Beta sürecini Aethra ismiyle tamamladığımız sunucumuz 20 eylül saat 20:00'da origin adıyla faaliyete geçmiştir.
Ultima Online'nin düşüşte olduğu bu dönemde, oyuncuların gerçek anlamda keyif alababilmesi adına farklı etkinlikler, zevkle oynacağınız sistemlerlerle birlikte 2000'li yıllarda olduğu gibi hasret kalınan silah dengelerini, çeşitli ve farklı bonusları sizlere sunduk.
Sunucumuz için kısa bi tanıtım videosu çektik. Videoda sunucumuzdaki yarışma ve sistemlerin sadece bi kaçını tanıtım amaçlı videoda paylaştık. 
Sunucudan gerçek anlamda keyif alacağınızı düşünüyoruz.
Bütün ultima online severleri sunucumuza bekliyoruz.

www.origin.web.tr
forum.origin.web.tr

Sunucu : Player versus player (PVP)
Stat cap : 225
Skill Cap : 8X
Sürüm : 56B
Client : 6X
Account : Free

Sistemler ve detaylı bilgi forumlarımıza eklenmiştir.

Tanıtım Videomuz;

https://www.youtube.com/watch?v=GnZSuPZ05mk

Tanıtımı biraz daha güçlendire bilirsiniz başarılar dilerim smiley

Detaylı istatistik web sitesine eklenmiştir.

-Son ölümler

-Son Tamelenler

-Sunucu İstatistiği

U-Ser
0.3

2000 li yıllarım uo özlemi yazmıssın. sunucu 8x ama ?  8x olan sunucu keyif verme ihtimali yok. bi yerlerden kısıp bı yerlerı doldurma ıhtımalı yok. hepsını 100 yapsın. 1 ay sonra sıkılsın bıraksın

8x olan sunucunun keyif vermeme kanaatine nereden vardınız ? keyif verme olasılığı skill cap ilemi alakalı boş boş konuşmayın arkadaşım skill kasmıyorsun skill seçiyorsun 100 olarak.

@gonzi

PVP serverların mantığı zaten o.  Ne var ne yok verilsin, bam güm birbirlerine dalsınlar. İki action sonrasında da logout. Bu yüzden tüm skilleri 100 verse de bir şey fark etmeyecek. Zevksiz, yavan bir sunucu türü. 2000'li yıllar ifadesi de oyuncuyu tavlayabilmek adına kullanılan bir ifade.

@originou

Sunucu pek heyecan yarabilmişe benzemiyor. Açılalı 10 gün olmuş, oyuncu yok, forum hareketsiz. Platform başlıklarında da ilgi çekememiş. Sanki biraz ölü yatırım olmuş, ne dersiniz?

Pvp sunucusu için 11dk video çekmek pek olmamış. Zaten burada oynayacak adamlar aceleci olmalarıyla kendilerini belli ediyor. Oturup kimse 11dk tanıtım izlemez. Adam connector indirip free account ile hesabını açacak, oyunda ne var ne yok eline alıp bodoslama action alanına dalacak. Bu adama 10dk video izletemezsiniz. Fikir güzel, hedef kitle yanlış. Tanıtımda elinizdeki en kuvvetli sunu da bu video gibi görünüyor.

Sistemlerde de bizim "normal sunucu" dediğimiz bazı garabet sunuculara daha çok yakışan yan sistemler var. PVP sunucuda amaç zenginlik yaratmak olmadığından pek çok kişinin hazine, yumurta, görev vb. ile uğraşacağını sanmıyorum. Bunlar pvp oyuncusunu oyunda tutmaya yetmez.

Tutar tutmaz hesabı ile açıldığını tahmin ettiğim bir sunucu olmuş. Klasik hava yaratalım derken heyecan yaratacak hiçbir şey eklenmemiş. Oyuncuyu tavlayacak o kritik eşiği kaçırdığınızı söyleyebiliriz. Alternatiflerinden farklı bir şey sunamayan bir sunucu olmuş.

Yine de başarılar diliyorum. En azından kafanızdaki hedefe erişebilmesi dileğiyle.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.