https://i.hizliresim.com/PrMGr6.jpg

Role Play – 7x – Üyelik Tipi : Forum/Oyun

Web Site
( TNS Ana Sayfa )

Forum
( TNS Kullanıcı Forum Sayfası )

Wiki
( İçerik Yönetim, Paylaşım, Bilgilendirme Rehberi)

Oyuna Başla

( TNS Oyuna Başlangıç Rehberi )

SpeedTest
( Sunucu up/down hız test sonucu linkten görülebilir )

İletişim
( Yetkili alımları ile ilgili iletişime geçilebilir. )

Hakkımızda :
15'i yılı aşkın süredir MMORPG Online Gaming ile ilgilenen,
Bilişim sektöründe öncü ve tecrübeli,donanım ve network konularında uzman,
Siber güvenlik alanında çeşitli çalışmalar yapan,
İnsanlarla iletişimi ve etkileşimi kusursuz,
Herkesin düşüncesinin ve katkılarının öneminin olduğuna inanan bir ekibiz.

İyi oyunlar dileriz.
TNS Golden Age Ekibi.

- Raid sistemi aktif edildi.

- TNS Connector (xProtector) 'e FPS özelliği eklenmiştir.

Başarılarınızın devamını dilerim umarım hak ettiğiniz bir şekilde uzun soluklu olursunuz.

Teşekkür ederiz Marshall. Tüm Ultima Online serverleri TNS Dünyasına bekliyoruz.

Keyifli oyunlar,

Bende bu sunucuya başladım arkadaşlarımı beklerim güzel vakit geçiririz bu sıkıntılı günlerde

Donate eşyalarını sıradan yaratıkları öldürerek elde edebileceğinizi biliyor muydunuz ?

9 saat dakika sonra eklendi:

TNS'den Her Ay Bir Aileye Ücretsiz Köy !

Aileler her şeydir, bu durum Ultima Online için de böyle. İşte bu yüzden TNS her ay yapılacak çekilişle birer aileye bir aylık köy hediye ediyor.

Ultima Online'ın yapısında beraber hareket etmek her zaman karlı bir harekettir. Öldüğünüzde sizi hayata döndürecek, paralize olduğunuzda Uus Jux atıp kaçmanızı sağlayacak, kalabalık arasında sıkıştığınızda yanınızda belirecek aile üyeleri oyuna her yönüyle renk katan bir dengedir. Ailelerin ne kadar önemli olduğunu bilen The North Shield, ailesi olarak gördüğü oyuncularını desteklemek için her ay çekilişle bir aileye 100 lira değerinde köy hediye ediyor. Kurallar; - Katılımcılar aile kurmuş olmalıdır. - Çekilişe ailesini temsilen sadece aile reisi başvuru gönderebilir. - Ailenin 10 üyesi olması gereklidir. - Ailede en az 10 üyenin 700.0 yetenek puanı olmalıdır. - Köy kazanmış aile gelecek ay düzenlenen çekilişe katılamaz. (2 ay sonra düzenlenen çekilişe katılabilir) Köy özellikleri; - Aile köylerine alınabilecek kişi sayısı 20'dir. - Köylere sadece aile üyeleri alınabilir.

Tasarlanabilir Köy
Sahibi Ol !
Statik Köy
Sahibi Ol !
Tasarlanabilir Köy
Sahibi Ol !

1 gün dakika sonra eklendi:

Bu konu xeon.tns tarafından düzenlendi(2020-04-06 22:10, 8 months önce)

başarılı bir server olduğunu düşünmekteyim, bir şans tanınmalı oyuncular tarafından.

Forumları gezerken gördüm. Keşke köy sistemimizin statiklerini (building) araklarken haber verseydiniz. Onuda geçtim biraz değiştirseydiniz de, biz yaptık gibi servis etmeseydiniz. Yaptığınız hareketi sindiremedim onun için yorum yazmak ve bildirmek istedim.

Başarılar dilerim

@Relax,

Yorumun için teşekkür ederim. Kendi serverında sanırım Köy Sistemi yok diye biliyorum. Sanırım sunucuları karıştırdın.

Ek olarak tasarlanabilir köy alanımız mevcuttur. Dilersen bunuda inceleyebilirsin : http://wiki.tns.gen.tr/koy-sistemi.html

İyi oyunlar dilerim.

- Web Sitemiz yenilenmiştir.

TNS Web Site : http://tns.gen.tr

Her hafta sonu yapılan Blood Dungeon Raid Etkinliğini kaçırmayın. Her hafta Star Gate yolcuğunu TNS'de deneyimleyin !

Bunca bilginin haklı böbürlenmesini her yere yazmışsınız eyvallahta ufacık köy haritaların pyramid den çalmak niye? 

Blood Dungeon Raid ile ilgili videoyumuzu kanalımızdan paylaştık. Bir birinden eşsiz Raid Dropları ve Binek Spawn'ları ile Raid'i kaçırmayın !

Video linki : https://www.youtube.com/watch?v=-cZlYFhgvcM&t=1s

Biz her akşam buradayız. Sen neredesin? Aksiyona dahil ol. Kalıcı, geleneksel, yenilikçi. Aynı anda nasıl mı olur? Gel, kendi gözlerinle gör.

Biz hep böyleyiz işte :). Kalıcı, geleneksel ve yenilikçi. Üçü imkansız mı diyorsun? Gel kendi gözlerinle gör.

Blood Dungeon Raid Event saat 22.00'da başlayacaktır ! Detaylar : http://tns.gen.tr/anasayfa/blood-dungeon-raid-event?lang=en-US

Yiğidi öldür, hakkını yeme. Şu an Pyramid'de köy sistemi yok (kaldırıldı) ancak kullandığınız köy statikleri Pyramid'in kiyle aynı. Ben bunun (Statiklerin iki sunucu tarafından) başka bir yerden alındığını sanıyordum. Relax, açıklama yapınca bu muamma kalktı. Bu kadar güzel sistemi yapmışken, statikleri kopyalamak yakışmamış. Bu arada sunucuya girişte connector clioc güncellemesinde takılı kalıyor. Başarılar.

@DarkSlayTR

Teşekkür ederiz yorumların için. Cliloc dosyasını başka bir sunucunun clienti kullanıyorsa haliyle connector o dosyayı güncelleyemiyordur. Bundan dolayı giremiyor olabilirsiniz. Kapatıp girebilirsiniz. İyi oyunlar.

Eşi Benzeri Olmayan Raid Sistemleri !

Bir Ultima Online Sevdası !

20 Yıllık Deneyim, Kurumsal Yönetim Kadrosu, Profesyonel Destek, 7/24 Destek, Eşsiz PvM, PvE, PvP Sistemleri ile Sizin İçin Çalışıyoruz.

Harcadığın zamana değecek, Tek Server, Tek Ortam, Tek Sunucu, Tek anlamıyla TNS !

Sakin Dialob Oynar Gibi ! 4K Ortamda Eşi Benzeri Olmayan Effeckleri İle RAID !
4K Yayın Gibi VSync Özelliği ile Ultima Online'a Yeni Bir Bakış Açısı !
Single Player Ultima'da Hiç Bu Kadar Keyifli Olmamıştı !
Sen Hiç Katana İle Dragon Kestin Mi ?

Bu konu xeon.tns tarafından düzenlendi(2020-05-03 22:04, 7 months önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.