Kabalıkta mareye binip, az kişi olnca horse la actiona çıkan tayfa çok konuşmayın hiçbi aktifliğiniz yok oyunda :no
legending simurguda al uza burdan
hypote eziği boş yapma
legending : Kabalıkta mareye binip, az kişi olnca horse la actiona çıkan tayfa çok konuşmayın hiçbi aktifliğiniz yok oyunda :no

Action yapan adam yok diyipte arkasından şöyle bir şey yazarsan, yazılarında art niyet aranır.Ha bireysel action yok dersen ona zaten çözüm yok, oyun mekaniği bu şekilde. Bir güild bulup guild actionuna girmeye bakacaksın.
Senin gibi bi keko zaten art niyet olarak algılar, adamlar guildce sayı fazla olduğunda mareye biniyo dedim bunda ne gibi bi art niyet arıyosun?Soullar 10 günde bir giriyo oyuna zaten, ne boş admalarsınız ya :D

** uyarı - I

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2016-10-12 16:14, 7 yıl önce)
ağlaaa ağlaaa bir çıkaaaaaaaaarrrrrr yooooooooool bulamadım 2 3 playerlı serverımdaaaaaaaaaaaaaaaaa duramadımmmmmm göz yaşlarım akıyorrrrrrr rof reklam yapıyor ühühühühüüh player niye bize gelmiyorrrrrr isteyen istedigi zaman girer kardeşim sabit 150 kişi 200 kişi her dk online serverda her dakika action var git 2 3 playerlı serverında oyna niye burada ağlayıp hakaret edip uyarı alıyorsun patates

** uyarı - I

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2016-10-12 16:46, 7 yıl önce)
Beni rof uo sunucu yönetiminden sanan çocuk uslubluı hypothe'yi birisi elinden tutup parka götürsün 8)
;(;(;(;(;(;(
legending : Kabalıkta mareye binip, az kişi olnca horse la actiona çıkan tayfa çok konuşmayın hiçbi aktifliğiniz yok oyunda :no

Mareyle tek actiona çıktığımda senin gibi çapulcu türleri peşimde akbaba gibi dolanıyorlar :O_o sizin ederiniz kadar çıkıyoruz bizde ne yapalım :?
OK
Saldırgan üslubundan ötürü art niyet aramakta haklıymışım. Bence bu tarz topluluklarda yazmaya başlamadan önce insanlarla saygılı biçimde tartışma konusunda bir kaç şey öğrenmelisin. Sana insan ilişkileri konusunda + kazandırır.
tartışacak bir şey yok sinera 600 playerlık server var bir köşede bir köşede 3 playerlık hahahaha
600 kişilik sunucu bile olsa şahsen hiç memnun degilim. Aktif olarak oyundayim ve hiç memnun değilim. Kötünün iyisi dusuncesiyle takiliyoruz. forumlarında fikir belirtince dislaniyorsun.
Dungeon sistemi yerle bir. Herkes o kadar gömülmüş ki sos'a dungeon combati yok denecek kadar az.
Kimi görsem çantadan dragon çıkarıyor. Etheral sistemi pvp serverlarinda bile yok.
Daha bir sürü şey var ama yazmayacağım. Dinlemeyec eklerini bilsemde düzelmesin hak ettiğini bulsun. Zaten kayıpları başladı umarım kimse kalmaz. Oyuncusu cok olsa da uoya rp serveti olarak zarar veriyor. Zaten patlayacak diye ümit ediyorum bir save 15 saniye.
pyramid pvp shard. adam vurgun yapmak için açmış yaptıda, donatede bi boş şişe yok :D 600 kişi var aksiyonda 20 kişi yok pehh
@legending ağlama burada hadi git kendi serverının başlıgına ne ağlak çıktınız siz ya al sana player 5 playerlı başarısız serverların fake accountu gelip buraya yorum atmasın.(rof) https://www.youtube.com/watch?v=OaI35Y5OaG0
buda order chaos action'ı https://www.youtube.com/watch?v=y906PJVJTwc

@deathwave evet hocam haklısın acil relaxın biraz düzenleme yapması gerekiyor saçma olan çok şey var serverda ama kendine hasda eglencesi var 300'ün altına inmez sanmıyorum.

Bu konu Hypothe tarafından düzenlendi(2016-10-18 23:01, 7 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.