Web Sitesi;

Sunucumuz AÇIKTIR.

Callisto UO

İlk Açılış Tarihi; 01.01.2021

Son güncelleme tarihi; 8 Haziran 2021
Callisto Ultima Online - YouTube
   Callisto Ultima Online - Instagram

Atlarınızı Hazırlayın!

Sadeliği ve şeffaflığı harmanlayarak, oyuncularımızın en iyi deneyimi yaşaması adına elimizden geleni yapmış bulunuyoruz. Umarız, bu heyecan verici yolda bizimle birlikte at koşturmaktan ve Ultima'nın bir parçası olmaktan keyif alırsınız.

Ayrıca;
Callisto UO gerçekliği baz alarak çalışır. Hiç bir yeteneğin ya da sınıfın bir diğerine üstünlüğünü kabul etmez. Adil oyun modelini yaşatmak için güncellenmeyi ve yenilenmeyi elden bırakmıyoruz.

Tüm oyuncularımıza başarılar diliyoruz.

Güncelleme listesi için;
Callisto UO Duyurular

Sunucu Adı : Callisto UO
Tür : RP&PP
Stat CAP : 225
Skill CAP : 8x
PH Durumu : Craft %75, Diğer yetenekler %100 PH  Detay için tıklayınız.
Sphere Version: 56b-Nightly
Website; Callisto UO Websitesi
Kayıt; Callisto UO Kayıt
Forum; Callisto UO Forum
Discord; Callisto UO Discord
Yönetim; Callisto UO Yönetim

SUNUCU HAKKINDA

Sunucu makinemiz Fransa'nın Strasbourg şehrinde OVH Datacenter'da bulunmaktadır.

Sunucu makinesi kendimize aittir.

Oyun dosyalarını indirmek için; Callisto UO Dosyalar

Kısaca Sistemlerimiz;

> Hazine Sistemi

> Silah Dinamikleri

> Ev Üretim Sistemi [Yeni]

> Yandaş Sistemi [Yeni]

> Silah Kullanım Sistemi

> Zindan Ayrıl

> Olta Balıkçılığı

> Ahır (Stable) Sistemi

> Nakliye (Taşımacılık) Sistemi

> Binek Yaşam Süresi

Ostard Yumurtası  

> Zırh Koruması  

> Büyülü Örs  

Bazı Özel Eşyalarımız;

> Özel Giysiler
> Özel Yaylar
> Korku Pelerini
> Vanadium Eşyalar
> Eşya Deposu
> Özel Boyalar

Binekler;

> Türleri

Sunucumuzdan bazı görseller;

> Görseller 1
> Görseller 2

Ayrıca;

Yeni oyuncu vadimiz açılmıştır, içeride dummy, hayvan çiftliği ve maden alanı bulunmaktadır. 8x altı tüm oyuncular giriş yapabilir.
Bu alanda yetenekler fazla 75.0 seviyesine kadar geliştirilebilir.

Bu konu CallistoUo tarafından düzenlendi(2021-06-08 16:36, 2 weeks önce)

Verdugo Ailesi olarak sunucudayız. Oyuncu olarak tanıtayım bende. Karakter kasmak kolay olsada, item sahibi olmak o kadar zor. Biraz emeğe kıymet bilinmesi gereken bir sunucu olmuş. Yönetim kadrosu az olsada alakadar. Oynamayı düşünen arkadaşlara tavsiyem para ekosistemi biraz meblağ olarak fazla gidiyor fishing ile temin edilirse işinizi daha çok kolaylaştırırsınız. Yönetime başarılar diliyelim. 

Yeni gelen güncellemeler Inscription ile para kasmak biraz daha kolaylaştırıldı. Kaleler ve Evler craftable bilginiz olsun. 

Bu konu hkncvdr tarafından düzenlendi(2021-05-09 17:47, 1 months önce)
Öncelikle arkadaşlar herkese iyi oyunlar ve hayırlı ramazan'lar dilerim..

Arkadaşlarım ile ben yaklaşık olarak 20 gündür bu server'ın oyuncularıyız.Tabi ki bazılarımız benden önce başlamış.Ve diğer arkadaşlarım ile bu sunucu da tekrar bir araya gelmiş bulunmaktayız.Oyunun keyfi bir başka sistemlerinin bir çoğu kendine has yenilikçi bir oyun tarzı sunmakta.İlgi ve alakaları gerçekten güzel.Adam kayırma yok,şeffaflık ön planda ve hemen her konuyu "Discord Genel Sohbet" kanalında bizlere sunuyorlar ve bizlerde fikrimizi beyan edip ellerinden gelenin en iyisini hazırlayıp bizlere yani oyunculara sunuyorlar."İtem olsun,Para olsun" hemen kolay kazanılmıyor "Rp ağırlıklı"olarak sunulmuş bir sunucu eski tarza hitap ediyor.Tabiki de yıl olmuş "2021" diyorsunuzdur bu yazıyı okurken sizleri de anlıyorum.Ve bizlerde bu oyunun eski oyuncuları olduğumuz için bazı şeylere dikkat ediyoruz.Önemli olan her şeyi bir anda kazanmak değil amaç.Zevk alırken birşeylere sahip olmak.Ben 1999'dan beridir Crafter oynuyorum bu oyunu.Zanaatkarlığım ile ve dekorasyon işi ile uğraştım bu yıl'a kadar bu oyunda.Herkesin düşüncesi ve nerede haz duyduğu ayrı birşey zaten.Bir göz atmak isterseniz "Server olsun,Sistemler olsun" aranızda seven ve emeğe değer veren insan çıkacağından hiç süphem yok..

oooo harika bi servermis herkes hakettigi gibi kasıp oynuyor hadi bakalım kendinize güveniyorsanız buyrun gelin ben ne ultimacılar gördüm hepsi bos beles adamlar ben ne bilmiyorum dien gördüm beni kesmeye calıstı ama basaramadı :D iddaaliyim kim gelirse keserim :D Nickin '' Redi''

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.