Nerde Kalmıştık?

Merhaba,

Güncellemeleri tamamladık, açılış tarihimiz 18 Ağustos Cumartesi olarak belirlenmiştir. Bu süre zarfında ufak tefek güncellemelerimiz olacaktır. Kadromuz 3 kişiyle devam edecektir.

Yaş 35 ama hala ilk heyecan ilk tutku. Uzun süren bekleyişin sonunda CARSBERG köyü geri dönüyor :)

Bu konu firehellsly tarafından düzenlendi(2018-08-14 12:06, 5 yıl önce)
Master
59.2997

Vay be, yılların Pyramid'i kapandı demek.

Kaç defa şu oyunu bıraktık, geri döndük ettik her seferinde dönüşte baktığımız, en azından göz gezdirdiğimiz kıvamda bir serverdı Pyramid. Bir diğeri Revolution'dı ama o da sessiz sedasız kapandı ve sanırım 3 yıldır falan bir hareket yok. Piyasada kökleri eskiye dayanan, sağlam temelli serverların böyle kayıp gitmesi üzücü.

Hayatınızda başarılar dilerim.

Bir de tavsiyem domain'i mümkün mertebe elinizde tutun. Çünkü yarın öbür gün elden düştü mü başkasının elinde zebil olur. Bir domain dediğin kaç para zaten. 

Yazık oldu facebook sayfası falanda kapanmış relax seni özleyeceğiz.

Köyümüzün Muhtarıda Gitti  sad  Gül Gibi Server Ne Hale Geldi angry

İtem res ve maden makro yasaklarından sonra sürekli giremesemde ara ara girip oynuyordum. Forumu da bakıma alınana kadar takip ettim. Kapanma olduğunu düşünmüyorum. Makine ayakta, sistemlerde düzeltmeler yapılıyor. Belki item reste olabilir. Gelişmeleri duyuracağız dediler, bekliyoruz. İnşallah kapanmaz.

Yaş 35 ise yolun yarısı demektir, emekli olma zamanı gelmiştir

son açıklamalara bakılırsa kapanmıyor,kapanmaz da zaten aylık büyük bir geliri olan adam bırakır mı bu sektörü hiç :) açılsın da güzel bir sunucu da oynayalım.

kapanma meselesini bilmiyorum, tek bildiğim şey para kazanan şey kapanmaz

Eskiler yavaş yavaş ayrılıyor mu masadan ne,bekleyip görelim

Bu konu Marshall tarafından düzenlendi(2018-06-16 22:09, 5 yıl önce)

Pyramidin kapanacağını düşünmüyorum zaten sitesindede güncellemeleri yayınlamaya başlamış relax yakında açılacağını belirtmiş ama ben relaxtan bi tarih vermesini beklerdim çünkü pyramid uo camiasının en eski en stabil ve uzun süreli açık kalan nadir sunucularından birisi severekte oynadığımız dönemler oldu sunucuya yeni bir başlangıç yapabilmek için item yada acc res atılıp devam edilebilir.

Açıkcası pyramidin açılmasını iple çekiyorum reklam vs denilmesinide istemiyorum 2 günlük bir sunucudan bahsetmiyorum sonuç olarak fakat üsttede yazdığım gibi relaxın net bi tarih vermesini beklerdim bekle bekle nereye kadar???

Galiba pyramid ile ilgili işlemler halen son bulmuş değil yavaş ve sağlam bir çalışma yapılıyor galiba sunucunun sitesinde yer alan bu yazıdan yola çıkacak olursak.

'Uzun süredir beklenen güncellemelere başladık. Tam tarih veremiyoruz çünkü işlerimizin yoğunluğundan dolayı ilgisiz bırakmak istemiyoruz. Tam olarak güncellemeleri yayımladıktan sonra açılış tarihini yazacağız.'

yaklaşık 1 aydır da güncellenmemiş ve facebook adreside inaktif. arkadaşlarla bekliyoruz ama hiçbir yerde açıklamada görmediğimizden umudumuz yok açıkcası. kendisi yada bilen birileri bizleride aydınlatırsa müteşekkür oluruz. 

01.08.2018 Güncellemeleri

Uzun süre güncelleme yapamamızın sebebi; Üzerinde çok düşündüğümüz aşağıdaki güncellemelerdir. En son 2 yıl önce geniş çaplı bir reset atmıştık bu güncellemeler ile her şeyin ve herkes için iyi olacağını düşünüyoruz.

• PK Kalesi kaldırıldı. PK Kalesi ihtiyacı olduğunda yeniden inşaat edilip aktif edilecek.
  • Britain Bölgesinde evlere giriş HP sınırı kaldırıldı.
  • Faction Sistemi sıfırlandı.
  • Farming sisteminde bulunan tüm çiçek türleri, tohumlara ve kavunlara reset atıldı.
  • Tüm kumaş ve ball of yarn eşyalarına reset atıldı.
  • Tüm kara ve deniz ticaret kontratlarına reset atıldı.
  • Tüm faction coinlerine reset atıldı.
  • Tüm kalas, log ve boardlara reset atıldı.
  • Tüm çiğ balık ve pişmiş balıklara reset atıldı.
  • Tüm scrollara ve field remover scrollara reset atıldı.
  • Tüm Runebook Copy Crystallere reset atıldı.
  • Tüm rubylere ve featherlara reset atıldı.
  • Tüm boş spellbooklara reset atıldı.
  • Tüm rare dye tüpleri sıfırlandı. Kaba dökülmüş rare dyeler varlığını koruyacaktır.
  • Tüm Magical Bow, Elven bow, Conan bow, Vortex bow, +3, +6, +9, +12 ve +15 silahlara reset atıldı.
  • Force, Unicorn, Nightmare ve Shadow Horse hariç diğer tüm bineklere reset atıldı.
  • Tüm ore, ingot, trapped pouch, potion, tp box, reagent, material box, potion keglere reset atıldı.
  • Book of Protection (clumsy, flame strike, mind blast) itemına reset atıldı.
  • Platemail deedler dahil tüm platemail set ve studded set ve malzemelerine reset atıldı.
  • Pyramid stone ve cloth’a reset atıldı.
  • Marker of Light’a reset atıldı.
  • Warlock Robe, Pyramid Robe, Mage Robe, Magical Mage Robe, Shroud ve malzemelerine reset atıldı.
  • Hunters Enchantment kitlere reset atıldı.
  • Calmcacil bilekliklere reset atıldı.
  • Tüm Golemlere ve golem eşyalarına reset atıldı.
  • Tüm Wyrm Heartlara reset atıldı.
  • Tüm Ostard Egg ve Olgun egglere reset atıldı.
  • Tüm biletlere reset atıldı.
  • Tüm silah öğütücülere reset atıldı.
  • Tüm ropelara(ip) reset atıldı.
  • Tüm Balık ağlarına reset atıldı.
  • Tüm keyringlere reset atıldı.
  • Kapatılmış hesaplar kontrol edilerek bazı hesaplardaki banlar kaldırıldı.
  • Tüm killer sıfırlandı.
  • Tüm hapis cezaları sıfırlandı ve af getirildi.
  • Pazar alanı vendorlarını haftalık kiralama 2m’den 1m’e düşürüldü.
  • Gold, çek ve kumbaralar ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Bilgi verilecektir.

Not : Evler ve guildler varlığını koruyacaktır.

Köklü şeyler olmuş, gerçi bırakıyorum dedikden sonra kendimi arcadia'da buldum ama bakalım ;)

hayırlı olsun, baya bir uğraş verilmiş

Merhaba,

Dur daha yeni bir devire başlıyoruzangel

Pyramid 18 Ağustos Cumartesi günü açılıyor.

Yapılan güncellemeler hakkında daha fazla bilgi almak için; https://www.pyramiduo.com

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.