Merhaba Ultima Online Oyuncuları, 

18 MART 2016'den beri hizmet vermektedir.

Realms of the Age 800.0 ( 8x ) skillcap'a ve 225 statcap limitine sahip bir sunucudur.

Combat skillerinde ph açık olup, bazı crafted skillerinde ph artışları zordur. Karakterinizi geliştirebilmeniz için dummy alanı mevcuttur, fakat dummy alanında daha az skill kazanırsınız. 

Hızlı skill geliştirmek için mezarları ve diğer oyuncularla box yapmayı tercih etmelisiniz.

2000'li Yılların en popüler oyunu olan Ultima-Online günümüzde popülerliğini yitirsede hala sayılı insanlar tarafından zevkle oynanmaktadır.
Realms of the Age sizleri özlediğiniz yılların oyun zevkini yaşatmayı amaçlayan bir sunucu yapısı içinde hazırlanmıştır.

Realms of the Age projesinin temelleri ekibimiz tarafından 2014 yılında atılmış olup, aynı hosting üzerinde bug,lag,saldırı,bağlantı kopmaları ve buna benzer her türlü soruna karşı yaklaşık 2 yıl boyunca test edilerek çalışmalar yapılmıştır.An itibari ile stabil hale getirilerek sizlere hizmet etmek için açılmıştır.

Realms of the Age, Ultima-Online'ın alıştığınız değerleri baz alarak ve bazı oyun dinamikleri üzerinde geliştirme yapılarak hazırlanmış bir sunucudur.


Üyelik için(Aynı hesap forumda geçerlidir) ; Tıklayın
Anasayfa Tıklayın
Sistemler ; Tıklayın
Bağlantı Programı: Tıklayın

Sunucu bilgileri;

Stat Cap : 225
Skill Cap : 800.0
Sunucu Türü: Sphere
Version : 0.56b - Power play
Hosting : Türkiye lokasyon - Ddos Firewall koruması mevcuttur.
Bağlantı : G-Defenger


Amacımız; playerların emeğine saygılı olmak ve en önemlisi seviyeli bir ortam sağlamaktır.

Hedefimiz; online rekor kırmak değil , uzun yıllar bir arada olmaktır.

SİSTEMLER

Semer ( At Bağlama )
Armor Deed
Bless Deed
İngot Store
Kumbara Sistemi
Rename Deed
Disguise Kit
TP Box
Magical Mage Case Ve Bag Sistemi
Resisting Spells
Otomatik Emote
Spawntakip Sistemi
Tüccar ( Seller Sistemi )
Runebook Sistemi
Genel Vendor Sistemi
Hesap Güvenliği ( Pc Koruma )
Aile Sistemi
Deniz Ticareti
Hazine Sistemi
Görev Sistemi
Trophy Sistemi
Küfür Sistemi
Chest Sistemi
İstatistik
Sifreli Kasa
Farming Sistemi
Pin Sistemi
Ev Sistemi
Online Ödül
Vendor Sistemi

Saygılarımızla.

Güncellemeler 

Torch yapımı ve kullanımı açılmıştır.

Tinker menusunden yapabilirsiniz 

Kryss isimli silaha armor ignore bonusu eklenmiştir.

War fork isimli silaha disarm bonusu eklenmiştir.

 Robelerin blesslenmesi açılmıştır.

Rare renge boyadıktan sonra blessleme işlemi yapabilirsiniz.

Otomatik emotelere yeni kelimeler eklendi.

Kumaş türü olan Kilt ve Surcoat blesslenebilir itemler arasına eklendi.

Dost ve ortak değişimlerinde evin dışına atması düzeltildi.

Ev menusune guild üyelerine yetki verme imkanı sağlandı.

Guild üyeleride bank, evden at vb komutları kullanabilecekler.

Guild takip sistemindeki bazı üyeleri takip edememe sorunu düzeltildi.

Duello sisteminde loot süresi 15 saniye olarak güncellenmiştir.

Talisman  15 sarj olarak kullanılabilir karanlıktan kurtulmanızı sağlar.

 Dragonic setlere female armor eklenmiştir

 

 

 Bu konu Sabri Koyunbaba tarafından düzenlendi(2017-01-16 21:26, 1 ay önce)

Hedefiniz yaratıcı olmuş. Başarılar dilerim :)Teşekkür ederiz...U-Ser
1.2

Emeğinizin karşılığını almanız dileğiyle tekrardan başarılar dilerim.Oyuncu sayınızın düşmesine rağmen ayakta durmanızı tebrik ediyorum ve başarınızı devamını dilerim.Arkadaşlar  düşünceleriniz için teşekkür ederiz.Elimizden geldiğince bu oyunu hiç bir maddi kazanç kapısı yapmadan sizlere eşit bir ortam sağlamak için uğraş vermekteyiz.

 

 

 İstikrarla devam ediyor başarılar sabri Başarılar ROF Oynadığım sunucudan sıkıldım oynayayım dedim yok. Üyelik aldım aktif olmuyor aklıma geldi hesap aktifleştirme butonu vardı tıkladım facebook sayfasına atıyor. Diyorum herhalde bir yanlışlık var o da yok. Sayfaya hesap adımızı atıyoruz, onlar aktifleştiriyormuş...

Kapattım Facebook sayfanızı da, connectoru da sildim. Ben niye kendi hesap adımı Facebook hesabım üzerinden size göndereyim ki? Bu nasıl bir güvenlik tedbiridir? Ne amaçla yapılmıştır anlamadım.

Öte yandan gerçek güvenlik tedbiri istiyorsanız

Arkalı önlü kimlik fotoğrafı, savcılıktan alınmış sabıka kaydı, en az 10 yıllık bir uo oyuncusundan kaşeli imzalı referans, inandığı dini inanç doğrultusunda "kimsenin hesabını soymayacağım" başlıklı sözkonusu kişinin kutsal kitabı üzerine yemin ettiği görüntüleri barındıran bir video (dinsizse ekstra sözleşme imzalatırsınız) ve babasının facebook adının 3. harfi gibi soruların da cevaplarını isteyin.

Hack tedbirini sunucu kısmen oyuncu esasen alır. UO'da da hesabına girilmesinin 2 yolu vardır, oyuncu önceki abuk sabuk sunucularla hesabını şifresini aynı yapar veya hile programı indirir keylogger varsa hesaplarını teslim eder.

Yahu oyuncunun bu kadar kolaycılığa kaçtığı bir dönemde kazanmaya çalıştığınız yeni oyuncu bunun için uğraşmaz. Her şeyi geçtim profesyonellikten o kadar uzak bir durum ki. Neyse umarım istediğiniz başarıyı elde edersiniz.

 Görüşleriniz ve kararınıza saygı duyarız ancak keşke adamlar açmışlar aylardır yönetiyorlar da neden böyle emek vermeyi tercih etmişler deseydiniz dalgaya almak ya da kızmak yerine.

Serverımızı ilk açtığımızda saveden bile bağımsız aktivasyon sağlayan bir sistemle açmıştık ancak bir iki ay geçmeden gördük ki ultima online oynamak isteyenlerin yanında oynatmamak isteyen de bir çok oyuncu kılıklı insan girmiş servera kaydolarak.  

Oynatmamak diyince trollük falan anlaşılmasın lütfen, olay oyuna girip başka serverların reklamlarını yapanlardan tutun da sinirlerimizi yıpratmak oyundan soğutmak amaçlı abartılı küfür, oyunla hiç alakasız davranış sergileme gibi bir çok saymakla bitmeyecek eylemden sonra baktık ki oyun oynamak isteyen oyuncularımızın da bizim de keyfimiz kalmamış. 

Email aktivasyonunda bile 10 dk lık maillerle aktivasyon alan bir işsiz ordusunun servera girişine engel olmanın tek yolu bizim için ne kadar zahmetli ve sıkıntılı da olsa facebook atvivasyonuydu.

Oyuncuların facebook üzerinden bildirimle aktivasyonu uygulamasından beridir daha saygılı oyun oynama amacı güden daha keyifli bir oyuncu kitlesine ulaştık. Aktivasyon için çok yoruluyoruz ancak oyun içi dönüşünden çok hoşnutuz. 

Ayrıca oyuncu kitlesiyle ilgili istatistik tutma imkanına da kavuştuk bu sayede. Mesela Ben sanmıyorum hiç bir serverda yöneticiler uo nun son dönemde kimlerce oynanıldığını bilebilsinler ancak biz biliyoruz.

Hani derler ya yeni nesil oynamıyor artık Ultima, ya da bayan oyuncu oynamaz ultima gibi gibi çoğaltmak mümkün .  Facebook aktivasyonu sayesinde gördük ki anneanne torun oynayan da var serverda , 15 yaşında oynayan da var, eşiyle oynayan da var, 60 yaşında oynayan da var.

Detaylandırsam aklınız almaz. Çoğu aktivasyon sırasında geçen diyalogları görseniz onu da aklınız almaz.  İleride oyuncularımızın da izinlerini almak şartıyla belki paylaşırız bazı bilgiler ki yanlış bilinen doğruları öğrensin ultima camiası.

İyi günler Saygılar

 Çok başarılı bir sunucu gerçekten. Allah daim etsin yolunuzu...#427256 Realwar:

Çok başarılı bir sunucu gerçekten. Allah daim etsin yolunuzu...

 

Teşekkür ederiz .Elimizden geldiğince ultima online  dünyasına renk katmaya çalışıyoruz.

 

 Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.