Uzun yıllar sonra guildimizle birlikte buraya başladık. Şuanlık harika her şey. Client de fena hiç görmedim böyle stabilini. Uzun soluklu olması dileği ile. yaşlı başlı adamları tekrar PC başına diktiler :D#428734 Bloaded:

Uzun yıllar sonra guildimizle birlikte buraya başladık. Şuanlık harika her şey. Client de fena hiç görmedim böyle stabilini. Uzun soluklu olması dileği ile. yaşlı başlı adamları tekrar PC başına diktiler :D

 

 Tekrardan hoşgeldiniz iyi oyunlar dileriz.North Shield UO PvP Turnuvası 13 Haziran 2020 Tarihinde Saat 20.00'da yapılacaktır.

PvP Detayları Web Sitemizde Etkinlikler bölümünde ilerleyen günlerde paylaşılacaktır.

 

  

Sabit Spawn Parşomeni Aktiftir. Animal Trainer vendorlarından temin edebilirsiniz.
 

 

2013 yılından beri eşsiz ve benzersiz sistemleri ile hizmet veren sunucumuza katılmak isteyen değerli oyuncularımız için :

Web Site : https://tns.gen.tr/

Forum : https://forum.tns.gen.tr/

WiKi : https://wiki.tns.gen.tr/Çok Güzel Bir Server Hadi Başlayalım... 

Ve Beklenen O Gün Geldi...

8 YIL SONRA FRESIAN AKTIF OLUYOR...

8 yıl hasretin sonunda North Shield, Kii-rin üstünde Fresian bineğini bunca yıl sonra aktif ediyor. Bugun günü saat 22.00 de Fresian Spawnı aktif olacaktır. Bol şanslar.Sananeden beri UO oynarım.  Böyle rezil ve kötü yönetilen bir server daha görmedim. Sırf şunları yazmaya üyelik aldırdınız bana helal olsun. Adına kadrosuna güya 8 yıldır açık olduğuna kanıp res atılınca oynayalım dedik burnumuzdan geldi. Her gün 10 defa patlıyor. Oynayan herkesi tester gibi kullanıp bi türlü bulamadıkları bir hatayı çözmek için uğraşıyorlar 1 haftadır. Üstüne dalga geçer gibi bu seferde biz patlattık kusura bakmayın diye yazabiliyorlar.. Şimdide 1 hafta önceye kadar aylarca bakımda kalan serveri tekrar bakıma almışlar. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Elalemin oyuncağı testeri olmak isteyen girsin oynasın. timur'a katılıyorum. kendini bişey sanıyo sunucu sahibi hiç bi fikri bilgisi yok. günde 10 kere göçen evden açılma basit bi sunucu. bide reklam vermişler. amatörlerden oluşan yetersiz bilgiye sahip çoluk çocuk tayfa boşa giripte milletin egosunu tatmin etmeyin.Hayaller ve gerçekler. Sanırım farklı bir sunucaya girdiniz. Belirttiğiniz problemler burada yaşanmamaktadır. Yaşanan problemlerin olduğu sunuculara gidip atıfta bulunabilirsiniz.

Ek olarak arkadaşlar. https://uolist.net North Shield tarafından satın alınmış ve bünyesine de katılmıştır.

Bu sunucu başlığı eskidir, güncel TNS ile bir alakası yoktur. 7/24 kesintisiniz, bugsuz, dertsiz sunucu için https://tns.gen.tr ye bekliyoruz.

O kadar çok sistem var ki burada anlatamıyoruz. Türkiye'nin en büyük Ultima Online oyun arişivi olan TNS WiKi yi incelemenizi öneririz. Detaylar için : https://wiki.tns.gen.tr girebilirsiniz.Bu konu xeon.tns tarafından düzenlendi(2021-04-15 16:32, 1 years önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.