https://i.hizliresim.com/monRXV.png

Ultima Online'ın Rotası, artık sizin elinizde.

Sunucu Açılışı: 30 eylül 2018 - Pazar | Sunucu Aktif

Sunucu Hakkında Bilgiler:

Emulator : Sphere
Version : 0.56b
Client : 6x
UO Sürümü : ML
Türü : Level,Pvp
Statcap : 225
Level Cap : 300

Website : Rota Uo
Forum : Rota Forum
Connector : Connector Sayfası
Güncellemeler : Yama notları
Discord kanalı : https://discord.gg/q32wYnV

Merhabalar, %100 uptime garantisi ile tekrar karşınızdayız.
Dengeli silah sistemleri , Dengeli ekonomik sistemler , Orta ve zor derecede kasma sistemi, 2 yıldır kapanmadan tam hizmet. Oyuncu odaklı yönetim.
Yapılan değişiklikleri kısaca anlatalım 

Nedir bu level sistemi?
Dungeonlardaki yaratıkları keserek exp puanı kazanır ve bu puanlar ile level atlarsınız.
Oyuna başladığınızda 1 gün boyunca young olarak başlarsınız. kalan süreyi .young ile görebilirsiniz. Oyuncular size saldıramaz.
Levelin avantajı : item ve silah kullanmak için belirli bir level gerekmektedir.
0 level oyuncu ile 100 level oyuncu arasında çok bir fark yoktur. yani tamamen oyunculuğa bağlıdır.
Silah avantajı : silahların bonus vurma oranı leveliniz arttıkça artmaktadır. Silah hasarları aynıdır.
Zırh avantajı : zırhlarda level arttıkça giydiğiniz zırhların armoru çok ufak olmak koşuluyla daha iyi koruma sağlayacaktır. örneğin deri set 25 zırh veriyorsa max levelde bu oran iki katına çıkmaktadır.
Ortalama 175 levelden sonra level kasmanıza çok fazla gerek yoktur. Tüm zırhları giyebilirsiniz. Çok hırslı oyuncular için 300 level e kadar kapasite vardır.

İtem nasıl elde edebilirim ?
Hazine sisteminden veya boss keserek elde edebilirsiniz.(normal npc ler sadece exp verir item vermez)
Hazine haritaları görevlerden elde edilmektedir.

Altın nasıl kazanabilirim?
Safe alanda .kumar ile para kazanabilirsiniz. veya hazine sistemi ve görev sisteminden kazanabilirsiniz.

Peki itemler değerlimi ? emeğimin karşılığı ne olacak.
Evet değerli , hazine sistemindeki yüksek level itemler zor oranda düşmektedir. buda piyasada item satabilmenize olanak sağlar.

Yeni oyuncuyum yeni başladım ben full kasmış adamları kesebilirmiyim ?
İyi bir pvp oyuncusu herzaman rakibini kesebilir. Unutma! level kassanızda kasmasanızda silah hasarları aynıdır. Bonus ise tamamen şansa ve levele bağlıdır. Uçurum fark yoktur.

Uber duper hiper itemler varmı ?
Bütün uniq itemler kaldırılmıştır. Özellik olarak sadece boss yaratığında hp regen, mp regen, str bonus gibi ufak etki edecek itemler vardır.

Binekler tek atacakmı?
Hayır atmayacak, Bir savaşçı atına değil silahına güvenmelidir.

Bir oyuncu küfür etti ne yapmalıyım?
.kufur ile ihbar edebilirsiniz. İhbar yaptığınızda anında log kaydına başlar ve bir page atılır. O kişi cezasız kalmaz.

Ölümsüz alan varmı ?
Evet var belirli saatlerde 1 saat açık kalacak şekilde otomatik safe alanda açılacaktır.

Staff yok ne yapmam lazım ?
Staff yok edit yok problem yok.

Yeni sunucu bir sürü bug item kaybı vb neden oynayayım ?
Bugların hepsi %99.9 fixlidir. Merak etmeyin 2 yıl boyunca eski oyuncularımız bilir. Fixlenecek herşey fixlendir ve tamamen stabil. Saldırılarında önüne geçilmiştir.

Birçok sunucu var neden Rota ? Çok fazla detay göremedim sitede, Özet geç !!
Bildiğiniz normal pvp sunucusu oyuna gir ve gör... 

başarılar başladım bende gayet zzevkli geçiyor

Serwer kapandı mı? Acc free yazıyor ama "There is some problem communicating with origin. Please restard Ultima Online and try again" hatası alıyorum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.