Pyramid 

Server için Harika bir uo serveri yakıştırması yapıyorlar bu server ülkemizde az miktarda uo oyuncuları sömürmekten başka birşey yapmıyor Relax adında bir kişinin yönettiği 

Daha silah damegelerini ayarlayamıyan bu açığı kapatmak içinde sürekli servere armor eklemeye çalışıp ve bundanda çıkar elde etmeye çalışan bir yönetim kadrosu mevcutlar 

Şimdi olaya gelelim Pyramid Bir çokkez açılıp kapanan Bir çokkez item res yiyen bir server neden bu kadar 
Açılıp kapanıyor Ve neden bu kadar item res yiyor 

Relax hiç bir zaman oyuncuları düşünmeyen ve sadece kendini düşünen bir yönetici

Sürekli açıp kapatıyor ve bu sayede oyuncular tekrar alış veriş yapsınlar ve bu sayede servere sıfırlama atma şansı oluyor Relaxsın ve playerin parasıyla tatil yapma şansı :) 
Pyramid yine item res yiyip kapancak bu zaten bildiğimiz birşey peki neden

Relaxsa bunlar soruldugunda açıklamalar şunlar oluyor.
(şimdiden bas etmiyom server açık sorsanız relaxsa kapanmıcak yada item res gelmicek der :)   )

Serverdeki item fazlalıgından dolayı item res attığını belirtiyor Bunun çaresi yok mu ? ( Var )

Serverde Bulunan Crafting Material box store mevcut bu item serverdeki ağırlığı azaltır 
Deri setler için
Silahlar için
Warıyor Setler için
Rare itemler için yapa bilir
item res geldiği zaman bu boxlara konan itemler item reste silinmese bile servere agırlık yapmaz ve oyuncu magdur olmaz oyuncu yönetimin umrunda olmadı hiç bir zaman yada yönetim bunu yapamıyor olması : ) 
Amac ve niyet zaten belli zaten kapancak olan bir server  olduğu için 

Armor olayına gelelim 
yapamıyorsanız damegeleri düşürün bir zamet :)
ister 43 armorunuz olsun
isterseniz 119 armorunuz silah damegeleri hiç bir orantı mevcut değil Düşük armoru olanla yüksek armoru olanda aynı damegeleri yiyor  
bide dikkatimi ceken + roblarda + 6 la +12 rob arasında 5 armor var :) 
bu damegeleri ayarlamak herkesin harcı değil 

üzüldüğüm nokta böyle bir yönetim kadrosunun serverinde zaman kaybeden uo oyuncuları zaten ülkede az sayıda kalmış bir oyuncu kitlesiyiz.
 Client gelelim

Sakın oyunda birinin peşinden eve girmeyin  Log out yapıp oyuna girmeye çalıştıgınızda sizi oyunda görüyor ve giremiyorsun aradı sırada yapsa bile :) 
client konple kapatıp girmeniz lazım bununla ilgili page atmayın bile cevap vermiyorlar : )

Birde Fps olayı var onunla ilgili video cekip atcam 

Beni yanlış anlamayın lütfen ama sunucun forumuna değilde gelip buraya konu açıyor ve bukadar çok can sıkıcı duruma geldi ise oynamayın bence.

#428659 Joshepx:

Beni yanlış anlamayın lütfen ama sunucun forumuna değilde gelip buraya konu açıyor ve bukadar çok can sıkıcı duruma geldi ise oynamayın bence.

Aynı şekilde düşünüyorum.

#428659 Joshepx:

Seni neden yanlış anlıyayım ben sadece doğruları sölüyorum oynamak isteyen oynasın from yetkilileri açtıgım konuya bişe demiyor demek ki sorun yok 
Pyramid her türlü illagel programı kullana bilincek bir server yetkililer ya buna göz yumuyor yada engelleyemiyor uo kişinin yetenegine göre oynanılması gereken bir oyun ama oyuncular her fırsatı bulup değerlendirdiği için öyle olmuyor Yetkililer işte burda devreye girmeleri lazım ama nedense ortada hiç birşey yok 

Client bakımındanda zaten kötü bir server durduk yere olduğun yerde donmalar başladı serverde sabit kalıyorsun olduğun yerde yada client patlamaları serverin yarısına lag girmesi diğer yarısının cirit atması Relax Dc sorulduğunda bizle alakası yok gibi bir cevap vermesi beni ğüldürdü  kendi serverinden haberi yokwink

Bu konu muratusbalci tarafından düzenlendi(2020-03-08 19:42, 4 yıl önce)

valla ben oynamayı bıraktım artık çünkü iş tamamen para üzerine kurulmuş piramitte bu yüzden Arcadiayı bekliyorum türkiye uo tarihinin en iyi scriptlerini yazdılar ve yazmaya da devam ediyorlar açıkcası reklamı ve övgüyü hakediyolar

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.