Stream On! Ultima Online 1vs1 Turnuvası Canlı İzleyin: http://twitch.tv/UltimaStrikeTV

ROF ULTIMA ONLINE

Sabri Koyunbaba
Sabri Koyunbaba U-Ser
0.6

Merhaba Ultima Online Oyuncuları, 

18 MART 2016'den beri hizmet vermektedir.

Realms of the Age 800.0 ( 8x ) skillcap'a ve 225 statcap limitine sahip bir sunucudur.

Combat skillerinde ph açık olup, bazı crafted skillerinde ph artışları zordur. Karakterinizi geliştirebilmeniz için dummy alanı mevcuttur, fakat dummy alanında daha az skill kazanırsınız. 

Hızlı skill geliştirmek için mezarları ve diğer oyuncularla box yapmayı tercih etmelisiniz.

2000'li Yılların en popüler oyunu olan Ultima-Online günümüzde popülerliğini yitirsede hala sayılı insanlar tarafından zevkle oynanmaktadır.
Realms of the Age sizleri özlediğiniz yılların oyun zevkini yaşatmayı amaçlayan bir sunucu yapısı içinde hazırlanmıştır.

Realms of the Age projesinin temelleri ekibimiz tarafından 2014 yılında atılmış olup, aynı hosting üzerinde bug,lag,saldırı,bağlantı kopmaları ve buna benzer her türlü soruna karşı yaklaşık 2 yıl boyunca test edilerek çalışmalar yapılmıştır.An itibari ile stabil hale getirilerek sizlere hizmet etmek için açılmıştır.

Realms of the Age, Ultima-Online'ın alıştığınız değerleri baz alarak ve bazı oyun dinamikleri üzerinde geliştirme yapılarak hazırlanmış bir sunucudur.

Üyelik için(Aynı hesap forumda geçerlidir) ; Tıklayın
Anasayfa Tıklayın
Sistemler ; Tıklayın
Bağlantı Programı: Tıklayın

Sunucu bilgileri;

Stat Cap : 225
Skill Cap : 800.0
Sunucu Türü: Sphere
Version : 0.56b - Power play
Hosting : Türkiye lokasyon - Ddos Firewall koruması mevcuttur.
Bağlantı : G-Defenger

Amacımız; playerların emeğine saygılı olmak ve en önemlisi seviyeli bir ortam sağlamaktır.

Hedefimiz; online rekor kırmak değil , uzun yıllar bir arada olmaktır.

SİSTEMLER

Semer ( At Bağlama )
Armor Deed
Bless Deed
İngot Store
Kumbara Sistemi
Rename Deed
Disguise Kit
TP Box
Magical Mage Case Ve Bag Sistemi
Resisting Spells
Otomatik Emote
Spawntakip Sistemi
Tüccar ( Seller Sistemi )
Runebook Sistemi
Genel Vendor Sistemi
Hesap Güvenliği ( Pc Koruma )
Aile Sistemi
Deniz Ticareti
Hazine Sistemi
Görev Sistemi
Trophy Sistemi
Küfür Sistemi
Chest Sistemi
İstatistik
Sifreli Kasa
Farming Sistemi
Pin Sistemi
Ev Sistemi
Online Ödül
Vendor Sistemi

Saygılarımızla.

Güncellemeler 

Torch yapımı ve kullanımı açılmıştır.

Tinker menusunden yapabilirsiniz 

Kryss isimli silaha armor ignore bonusu eklenmiştir.

War fork isimli silaha disarm bonusu eklenmiştir.

Robelerin blesslenmesi açılmıştır.

Rare renge boyadıktan sonra blessleme işlemi yapabilirsiniz.

Otomatik emotelere yeni kelimeler eklendi.

Kumaş türü olan Kilt ve Surcoat blesslenebilir itemler arasına eklendi.

Dost ve ortak değişimlerinde evin dışına atması düzeltildi.

Ev menusune guild üyelerine yetki verme imkanı sağlandı.

Guild üyeleride bank, evden at vb komutları kullanabilecekler.

Guild takip sistemindeki bazı üyeleri takip edememe sorunu düzeltildi.

Duello sisteminde loot süresi 15 saniye olarak güncellenmiştir.

Talisman  15 sarj olarak kullanılabilir karanlıktan kurtulmanızı sağlar.

Dragonic setlere female armor eklenmiştir

Bu konu Sabri Koyunbaba tarafından düzenlendi(2017-01-16 21:26, 3 gün önce)
Ghlahn
Ghlahn Moderator
1.3

Hedefiniz yaratıcı olmuş. Başarılar dilerim :)

Sabri Koyunbaba
Sabri Koyunbaba U-Ser
0.6

Teşekkür ederiz...

Any!
Any! U-Ser
1.2

Emeğinizin karşılığını almanız dileğiyle tekrardan başarılar dilerim.

NeroPvp-Genco
NeroPvp-Genco U-Ser
0.6

Oyuncu sayınızın düşmesine rağmen ayakta durmanızı tebrik ediyorum ve başarınızı devamını dilerim.

Sabri Koyunbaba
Sabri Koyunbaba U-Ser
0.6

Arkadaşlar  düşünceleriniz için teşekkür ederiz.Elimizden geldiğince bu oyunu hiç bir maddi kazanç kapısı yapmadan sizlere eşit bir ortam sağlamak için uğraş vermekteyiz.

{$postername}
Syrinks U-Ser
1.0

İstikrarla devam ediyor başarılar sabri 

Marshall
Marshall Low Moderator
1.7

Başarılar ROF 

{$postername}
athynas U-Ser
0.1

Oynadığım sunucudan sıkıldım oynayayım dedim yok. Üyelik aldım aktif olmuyor aklıma geldi hesap aktifleştirme butonu vardı tıkladım facebook sayfasına atıyor. Diyorum herhalde bir yanlışlık var o da yok. Sayfaya hesap adımızı atıyoruz, onlar aktifleştiriyormuş...

Kapattım Facebook sayfanızı da, connectoru da sildim. Ben niye kendi hesap adımı Facebook hesabım üzerinden size göndereyim ki? Bu nasıl bir güvenlik tedbiridir? Ne amaçla yapılmıştır anlamadım.

Öte yandan gerçek güvenlik tedbiri istiyorsanız

Arkalı önlü kimlik fotoğrafı, savcılıktan alınmış sabıka kaydı, en az 10 yıllık bir uo oyuncusundan kaşeli imzalı referans, inandığı dini inanç doğrultusunda "kimsenin hesabını soymayacağım" başlıklı sözkonusu kişinin kutsal kitabı üzerine yemin ettiği görüntüleri barındıran bir video (dinsizse ekstra sözleşme imzalatırsınız) ve babasının facebook adının 3. harfi gibi soruların da cevaplarını isteyin.

Hack tedbirini sunucu kısmen oyuncu esasen alır. UO'da da hesabına girilmesinin 2 yolu vardır, oyuncu önceki abuk sabuk sunucularla hesabını şifresini aynı yapar veya hile programı indirir keylogger varsa hesaplarını teslim eder.

Yahu oyuncunun bu kadar kolaycılığa kaçtığı bir dönemde kazanmaya çalıştığınız yeni oyuncu bunun için uğraşmaz. Her şeyi geçtim profesyonellikten o kadar uzak bir durum ki. Neyse umarım istediğiniz başarıyı elde edersiniz.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.