UO-Republic Ultima Online 
Level Shard Server

Website= uo-republic.online
Forum= uo-republic.online/forum
Facebook= www.facebook.com/uorepublic

Sunucu Aktiftir.

Merhaba ben Jugger size ayrıntılı şekilde sunucuyu tanıtmaya çalışıcam.
Sunucu Türü : Level
Max Oyuncu Kapasite :400
Kayıt türü :Free Account
Connector :2x Client 

Makina özellikleri : 
AMD Phenom II X4 Black Edition
8 GB HyperX Ram
1000 GB Harddisk

Sunucumuz diğer birçok Ultima Online sunucusundan farklı bir sistem üzerine kuruludur.
-Haritamız sosaria haritası üzerine yapılan eklentilerdir.
-Sunucumuzun kendine özel bir level sistemi vardır.
-Sunucumuzda statcap 800 (Str:400 Dex:200 Int:200) ve skillcap yoktur.
-Sunucumuzda skiller 400.0 a kadar kasılabilmektedir.
-Sunucumuzda 3 skill dışında hepsini kasabilirsiniz.
-Bu 3 skill i (Mining Taming Blacksmithing) level atlayarak arttırabilirsiniz.

Başlangıçta size 3 skill seçme hakkı verilecektir.Sadece bir kereliktir.
Tavsiyemiz başlangıçta kasılmayan skill’lerden birini seçmenizdir.
Kasılamayan skiller;
Taming
Blacksmithing
Mining

Bir skilliniz en fazla 400.0 kadar çıkmaktadır.
Statlar ise;
Str=400
Dex=200
İnt=200
Skillcap sınırı yoktur.

Oyuna ilk girişinizde çantanıza 30 k gold , 1 hafta süreli newbie armor , skill silahları ve air silah çeşitlerinden verilir.
Skill silahları ile dummy alanında skill kasabilirsiniz. Skill silahlarıyla herhangi bir npcye yada oyuncuya hasar veremezsiniz.
Air silahlar ise ilk levellarda npc kesmeniz için ideal silahlardır.
Ayrıca oyuna başlayan oyuncular 1 haftalık young ünvanı alır.
Young yeni başlayan oyuncunun rahatsız edilmeden güvenli şekilde oyunda ilerlemesini sağlar.
Avantajı öldüğünüzde kimse sizin cesedinizi açamaz ve sizde hiç bir oyuncunun cesedini açamazsınız.
Komutları ise ; .youngsure ( young özelliğinin bitimine ne kadar kaldığını görebilirisiniz. ) .young ( youngluk özelliğinizden vazgeçebilirsiniz bu işlemin kesinlikle geri dönüşü yoktur. )
Level kasarken sürekli kullanacağınız iki komut mevcut bunlardan bahsetmek gerekirse
-.autosac
-.level
autosac: Çevrenizdeki yaratıkların cesetlerini Experienceye dönüşütürür ( Experience = level atlamanıza ve sunucuda ki ticarette eşya alıp satmanıza yardımcı olur )
level : karşınıza çıkacak olan bölümden her level atladığınız herhangi bir skillinizi 5 arttırabilirsiniz ( kasılmayanları arttırmanızı önemle tavsiye ederiz ) . Her level atladığınızda stat point kazanırsınız .level komutuyla bunları istediğiniz şekilde dağıtabilirsiniz. Ayrıca Level Rewards bölümünden her 10 levelda bir level hediyelerinizi almayı unutmayın.

.acctix komutu ise sunucunun genelinde alışverişler tix ile yani experience ile yapılır tix = experience bu komut ile istediğiniz miktarda tixinizi deed şeklinde yada gold şeklinde çıkarabilirsiniz.

.heal .bandaj komutları size kolaylık sağlar.

.Weaponwear komutu size action yada gelişmeniz sırasında kolaylık sağlar.
örnek: .Weaponweararcanebow

.Armorwear komutu size action yada gelişmeniz sırasında kolaylık sağlar.
örnek: .Armorwear devil

Öldüğünüzde ise home home home komutu ile trade islandda tekrar canlanabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Türkiye de ultima online oynayan tüm oyuncuların en büyük sıkıntısı güvenebilecekleri devamı gelebilecek bir sunucu bulmaktır. O kadar zaman harcayıp sunucunun kapatıldığını görmekse en berbat olanıdır. Emeklerinizin boşuna gitmeyeceğine garanti olarak Anti-Edit Sistemi Mevcuttur,UO-Republic sunucusunda sadece emek konuşur başka bir şey değil. Ortada şöyle bir sıkıntıda var zamanımız yok biz eğlenmek istiyoruz nasıl zaman ayırıp item kasıp kendimizi geliştiricez? UO-Republic sunucusu bunada bir çözüm bularak belli başlı itemlerin çıkış oranlarını arttırdı. Artık bir gününüzü bile ayırmadan orta seviyeden sunucuya devam edebileceksiniz. Neden böyle bir yola gidildiğini sorarsanız eğer sözüm meclisten dışarı diğer sunucudakiler sizi çok zorluyorlar siz bu kadar zorluğa katlanıyorsunuz en sonunda zevkini sürecekken Connect lost yazısıyla karşı karşıya bırakıyorlar. UO-Republic sunucusu çok mu kolay ? Hayır değil tabiki de bazı zorlukları var ancak bunu sıkmadan sizi yormadan eğlenerek gelişmenizi amaçlıyor.
UO-Republic sunucusu ilk olarak dıştan baktığınızda size zor geliyor olabilir. Ama 2-3 saatinizi ayırdığınızda şuan piyasada bulunan sunucuların %90ından daha zevkli ve iyi zamanlar geçirebileceğiniz bir yer olduğunu anlayacaksınız.
Umarım sizleri yarını belli olmayan sunucularda zaman geçirmekten kurtarabiliriz. Bilgisayarınızın başında geçirdiğiniz zamanların sizden götürdüklerini düşünün. Buna göre kararlarınızı vermenizi önemle rica ederim. Keyifli oyunlar dilerim...

Müsait olduğum bir vakit incelemeyi düşünüyorum,başarılar dilerimsmiley

#427959 Marshall:

Müsait olduğum bir vakit incelemeyi düşünüyorum,başarılar dilerimsmiley

Teşekkürler her zaman bekleriz :)

Master
59.2997

Connector için alternatif bir link vermelisiniz.

Dört defa, iki farklı tarayıcıdan indirmeyi denedim her seferinde de bağlantı yarıda kesildi. İndirme hızı da çok yavaş.

#427961 Slothere:

Connector için alternatif bir link vermelisiniz.

Dört defa, iki farklı tarayıcıdan indirmeyi denedim her seferinde de bağlantı yarıda kesildi. İndirme hızı da çok yavaş.

Connector web hosting üzerinden indiriliyor yavaş olmasinin sebebi internet hiziniz olabilir teşekkürler

Master
59.2997

Bilgisayar cahili bir insan değilim. Sebebi anlayacak kadar tecrübem var. Host üzerinden sunuyorsanız dandik bir host kullanıyor olmalısınız. Ya da bir kısıtlama söz konusu. 160kb/sn üzerinde indirme yapılamıyor.

Bunlar 2017'de çok saçma kısıtlamalar. Yükleme yapılabilecek ücretsiz cloud servisler dahil tonlarca alternatif yer varken sadece buna bağlı kalmamakta fayda var.

Ayrıca beşinci denemeyi yaptım yine yarıya kadar inip otomatik kendini iptal etti. Bir problem olduğu aşikar, bence bir test edin.

Kıyas için farklı bir sunucunun yine kendi web hostunda barındırdığı 700mb boyutunda bir dosyayı da indirdim. O problemsiz bir şekilde iniyor.

#427963 Slothere:

Bilgisayar cahili bir insan değilim. Sebebi anlayacak kadar tecrübem var. Host üzerinden sunuyorsanız dandik bir host kullanıyor olmalısınız. Ya da bir kısıtlama söz konusu. 160kb/sn üzerinde indirme yapılamıyor.

Bunlar 2017'de çok saçma kısıtlamalar. Yükleme yapılabilecek ücretsiz cloud servisler dahil tonlarca alternatif yer varken sadece buna bağlı kalmamakta fayda var.

Ayrıca beşinci denemeyi yaptım yine yarıya kadar inip otomatik kendini iptal etti. Bir problem olduğu aşikar, bence bir test edin.

Kıyas için farklı bir sunucunun yine kendi web hostunda barındırdığı 700mb boyutunda bir dosyayı da indirdim. O problemsiz bir şekilde iniyor.

Merhabalar size öncelikle ''bilgisayar cahili'' sözünü belirticek şekilde size bir ithamda bulunulmadi.Ayrica paylaştığınz için teşekkür ederiz en kısa zamanda ilgilenilecektir.

Evet web siteniz harika olmuş :) aynı benim site gibi tek farkla tabiki... Ben 61 $ ödedim siz warez kullandınız...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.