Herkese merhabalar, Aslında çok kısa bir yazı yazmak istiyorum ve olumlı olumsuz görüşlerinizi bekliyorum. Sevgili dostlar taa 10 sene öncesi viox zamanında oynadığımız (ki orada ki ortam ve action üst düzeydeydi)  bir çok kez açılıp kapanan aslında çokta seveni olan bir level sistemini satın aldık. Aslında sürekli açılıp kapanmasından dolayı bıktığımız ve çok çok sevdiğimiz, yöneticilerin para kazanmak uğruna defalarca acıp kapattığı bu sistemi alıp, sıfırdan PVP versiyonuna çevirip, hiçbir şekilde DONATE olmadığı bu sistemi bitirmemize çok az zaman kaldı. Sadece bizim gibi ve bize göre ultimanın level versiyonları arasında en başarılısı ve en değişik versiyonu bu sunucumuzu sadece OYUN İÇİ TİCARET ağırlıklı ve actiona dayalı ağırlık verip sonuna yaklaştık. Lakin ufak bir sorunumuz var bir scripter iki WB olan ekibimiz de web master açığımız vardır bu konuda bize yardımcı olmak isteyen dostlar varsa özelden iletişime geçerlerse çok sevinirim kalın sağlıcakla... Saygılarımla...

And UO / Xhearon UO / Secret UO - vb sunucuların scriptlerini %50'sini ben yazdım 55r'den 56b'ye çevirdim.

Eğer sendeki Scripts (Hard Gamer) tarzı bir pack ise sana her konuda yardımcı olabilirim.

Özelden PM attım.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.