Uzun yıllar kesintisiz hizmet anlayışı ile yoluna devam eden, uzun yıllardır oynadıgım ve çok sevdiğim sunucu 28 nisan da açıklama olmaksızın süresiz bakıma alınmış olup hala bir ses seda çıkmamasından dolayı kapandıgı düşünceleri tüm oyuncularda büyük bir üzüntü ile karşılanmıştır. Oyuncuların bir çoğu nebula ya başlamış ailelerini oturturmuş ve itemlerini elde etmiştir. benim adıma da 2002 de avensis uo ile başladıgım uogatewaydan giriyorduk :) ultima serüvenin sonuna gelmiş bulunuyorum. bir devrin sonu olarak belkide asla bir daha oynamıyacagımı u-s girmiyeceğimi belirtmek istiyorum. zamanında u-s de bile yöneticilik yaptıgım yıllar geldikçe aklıma önümüzden akıp giden gençliğe bir  of çekiyorum. yaş 35 e dayandı dostlar. artık benden bu kadar. 

 

firehellsly

sinyor

sinyora

 

 Vay be, yılların Pyramid'i kapandı demek.

Kaç defa şu oyunu bıraktık, geri döndük ettik her seferinde dönüşte baktığımız, en azından göz gezdirdiğimiz kıvamda bir serverdı Pyramid. Bir diğeri Revolution'dı ama o da sessiz sedasız kapandı ve sanırım 3 yıldır falan bir hareket yok. Piyasada kökleri eskiye dayanan, sağlam temelli serverların böyle kayıp gitmesi üzücü.

Hayatınızda başarılar dilerim.

Bir de tavsiyem domain'i mümkün mertebe elinizde tutun. Çünkü yarın öbür gün elden düştü mü başkasının elinde zebil olur. Bir domain dediğin kaç para zaten. Yazık oldu facebook sayfası falanda kapanmış relax seni özleyeceğiz.Köyümüzün Muhtarıda Gitti  sad  Gül Gibi Server Ne Hale Geldi angryİtem res ve maden makro yasaklarından sonra sürekli giremesemde ara ara girip oynuyordum. Forumu da bakıma alınana kadar takip ettim. Kapanma olduğunu düşünmüyorum. Makine ayakta, sistemlerde düzeltmeler yapılıyor. Belki item reste olabilir. Gelişmeleri duyuracağız dediler, bekliyoruz. İnşallah kapanmaz.Yaş 35 ise yolun yarısı demektir, emekli olma zamanı gelmiştirÜye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.