Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Evaluate Pvp 5 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteydi. Kasım ayı itibariyle sunucuda bir yapılandırma yapılarak ve aldığımız karar doğrultusunda sunucumuz Power Play olarak devam etmesi için karar alınmıştır. 40 günü aşkın bir süre boyunca yoğun çabalarımız sonucunda sizleri bundan 10 yıl öncesine götüreceğimiz bir sunucu hazırladık.

Özel vendor sistemimiz sayesinde tüm ticaret oyuncular üzerinden dönmektedir.

Pamuk tarlasından, PK Kalesine kadar sizleri eski yıllara götüreceğimizden eminiz.

Web Sayfasına ulaşmak için tıklayın

Forum Sayfasına ulaşmak için tıklayın

Üyelik Sayfasına ulaşmak için tıklayın

Sistemler Sayfasına ulaşmak için tıklayın

Sunucu bilgileri;

Stat Cap : 225
Skill Cap : 800.0
Sunucu Türü: Sphere

Öncelikle başarılar ama neden Pvp'den Power Play'e döndünüz acaba ?

Listeyi koplayıp koymak daha basit gelmişti. Şimdi düzeltip şöyle sorayım. En çok parası olan tablodaki oyuncuların para değeri çok yüksek değil mi sunucu açılalı kaç gün oluyor acaba ?

Bu konu MirroR_ tarafından düzenlendi(2016-12-18 20:22, 7 yıl önce)

Sırf birşeyler söylemek için kopyalayıp yapıştırmışın. Bunu yazacağına kadar slider'da bulunan resimde açılış tarihi yazmakta.

Gerçek şu ki; Öyle her açılan sunuculara yorum yapma heveslisi bir insan değilim. Aynı zamanda şuda bir gerçektir ki hemen hemen açılan bütün sunucuların web sitelerini ziyaret etmişimdir. Sırf nasıl bir tasarıma sahip ve ya neler yapmışlardır diye buna merakımdan girerim.

Girip bakıncada insanın gözüne çarpıyor baktım tuhaf geldi o yüzden sordum. Bunda alınıp gocunacak bir şey yok.

Slider daki ufak yazıda dikkatimi çekmedi. Başarılar.

7 günde 8 m fazla gibi geldi ama bilemedim.

Başarılar Dilerim..

7 Günde 7m bence gayet normal bir miktar. Sonuçta insanlar şuanda 7-24 sadece para kasma çabasındalar ve harcama yapmıyorlar bunu düşünün birde :)

Dediğiniz gibi bende her sitenin web sayfasına bakarım ilk önce player'ken de bu şekildeydi. Web sitesine bakardım ilk oynayıp oynamıyacağıma dair kararı verirdim.

Novice
-0.500001

Sistemlere bakmak için foruma kayıt istemesi saçma geldi bana biraz daha kolay ulaşılması lazım, başarılar.

Neophyte
26.6001

Oran kısılsa bu sefer oyuncu memnun olmaz eminim. Artık mevcut kitle oyunu fazlasıyla öğrendiği için, fazla uğraş vermeden isteğine çabuk ulaşmak istiyor.

Yine uzun soluklu olacaktır, başarılar.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.