmen rakibine her türlü vurmayı başarıp yumruk isabetinde %100 başarı gösteren karakterlerin artık böyle bir şansı yok çünkü %100 vuruş yapabilme ihtimali değiştirildi. Artık başarısızlık durumu da söz konusu. Bu iki yetenekte ne kadar düşük bir bilgiye sahip olursanız başarısız olma ihtimaliniz o kadar yüksek. Tavsiyemiz, hem Wrestling hem de Tactics konusunda 100.0 değerlerine sahip olmanız.

2 - Agility potion ile alınan ekstra dexterity etkisinin clumsy büyüsü sebebiyle yok olması durumu değiştirilmiştir. 

 • Buna göre Clumsy (Uss Jux) büyüsü, sadece Ex Uss (agility büyüsü) atıldığında ekstra Dex etkisini silmektedir.
 • Agility potu içildikten sonra yenilen Clumsy büyüsü, kazanılmış olan ekstra Dex değerini etkilemeyecektir. Burada "agility resistance" özelliği devreye girmektedir.
 • Hiçbir pot içilmediği veya büyü yapılmadığı takdirde sahip olunulan Dex oranı, bilindiği gibi, Uss Jux büyüsüyle yine düşürülüyor. Bu konuda herhangi bir değişiklik yok.


2cdce0650d85762f6d9888db3539b6b115583223

3 - Gaming Point kazanımları düzenlendi:

 • Hareketsiz (idle) durumda olan karakterler 10 dakikada bir 7 puan,
 • Crafting (üretim) yapan karakterler 10 dakikada bir 10 puan ve
 • Aksiyon yapan karakterler (buna zindanlarda / dungeonlarda NPC kesmek de dahil) ise 14 puankazanacaklar.

Dördüncü Haber:

Arcadia Ultima Online olarak size daha iyi bir Ultima Online deneyimi sunmak için desteklerinizi bekliyoruz!

Yapılacak destekler tamamen kişisel istek ve iyi niyet olarak kabul edilmektedir. Tarafınızca yapılan desteğin karşılığı olarak size oyun içerisinde kullanabileceğiniz, oyun puanı anlamına gelen, "game point" veriyoruz. Ayrıca, oyun içerisinde kozmetik ürün alımı için de kullanabileceğiniz bu puanların herhangi bir geri dönüşümü ya da iptali söz konusu değildir. 

Sunucuya yaptığınız tüm bağışların hem oyun içi hem de oyun dışı kayıtları tarafımızca tutulmaktadır ve istenildiği taktirde devlet, polis vb. organizasyonlarla paylaşılmaktadır. Sağlanan bu desteklerin herhangi bir ekonomik getirisi ya da başka amaçlarla kullanımı söz konusu değildir. 

Bu sebeple yapılan veya yapılacak olan tüm bağışlar, kullanıcılarımızın Ultima Online'a karşı olan iyi niyeti ve bu projeyi sahiplenmeye yönelik gösterdiği mükemmel çabası olarak adlandırılacaktır. 

Bağışımın karşılığını nasıl elde edebilirim?

1 - Arcadia Ultima Online'a verdiğiniz payanda (destek) talebi, sistemimize düştüğünde tarafımızca onaylanır ve oyun içerisinde desteğinizin karşılığı olan puanlar hesabınıza, otomatik olarak, bir sonraki "save" sonrasında eklenir. 

2 - Yapacağınız her 1 Türk Lirası bağışı, 1008 gaming point (GP) birimine eşittir. Kısacası 1 TL = 1008 GP. 

Bağış sistemi ne için var ve bu sistem nasıl çalışır?

d17855b71699175ad66746def6c4176015586427

Bizim amaçlarımızın arasında Arcadia Ultima Online'i daha iyi bir dünya haline getirmek ve, Türkiye'de kullanıcısına gerçekten iyi hizmet verdiğini ispat etmenin sağladığı mutluluk ve gururla, bu evreni her geçen gün daha da iyi bir noktaya taşımak var. 

Bu sebeple, kendi inisiyatifinizle verdiğiniz bu desteğin/bağışın hiç bir şekilde iptali ya da bağış karşılığı ödenmiş olan ilgili paranın geri talebi söz konusu olmayacaktır. Arcadia Ultima Online olarak tarafınızca yapılan işlemlerle ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmediğimizi bildirmek isteriz. 

Unutmayınız ki her bağış, Arcadia UO'nun varlığını bir adım ileriye taşıyarak bizleri Dünya'nın en iyi ve en saygın oyun topluluklarından biri yapacaktır. Her şey sizin için.

Bağış Nasıl Yapılır ?

Gayet basit.


95941f1971d484cff1e1d6bd82c988c215586433

Ana sayfanın sağ tarafından bulunan "Hesabınız var mı? Buradan giriş yapın." yazısındaki "buradan" yazısına tıklayın. Girişinizi yaptıktan sonra sizi aşağıda gördüğünüz bir ekran karşılayacak.

028e71d6d6c52a6e277703c7260d5d4a15586434

Ana sayfanın yukarısında yer alan "Bağış Yap" kısmına tıkladığınızda açıklama kısmından sonra aşağıda şöyle bir buton göreceksiniz:

4a1a3357215521831f3dbc8226ccdf0515586435

Miktarınızı yazdığınızda "gönder" tuşuna basın.


e52f394e99350e71b9b8c1ff863e1cd315586437

Sizin için bir örnek bağış talebinde bulundum ve siz de bağış yaparken benzer bir sayfa ile karşılacaksınız.


6b2c46926ae90ac705355dfbd1d753dc15586439

Bundan sonra yapmanız gereken, yukarıda size verilen bilgiler ışığında beklemek olacaktır.

 

Resmi kanallardan aldığımız bilgi ise şu şekilde:


1 - https://arcadiauo.com/bagis adresine giriş yapınız. 

2 - Açıklamaları okuduktan sonra en altta bulunan bağış miktar hanesine en az 1 TL, en çok ise istediğiniz bağış miktarını girin.

3 - Önünüze gelecek sayfanın sağ bölümünde görünen bağış onayla (yeşil renkli) tuşa bastığınızda size oluşturulmuş jenerik dekont numarasını EFT veya havale yaparken açıklama bölümüne girin. Girdiğiniz miktar ve size verilen jenerik dekont numarasının karşılaştırılması yapılacak. Bu bilgiler bizim tarafımızdan kontrol edilecek ve doğruysa onaylayacağız. Kısacası, ödeme işlemini EFT veya havale ile yapabilirsiniz.

4 - Banka işlemleri ve onaylama süreci bittikten sonra ilk save ile birlikte ilgili puan hesabınıza geçecek.

5 - Tutarsız miktar, yanlışlıkla gönderilen ya da içeriği boş olan bağış talepleri, üç gün içerisinde sistem tarafından otomatik olarak size geri yollanacak şekilde dizayn edildi.

6 - Tarafımıza yapılan tüm bağış bilgileri yine sizin kullanıcı adınız altında bizim sunucumuzda tutulmaktadır.

02e310a05bbf1ba601e58bd8a211a30415586487

Yukarıdaki görsel, oyun içerisinde sahip olduğunuz para miktarını gösterir.

Arcadia Market


d340f2cd7725271b8c8bf01b2967752715586416

Arcadia Market, oyun içerisinde başka hiçbir yerde bulamayacağınız çok özel eşyaların bulunduğu yerdir. Kozmetik ürünler, olağanüstü binekler, değerli vaktinizin en az bölümünü harcayarak karakterinizi geliştirme fırsatları ve benzeri süper ekipmanlar sizlerle ! Dilerseniz, şu ana kadar aktif edilen bölümlerde bulunan eşyaları bir inceleyelim.

e456a147d87172efa75de00157de82f615586460

Menülerde bazı eşyaların üzerinde sarı, bazılarının üzerinde ise kırmızı pul göreceksiniz. Bazılarında da kilit işareti mevcut. Sarı pullar (görselde gördüğünüz üzere), o eşyayı almanız adına ihtiyacınız olan Game Point adetini simgelerken kırmızı pullar o eşyanın sadece belirli süre (örnek: 30 gün) için kullanılabilir olduğuna işarettir. Kilit işareti ise o eşyanın çantanızın dışına çıkamayacağı anlamına gelir.

Binekler

Market binekleri kısmında toplam 12 yeni ve olağanüstü binek mevcut. Bunlar sırasıyla:

5be5d904e837c67388b4cd05319a36c115586472

 • Normal at hızında,
 • Binen kişiye +10 zırh ve
 • 20 günlük kullanım süresi.


7d538326e82a3934eb38053881e918ac15586473

 • Normal at hızında,
 • Binen kişiye+10 zırh ve
 • 20 günlük kullanım süresi.


a405b3a9377c44e27ed12f3575f3a8d415586475

 • Normal at hızında,
 • Binen kişiye +10 zırh ve
 • 20 günlük kullanım süresi.


59f880e92f02e254045780d703d1b12315586476

 • Normal at hızında,
 • Binen kişiye +10 zırh ve
 • 20 günlük kullanım süresi.


c30bdbdfdb58de8e70e0225d7369efd415586476

 • Normal Llama hızında,
 • Binen kişiye +10 zırh ve
 • 20 günlük kullanım süresi.


cbdfb1459257368be39d1c9b9240536f15586477

 • Normal Desert hızında,
 • Binen kişiye +10 zırh ve
 • 20 günlük kullanım süresi.


5ae1cd7e57f2a0005c7f6f73fdb2bdc115586477

 • Normal Forest hızında,
 • Binen kişiye +10 zırh ve
 • 20 günlük kullanım süresi.


2f8d38857808342a689eeef2f2c3099915586477

 • Normal Zostrich hızında,
 • Binen kişiye +10 zırh ve
 • 20 günlük kullanım süresi.


8ab9db4ab4654213d21004a93b29865f15586495

 • Nightmare'ın asil ruhunu taşır,
 • Binen kişiye +10 zırh ve
 • 20 günlük kullanım süresi.


d94aec7f217cc80c3c959c5dc4c3293815586497

 • Unicorn'un masum ruhunu taşır,
 • Binen kişiye +10 zırh ve
 • 20 günlük kullanım süresi.


e8b74847529d7e7c02fbe5e17b0ee25215586502

 • Ba'al isimli yaratığın ruhunu taşır,
 • Binen kişiye +10 zırh ve
 • 20 günlük kullanım süresi.


6a086b7b7fea19c5334d64f616b648cf15586506

 • Masticore Dragon'un gücünü taşır,
 • Binen kişiye +10 zırh ve
 • 20 günlük kullanım süresi.

Boyalar

Kozmetik eşyalar bölümünde 11 adet renk mevcut ancak bunlardan ikisi şu an için kapalı. Kapalı olan boyalar: Siyah saç boyası ve siyah sakal boyası.

d4cc6da1b456af8f5556945ff7b2b869155865081e2804704f59594d2f883e13eab7f7e815586508
ad0e89d8c681f86cc7a80a5a562ab7e915586509

Siyah saç boyası ve siyah sakal boyası hariç (tek seferlik kullanıma sahipler) diğer bütün renkler 35 şarja sahiptir.

Diğer Tür Eşyalar

Diğer tür eşyalar kısmına geçtiğimizde sizi farklı ve eşi benzeri görülmeyen ekipmanlar karşılar. Bunlar, Arcadia evreninin en nadir eşyaları kategorisinde yer alırlar.

e6c7bfe6d97c54fbda4fe3e3c7f2582615586512

 

 • Özel ve normalde elde edemeyeceğiniz bir karakter unvanı kazanmanızı sağlar.


efcf2e26ab3c9c776d66d6afef2947a115586513

 • Bu kazma sayesinde normal kazma ile elde ettiğiniz ham madde miktarından çok daha fazlasını elde edersiniz.
 • 20 günlük kullanım süresi vardır.


96a760ab607d5d24f4d4738fd8b074e515586514

 • Oyunda bulunan en nadir ve en kaliteli kazmadır. Bununla olağanüstü miktarlarda madeni kazançlar elde edebilirsiniz.
 • 10 günlük kullanım süresi vardır.


b78738f4560035c95d0b24687fa77d6915586533

 • Normal balık oltasından çok daha fazla balık tutabilirsiniz. Kimilerince normal ağlardan daha fazla kazanç bırakıyor.
 • 20 günlük kullanım süresi vardır.


ee1085a9fe08006cee759a89694e682815586535

 • Normal baltadan çok daha fazla odun elde etmenizi sağlar.
 • 20 günlük kullanım süresi vardır.


d34864b7ffae9fc5622efe41ecf313e215586536

 • Normal Animal Taming sopasından 2 saniye daha erken hayvan evcilleştirmenizi sağlar.
 • 20 günlük kullanım süresi vardır.


4fb731351fe81968319717e5cf1acd5f15586538fa6248cc98a0cf5f3816f33b2971835415586538

 • Bankanızın ağırlık sınırını artıran özel sertifikalardır.
 • Bir defalık kullanıma sahiptir.


a4da449a7672d404975fa62db813377c15586548

 • Normal yollarla sahip olmanın imkansız olduğu binekleri buradan elde edebilirsiniz.
 • Çok nadir bir üründür ve çok nadir binekler burada yer alır.


e5df998cdadf72a985367baffc258abb15586550fb8295e239b41b986f24a6dab4ba5ba715586550

 • Büyücülere özel duvarlar (Wall of Stone) artık marketlerde.
 • Wall Effect Deed (Magic Wall Classic), farklı bir duvar dizaynı satın aldığınızda ve onu kullandığınızda eğer eski versiyona dönmek istiyorsanız isteğinizi yerine getirir ve eski duvarla oyuna devam etmenizi sağlar.


83822226330dbec0b8accf1c00371c7915586551

 • Yüksek Büyücü Konseyi tarafından tapınaklarda üretilen bu robe, kendisini giyen kişiyi karanlık ortamlardan korur ve o kişiyi aydınlatır.
 • Kullanım süresi 20 gündür.


9b17a2eadf72d684589a739a187742cf15586553

 • Açlık sisteminin açık olduğu Arcadia Ultima Online'da karakterler açlıktan dahi ölebilmektedir. Bu kıyafeti giyen kişinin karakteri acıkmaz.
 • Kullanım süresi 20 gündür.


4b89005378342465435b0f024160d34b1558655503c0f937e2a42ba9cfdd2a3fb3cb6cd715586555

 • Forsaken Evil Rifle, yarı otomatik bir el mancınığıdır. Sadece canavarlar (NPC) üzerinde kullanabileceğiniz bu silah, yaratıklar üzerinde aşırı derecede etkilidir.
 • Kullanım süresi 15 gündür.
 • Forsaken Rifle Bolt ise bu mancınığın oklarıdır.
 • Tek seferde 1500 ok atabilirsiniz.
 • Atılan oklar geri alınamaz.


8712df4d060cc191fcc51d9ebcb229bd15586559

 • Yetenek kasmaya vaktim yok ama burada oynamak istiyorum diyorsanız bu yetenek belgeleri tam size göre.
 • Parantez içerisinde yazan rakamlar (bkz: Arcadia Skilset Deed 2), ilgili belgenin kaç yeteneğinizi 100.0 yapacağını gösterir.
 • Bu belgelerle, beş yeteneğe kadar, becerilerinizi 100.0 yapabilirsiniz.

Gold Transferi ile Evler ve Gemiler bölümü şimdilik kapalıdır.

Not : Bu liste, güncellenecektir.Bu konu Ege ERKEK tarafından düzenlendi(2019-05-24 05:27, 1 ay önce)

Gerçekten sistemsem olarak daha önce hiç bir serverda bulamayacagınız sistemlerin oldugu bir server. Açıkçası tavsiye ederim.Bu konu Bozo-Real tarafından düzenlendi(2019-06-06 20:54, 1 ay önce)

https://arcadiauo.com/sistem/63

Eğer oyuncu sayısı 195'i aşarsa (sadece aksiyon yapan karakterler için geçerli) 14 puan kazanan aksiyoncu kullanıcıların kazandığı game point sayısı 14 puan yerine 21 puan olacak.

Bağışlarda Otomatik İndirim yazısı eklendi

https://arcadiauo.com/sistem/103

İlgili yazı: https://arcadiauo.com/sistem/103

Not : Gerçekleri yansıtmayan, eksik anlatılan, ya da sövüldüğünde tükürdüğü yere tekrar geri dönen mesajlarla ilgili bir cevap vermiyoruz. Böyle bir karar alındı. Tam ispat ile geliniz.Bu konu Ege ERKEK tarafından düzenlendi(2019-05-26 03:31, 1 ay önce)

:) Aksiyonu bol olan bı sw gayet emek verılmıs. gün gectikce aksiyon ilerliyor gec kalmadan sızde aramıza katılın.Selamlar 2 gündür bu server'dayım ama gayet hoşnutum.Serverın kasma sistemini çok beğendim yane herşey çok rahat :) bowyer kasıyorum rahat bi kasış sistemi var.Farklı bowlar var.Sanırım herşeyi yeniden yapmak çok hızlı.crafterlar için güzel bir server diye algıladım.Yeni arkadaşlarıda bekleriz...Aksiyon videolarımızı ve gazetimizi gördünüz mü?

https://www.facebook.com/arcadiauo/videos/2302392050021137/

https://www.facebook.com/arcadiauo/videos/2269971753081962/

https://service.arcadiauo.com/api/uploads/801d1dea04d42e660f543686ddb6f2aa1559467342937.pngYeni oyuncular bizlere katılırken sen de kendi başarılarını buralarda görmek istemez misin ? Aksiyon seni çağırıyor...
 

https://service.arcadiauo.com/api/uploads/450421e0e3422f738dc892bf0305fdb71559466670385.pngHerkese merhaba. 

Bu göreve başladığımız tarih olan 3 Mart 2019 tarihinde size bir söz vermiştik ve bu sözümüzü artık yerine getiriyoruz: Arcadia Ultima Online Gazete Sayı #1 Bu haber bültenimizde sizi komik, eğlenceli, role play odaklı ve videolu haberler bekliyor. Arcadia UO evreninin kaotik ve sert rüzgarlarını yansıtan bu gazete sunucuda olup bitenleri dibine kadar takip etmenin en iyi yoludur. 

Ayrıca eğer şanslıysanız kendinizi görüntülerde görebilirsiniz. İlk sayıda yer alan içerikleri bir indeks halinde yayımladık. Dileyen kişiler görüntülere takılmadan ilgili başlığın adını aratarak (CTRL + F) istedikleri bilgilere ulaşabilirler. Bazı içerikler geçmişten gelmektedir. 

Bunun amacı, aramıza yeni gelen oyuncularımızın icraatlerimizden haberdar olmasını sağlamaktır. İyi eğlenceler diliyoruz.
 

https://service.arcadiauo.com/api/uploads/a70d8364a87b1bf4a49ca571181f71f51559466756602.pngGazetemizin ilk sayısı üç bölümden oluşmaktadır. İlk bölümün tamamı ile ikinci bölümün başı, yukarıdaki 21 haberi kapsamaktadır. Aksiyon görüntüleri, aksiyon videoları, etkinlik görüntüleri ve etkinlik videoları sizleri bekliyor.

İkinci bölümün devamında ise aynı zamanda ana sayfamızda gördüğünüz "Tecrübeli Bir Hayvan Avcısının Hikayesi - Quaxis Röportajı" da bulunuyor.

Son bölümde ise Arcadia UO'nun en ünlü etkinliklerinden biri olan Last of the Calimdor etkinliğinin görüntüleri ile Arcadia Ekonomi Platformu'nun ilk konuğu sayın, discord adıyla, MutuSC'nin sunucu ekonomisi hakkındaki görüşleri yer alıyor. Ayrıca kendisinin vendorunu da daha sonra inceleyeceğiz. Ücretsiz vendor reklamı hizmetimiz de mevcut.

Arcadia Magazine | Arcadia Gazete | Sayı:1 [1.Bölüm]

http://forum.arcadiauo.com/index.php?topic=137.0

Arcadia Magazine | Arcadia Gazete | Sayı:1 [2.Bölüm] - Bol Görsel ve Video !

http://forum.arcadiauo.com/index.php?topic=138.0

Arcadia Magazine | Arcadia Gazete | Sayı:1 [3.Bölüm] - Arcadia Ekonomi Platformu

http://forum.arcadiauo.com/index.php?topic=139.0
 

https://service.arcadiauo.com/api/uploads/03c4b80c6f850caeaad33fa3c9b5faba1559467019570.png


Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.