Merhaba Sayın Ultima Online Oyuncusu!

2004 yılında 500 player ve üstü kitleye ulaşan Valor Uo Shard 2015 yılında tam 11 yıl sonra yeniden aktif oldu. Sunucumuz Ocak 2017'de item res atarak yeni bir başlangıç yapmıştır

Siz değerli Ultima Online oyuncusunu aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Valor Uo Shard olarak eski tarz ultima online geleneğini yaşatırken yenilikçi olmayı ihmal etmedik, hem eski tarz ( oldshool ) ultima online keyfini alırken, hem de sizi sürükleyecek olan sistemler ile oyunu yeniden keşfetme şansına sahip olacaksınız.

Eğer sizde Ultima Online'in Stones melodisini özlediyseniz, Hoşgeldiniz!

Valor Uo Shard 7x skill cap limitine ve 225 stat limitine sahip bir sunucudur.
Hırsızlık becerileri hariç tüm becerilerde Ph açıktır.

Saldırılara karşı korunmak ve siz oyuncuların lag loss yaşamaması için 500mbit ve Render için toplanmış bir makineyi hosting'e co-location olarak verdik.

Bunun yanı sıra saldırılar için 1. 4. layer saldırılara karşı %100 7. layer saldırılara karşı yükseltilebilir bir OVH ve Custom Firewall bulunmaktadır.

Connector ise .cozunurluk komutu ile 1920 1080 ekranlarda oyuncuların kör olmaması için istediginiz çözünürlüğe ayarlayabileceginiz gelişmiş bir düzenleyiciye sahiptir. Bunun yanı sıra .map komutu ile haritadan live tracking sistemi ile kendinizi izleyebileceginiz bir harita modulü bulunmaktadır ve niceleri.

Serverdaki bütün sistemleri buraya yazarak görüntü kirliliği kalabalığı oluşturmak istemiyorum. Ancak sistemlerin hepsi bugsız hatasız ve eski tarz ultima online keyfinizi alabileceginiz şekilde siz oyuncuları beklemektedir.

Sevgilerimizle.

Forum ve Oyun Üyelikleri tek bir üyeliktir; Üyelik için: http://forum.valor.gen.tr/index.php?action=register
Valor Uo Anasayfası: http://valor.gen.tr
Oyun Dinamikleri ( Sistemleri ); http://valor.gen.tr/sistemler/
Bağlantı Programı: http://valor.gen.tr/dosyalar/

İşin Özeti;

Stat Cap : 225
Skill Cap : 700.0
Sunucu Türü: Sphere
Version : 0.56c (heavily customized)
Firewall : 30gbit ddos koruma & IPQuad Koruma BOTNET + OVH
Online Sayı: 170 ( Ortalama Online sayısı )

Bu konu Reinhard tarafından düzenlendi(2017-02-23 19:21, 1 yıl önce)
Eski dot demek istediniz sanırım :no
6 aydan fazla ömrü yok not aldım buraya =)

Bu konu Smook tarafından düzenlendi(2015-12-18 23:03, 3 yıl önce)
Teşekkürler Smook. :yes

Bugun yaptığımız Dark Portal Etkinliğinden bir kaç Resim.

Video yükleniyor birazdan ekleyeceğim :)

Edit; Video linki.

https://www.youtube.com/watch?v=99T-w3D9ec0

Bu konu sha tarafından düzenlendi(2015-12-18 23:36, 3 yıl önce)
Nebula uo'nun oyuncu maillerini çalan nedradan mailleri satın alan, player için şekilden şekle giren düşük kalite bir sunucu.
Ne düzgün bişey yazılır, ne başarı dilenir. Sonununuzu yukarıda yazdım zaten 6 ay en fazla.

Teşekkürler Smook :utangac1 eleştirilerin bizim içi çok önemli.

sha :
İşin Özeti;
Version : 0.56c (heavily customized)

56c Bu aralar kullanılacak bir emülatör değil, size başarılar.

U-Ser
21.6
Smook : Nebula uo'nun oyuncu maillerini çalan nedradan mailleri satın alan, player için şekilden şekle giren düşük kalite bir sunucu.
Ne düzgün bişey yazılır, ne başarı dilenir. Sonununuzu yukarıda yazdım zaten 6 ay en fazla.

Eleştirini yaptın fikrini söyledin umarım bu konuyu bir başka post ile uzatmazsın.

Ayrıca Valor ekibine başarılar dilerim..

Tymaron :
Smook : Nebula uo'nun oyuncu maillerini çalan nedradan mailleri satın alan, player için şekilden şekle giren düşük kalite bir sunucu.

Eleştirini yaptın fikrini söyledin umarım bu konuyu bir başka post ile uzatmazsın.

Ayrıca Valor ekibine başarılar dilerim..

Sende buradaki üstünlüğünü koruyarak adamı ezmeye hakkın yok tamam savunduğun bir sunucu olabilr, adam 2 kelam etmesin mi.

Arkadaşlar Smook'un eleştirileri bizim için önemlidir, istediği kadar sert olabilir.
Biz kendimizden eminiz, güveniyoruz ve rahatız haksız veya abartı eleştrilerden sarsılmayacagımızı biliyoruz bu sebeple Smook istediği gibi eleştrilerini düşüncelerini veryansın edebilir.

Yeri gelmişken paylaşmak istedim brit bankada box yapan 13-14 kişi :)

Dummy'li sunuculara inat yaşasın box ve mezar!

Bu konu sha tarafından düzenlendi(2015-12-19 17:14, 3 yıl önce)
Expert
28.0
Selam,
ikinci üçüncü denemenizde gerizekalı oyuncu kitlesi falan derken, 15inci açılışınızda neden oyuncuları yalamayı tercih ettiniz merak ettim?
bu sefer de saldırı alıyoruz, bağış yapmazsanız kapatırız diye dilenip, paraları toplayıp kapatacak mısınız?

Teşekkürler Kell eleştirilerin için, anladığım kadarı ile eleştirin oynamak isteyen oyuncuların maddi yetersizliğimiz sebebi ile emek verdikten sonra sunucunun kapanması gibi bir düşüncen olması.

Sevgili Kell öncelikle tekrarlamak isterim ki, eleştrileriniz özellikle sizin ultima-strike'ta sayılan birisi olarak bizim için yol göstericidir.
Bahsettiğiniz şüpheleriniz hakkında sizi temin ederim o şekilde bir sıkıntımız bulunmamaktadır, dilerseniz eğer içiniz bir nebze rahatlayacaksa banka hesabımdaki meblayı size gönderebilirim ( akbank ile doğrudan mail atarak, mailin geldiği kaynağı kontrol edebilirsiniz ).

Umarım bizim sizi saydığımız kadar siz de bizi sayarsınız.

Saygı ve sevgilerimle.

Expert
28.0
sunucu isimleriyle birlikte, karakteriniz de değişiyor her seferinde. **** ** * ** //-1 Uyarı

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2015-12-19 22:15, 3 yıl önce)
U-Ser
21.6
MirroR_ :
Sende buradaki üstünlüğünü koruyarak adamı ezmeye hakkın yok tamam savunduğun bir sunucu olabilr, adam 2 kelam etmesin mi.

Merhabalar

Burada kimseyi ezdiğim falan yok olası bir tartışmanın önüne geçmek için ufak bir uyarıda bulundum diyebiliriz. Kaldı ki Valor sunucusu dahil bir çok sunucunun forumlarına girip üye olarak forumlarını inceleyip bir süre aktif oluyorum. Sanki o sunucuda oynuyormuşum gibi veya onları koruyormuşum gibi gözükebilir. Ancak bir eleştiri yapılmış karşı taraf saygıyla cevap vermiş üstüne tahrik mesajı gelmiş. Umarım bu ikisi arasındaki farkı analtabilmişimdir. Eleştiriler yapıcı olduğu sürece sıkıntı yok bunu daha önceki Gündem başlıkları altında defalarca söyledim. Ayyrıca bir karalama yapılıyorsa eğer bunu sözlü olarak değil belgelerle yaptığınız zamanda sizinde yanınızda durduğumu önceden de gösterdim. Platformun kuralları ortada ve gayet açık diye düşünüyorum.

Ayrıca kimse kimsenin karakterine hakaret edemez lütfen forum kurallarını bir kez daha okuyunuz bu yüzden
Kell -1 Uyarı

Saygılarımla

Tekrar edeyim benim Kell ile bir sorunum yok aksine saydığım birisi ultima-strike içerisinde yorumlarını beğenerek okurum, bu tür bir durumdan rahatsız değilim ben eleştirilerine açığım.

Bugun 3 adet etkinlik yapılacak bu arada ayrıntılı bilgiyi forumlar etkinlik kısmında bulabilirsiniz.

Ne dememi bekliyorsun gerçekten merak ediyorum, onun yazdıklarında ben bir şey göremiyorum ki @sha'nın yapmış olduğu tanıtıma bakarak.
Resmen açık olan sunuculara düello teklifinde bulunmuş ben bile bir şeyler yazmamak için kendimi zor tuttum, tamam senin insanlığına bir şey diyemem sonuç olarak seni tanımıyorum ama oraya buraya bakarak kafamda soru işareti'de kalmıyor değil doğrusu.
Sende olsan zaten aynı şeyleri düşünürdün, tamam o sunucuyla bir alakan olmasın hadi geçtim.

sha : Yeri gelmişken paylaşmak istedim brit bankada box yapan 13-14 kişi :)
Dummy'li sunuculara inat yaşasın box ve mezar!

Bu ne ya sürekli hep bir ezme çabaları ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.