Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

hypothe rof yönetiminden degilim cahil. Ne kadar boş yapan bi varlıksın sen öyle. Bende pyramid oyuncusuyDUM. Bıraktım serverı, önüne gelen speed açıyor foruma bak yarısından çoğu speed başlığı. Herkesde deli giibi item var, 550 player var gösteriyor sunucuda aksiyon yok. Felanlar filanlar burda boş yere link atma yemişim rofu orasıda ezik server item dolu gırla pyramid gibi. Pyramidin ömrü 6 ay , 6 ay sonra playera bakıcam yaza doğru leş gibi takılcaklar adam gerçi yaptı vurgunu 90 bin tl para kazanmış.Evini aldı pyramiddeki enayiler sayesinde kapansada farketmez bu saatten sonra. O kadar itemle multiylede çok yaşamaz o server canıms. Herkesin dönüp dolaşacağı yer nebula, kalitesi belli sistemleri belli.
90 bin kazanmış mı lan :O_o
90 bin küsür kazanmış . Bide firewalla 1.750 tl para ödüyorum diyo forumlarda oda yalan forumda dekontunu at dediklerinde kıvırıp başlığı kitledi. Milleti yiyo tabi çok para ödüyorum ben hosta firewalla sizde donateye çok para yatırın mantğyla yalan dolan yapıyor :? Kazansın kimsenin gözü yok parasında pulunda umrumda değil, söylediği dekontu buraya atsın elinden öperim onun, atamaz çünkü yok öyle bişi.Sunucu hakkında bi kaç bişi söylemek istiyorum izninizle dostlar, ben nebuladan geçtim pyramide, player var diye çok diye oda. Sunucuda çok multi var aksiyonunu hiç sevmedim ve sistemlerle birlikte clienttide çöp. Öneri verip eleştirmek istiyorum, söylediklerim harfi harfine gerçektir.Pyramidde oynayanlar bilirler zaten. Oynamayanlarda bilsinler. Bi clienti var önüne gelen speed açıyor, kanguru gibi zıp zıp zıplıyo millet britte.Forumda şiakyet kısmına gir dünya kadar speed başlığı var rezalet. Ata in binler cabası zaten söylemiyorum bile. Mareyi alan actionda in binle binek actionu atıyor buda eva pvp shard havası estiren muhabbetlerden sadece birtanesi. Multiyimi hiç söylemiyim :D almış başını gidiyo server balon gibi şişmiş 1 kişi 4 acc ile balık kasabiliyor, balık harici sınırsız multi açımı serbest. Şuan gece gir bu saatte 400 kişi var gel görki britte bi Allahın kulu yok :D Gündüz zaten action yok doğru düzgün bi hafta sonları. Sistemlere gelecek olursak para kazanıyım diye sıçmış sıvamış resmen etheral pandalar etheral dragonlar eva pvp shard havası estirenlerden yine bitanesi. Role play ve pp serverda en son olacak sistemlerden bana göre.Yine bir başka olay denizden deli gibi sos çıkıyor sos 8k ya kadar düştüydü en son, 4 balıkçı charla günde 150 sos kasabiliyorsun. sos ucuz bol bedava gibi o yüzden herkesin elinde 15 silah var.Ne farkı var evada taştan alıyoduk, sos ucuz bu sefer hazineden alıyoruz deli gibi tek emek poi fieldle dragon kesmek :D. Save süresi 12-13 saniyeye kadar çıktı. Itemler gün geçtikçe yığınla artıyor yakında save süresinde oyuncular bakkala gidip 2 ekmek bi kola alıp gelirler. Anca save geçmiş olur zaten.Silah dinamik bozuklukları ve ekonomik bozukluklar, 15 bs 2.5m gibi bi fiyata satılırken, 15 bardich yarısı kadar bile değil 600k.+15 halberd yarısı kadar bile değil 700k satış fiyatı. Silah dengelerine gelelim, dengesizliğine daha doğrusu 15 katana deli gibi vururken diğer 15 sw tek eller 5 te biri kadar vurmuyor, 15 bs parası fazla oldğu halde stamdan baska yaptığı hiçbişi yok, ultimanın en iyi silahı olan 15 halberd çöp vaziyette, bardich keza daha iyi vuruyor girip test edilebilir.Bonuslara bakalım, 15 halberd bardich sadece binekten düşrüürken , +15 spear hem binekten düşürüp hem paradarbe verebiliyor, sıvamış resmen :) Duelloda ise sadece tek combat vs atabilirsiniz, sw parry, pvp turnuvasındada aynı sistem geçerli bi arada fencler alıyor istisna o kadar.Görüldüğü gibi atsız pvpdede silahlar ve sistemlerde eşitlik yok . Ekonomik bozukluklar mevcut. Mageler için pyramid robe 2.5m cıvarıyken , warriorlar için warrior robe sadece 30k . Birini deli gibi zorlaştırırken yapımını, diğerini reg satın alır gibi kolay yapmış arkadaş. Mantık hataları devam ediyor. Bi order chaos sistemi yapmış adam dillere destan, iyi dinleyin.. Soe guildi girip birbirini keserek bug yaparak hem puan, hem faction coinsle para kasabiliyorlar.Hiç üşenmeyip leleş ve arkadaşı cudi kendini 1. yapmış arkadaşlarını keserek. Relaxta sıfırlıyor puanını https://www.pyramiduo.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=20817 topicte görüldüğü gibi + olarak itemde satın alınıyor kesilen pvp puanlarıyla. Bu şekil para kasıyor millet order chaos factionunndan zengin oluyor, relaxta sistemi değiştirmiyor hala. Relaxtaki mantık yakalarsam yine banlarım mantığı, o yüzden servera yeni başlayacak arkadaşlar başlarsanız eğer açık hala var, yakalanmadan order chaos sisteminden rahat rahat para kasabilirsiniz :) Köylerde otomatik macroyla 7/24 maden kasanlarmı dersin timoty jixler gibi, köyde macroda madenci yakaladığımı banlarım diyip buna göz yuman relaxmı dersin donate satın alıyorlar diy vsvs...madencilerle ilgilide başlk gördüm yanılmıyosam, sunucuya girip istek şikayet bölümüne bakabilirsiniz. Adam bi korsanlık sistemi yapmış oda dillere destan nebuladaki gibi değil he kimse yanlış anlamasın, wings var satın alıyosun 80 tl verip öyle korsanlık yapıyosun korsanlıkta parayla serverda .Şapka yapmış bide maaliyeti deli gibi zor newbifiedde değil. Korsana sırf şapka almasın millet 80tl verip wings alsın diye güzel düşünmüş iyide düşünmüş mantıklı, yağmasada gürlüyor paralar. Iyi oyuncusunu düşünmüş combatları beleşe yapmışta millet rahat rahat girip oynayabiliyor teşekkürler relax. Ben bunları eleştiri olarak yazıyorum kimse yanlış anlamasın, pyramidde oynayanlarda kızmasın bana sunucu belki bu yazdıklarımla hatalarını kapatıp daha iyi yerlere gelir diye düşünüyorum fakat sanmıyorum. serverı 5 gün önce bıraktım speed yüzünden. Söylediklerim harfi harfine gerçektir. Benim oynayacağım tarzda bi sunucu değil orası. Temennim bunlar dikkate alınıp sunucunun daha kaliteli olması ve düzelmesinden yana ama relaxın kafa sabit, önerilerde bitane oyuncunun dediğini yaptığını dikkate aldığını hatırlamıyorum. Yakında 30 playera düşünce güncellemelere başlarlar. Kalitesiz bi sunucu yaza kadar ömrü yok diyorum şahsi fikrim, oynayanlarada bol şans.

Bu konu legending tarafından düzenlendi(2016-10-19 06:50, 7 yıl önce)
Şimdi legending'e şunları sormak gerek o zaman;

Nebuladan geldiğini belirtmiş oyuncu sayısından dolayı.
1-Memnun değilsen neden eski sunucunda devam etmiyorsun?
2-Ultimanın bitmek üzere olduğunu bildiğin halde bu propagandanın arkasında yatan ne?
3-Pyramidde ne kadarlık donate aldın?
4-Donateden yararlanmadın ise seni bozan ne?yani sanane adamın kazancından o parayı veren kişi bunun hesabını yapmalı sen değil.
5-Pyramid gelecek bizim için;sunucu kiralayacak korumasını alacak 7/24 başında dikelecek sunucunun tüm kadro hizmet verecek ama para kazanmayacak öylemi?
6-Bana online oyunlar içerisinde ücretli item yada özellik satılmayan hangi oyunu gösterebilirsin?lol,wow,knight online;silkroad,metin2,wolfteam,cs go hatta online oyunların hepsi?hepsinde para dönüyor uo yamı yakıştıramadın hayırdır?
7-Multi var demişsin multiyi relaxmı açıyor?oyuncular açıyor önlem demişsin tr nin en iyi connectorcusunun conunda bile açılıyorsa ki bunu nebulada kullanıyor geri kalan sunuculardada kullanılıyor hepsinde açılır demektir sorun ne o zaman?
8-Uo'da eskidendi o aile sistemi vs millet artık guild castle larda takılıyor yani kimse britte dikelmek zorunda değil ki biz aktif olarak oynuyoruz etkinlikleri görmedin sanırım?player sayısı oldukça yeterli sorun bu sunucunun kaliteli olmasımı kıskançlıkmı yada hangi sunucunun adamısın yöneticisisin anlatsana?
9-Acti yok deniliyor ultima online gerçekciliği yansıtan bi oyun herkes acti atmak zoırunda değil kimisi balık tutar kimisi maden kazar kimisi tarımcılık yapar vs vs hangi oyun classı işine geliyorsa onu yapar kısacası uo charı kas 3 5 itemi al ata bin hüloğğğğ denilecek bir oyun değildir mmorpg tabanlı bir oyundur gerçek hayatta ne varsa bu oyundada o barınır.
10-Fatura koymamış vs sanane?maliyecimisin sen?yada adam sana bunu göstermek zorundamı?ister her ay 5 tl verir ister 5.000 tl verir sen oyununu oyna çık git bu kadar basit para vermezsin destek çıkmazsın ama yüzsüzce gelip burada propaganda yaparsın ha utanmadan bide gidip yine o sunucuda oynarsın :D
11-pvp sunucusuna dönmüş diyorsun en azından ölümsüz alan yok sunucuda başkalarında var pp sunucuda ölümsüz alan nedir düşün :D
12-silahlar hakkında haklısın relaxa bizde belirttik ama şuda var ben nebuladada oynadım revodada elpidada rofta da her sunucunun farklı silah büyü ayarları var hepsi aynı olsa zaten bi manası olmaz farklılıklar sunucuları güzelleştirir.
13-Bu adamlar senelerdir acc res yada item res atmadı nebula her sene atıyor o ne olacak?

ve son olarak 90 bin kazanmış diyorsun ya kanıtla?hoş kanıtlasanda farketmiyor daha iyisini yapabiliyorsan buyur kendin yap bizde gelelim nedir bu kıskançlık?nebulanın sahipleri donateden kösüp kösüp yıl sonu herşeye res attıklarında bizim donateler dahil eriyip gidiyordu bunlarda en azından bu yok nebulanın sahipleri kazandıkları ile 5 yıldızlı otellerde düğün yaptılar sen hala carcar et dur :D

kısacası tr de pp adında iki sunucu var biri nebula diğeri pyramid gerisi yalan.Nebula kendine gelmediği sürecede sürünüp durur.Pyramid ise relaxta olduğu sürece daha çok uzun süre devam eder basit

Bu konu Shaziment tarafından düzenlendi(2016-10-19 13:07, 7 yıl önce)
@legending hosting para konusunda tamamen yalan söledigini biliyorum ölü arkadaş skypedan diyince güldük baya milleti enayi yerine koyuyor o konuda haklısın pvp serverına da benziyor o konudada haklısın ama napalım player var diye oynuyoruz yoksa server kötü zaten ama rof uo bu serverdanda kötü yani sen düşün rofun ne kadar kötü oldugunu valor uo var bir tek oradada 2 player var yoksa tr nin gelmiş geçmiş en saglam serverı çaresizlikden burada oynuyoruz 1850 lira firewall dahil ultima sunucusuna paramı ödenir allah aşkına çocuk kandırıyor sanki

edit: 2 kuruş fazla kazanacagım diye korsanlıgı madara eden bir server bu arada mavi korsan mı olur lan şaka gibi korsanlık sistemi de var

Bu konu Hypothe tarafından düzenlendi(2016-10-19 16:15, 7 yıl önce)
Selam Relax,

Çok uzun zaman oldu UO oynamayalı hem de baya bi çok. Oynarken de sizin serverınızda oynamak nasip olmamıştı. Tüm sayfadaki konuşmaları okudum, çok ilginç muhabbetler dönmüş isteyen oynar isteyen oynamaz bu saatten sonra yok edit var yok şu var yok bu var muhabbeti mi yapacağız?

Donate olaylarına da baya yabancıyım ama şahsi fikrim bir reset atılıyorsa buna donateden alınan itemlar da dahil olmalıydı. Gerçek hayatta zaten parayı veren düdüğü çalıyor, bari şu oyunda herkese eşit davranılsa idi.

Zaman bulabilirsem girip biraz vakit geçireceğim, çok paslandık :)

Başarıların devamını diliyorum, bu devirde 600-700 player -multi bile olsa- büyük başarı bana göre.

Saygılar,
Pyramid'in ilk açılışını hatırlıyorum, 20 online falan vardı. Yıllar geçti, hala açılıyor - o da güzel.

Bİ' de itiraf gelsin, ilk Pyramid'in kapanmasına ben sebep oldum sanırım. Öyle buglı bi' pack vardı ki, stealing ile player vendorlarını soyabiliyorduk. Bir gecede 100m'lik item yapmıştım :p
Pyramidin zamanında 300 400 playerken kapanmasına sebep olan şey multi açmak zordu benim bi arkadaşım trojenli client yaptı serverın ağzına sıçtı kapanma sebebi o relaxta iyi bilir.
hayır ben relax ı hackledim ondan kapandı relax bilir.
sunucunun kapanmasına vesile olan tayfa CRUSADESLERDİR.

imza Redneck !!
Ultima pişmanlıktır.At peşinde koşturmaya devam edin :D

Hadi hayırlısı seneler sonra başlayalım yeniden

Başarılar relax.

Bu konu Marshall tarafından düzenlendi(2016-12-13 13:03, 7 yıl önce)

oh oh dönsün muhabbet gelsin reklam. :) relax'ın her zaman açtığı sunucuda oynuyacak kemik bir oyuncu kitlesine ulaşması bence saygı değer bir şey. nebula'nın isminin yanında relax'ın ismi. başarıların devamını diliyor, ve kendimi action a atıyorum. brit L2 beklerim :) 

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.