Uzun zamandır server arıyorum piyasada ki pvp sunucularında 4 günden fazla oynayamadım serverda 10 kişi olmasına rağmen action için action zone'da dakikalarca bekleyen biri olmama rağmen bildiğin ultima online oynayanlar hangi serverda bilemiyorum her dönemde en azından 2 veya 3 server olur playerların toplandığı ama şuan görebildiğim kadarıyla yok gözümden kaçmıştır umarım çünkü doya doya action yapmak istiyorum uzun zamandır, kullanıcı sayısı yüksek olan serverları söyleyebillirseniz çok sevinirim.
Eğer konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın ama burası en uygun yer gibi gözüktü.Çeşitli siteler mevcut güncel sunucu istatistikleri barındıran oradan takip edebilirsiniz :)Baktım fakat max 30 player serverlar oralarda olmayan serverları öğrenmek istiyordum zaten :DŞu anda en az 7 tane sunucu sayabiliriz size player sayısı dediğiniz rakamın üzerinde olan.

Bir de yaz tatili faktörünü ön plana alın bizce. Eylül'den sonra gerek Lise gerekse Üniversite okuyan arkadaşlar Ultima'ya başlar tekrar.

 İsimlerini de söylerseniz şu sunucuların :DHaftaya efsane dönüyor :)Merhaba, sitenizde bugünün tarihi var. Ertelendi sanırım?11 ağustos yazıyor ben de bekliyordum ama site hala queen modunda :D//lucretius

sataşmasak iyi olur Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2017-08-14 18:34, 11 ay önce)

Arkadaşlar bu başlıkta kalabalık sunucu isim ve adreslerini verebiliriz. Yeni playlerlara yol gösterici olsun ayrıca bu kategori altındaki reklam başlıklarını inceleyebilirsin.Tadı tuzu yerinde valor uo var.

https://hizliresim.com/4MNNbL

53 saniye dakika sonra eklendi:

[url=https://hizliresim.com/4MNNbL][img]https://i.hizliresim.com/4MNNbL.png[/img][/url]Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.