Lucretius : İnsanlar elbette eleştirel soru sorabilir önemli olan hassasiyet ile cevap vermek. Daha önce nedenini hatırlamadığım bir şekilde bir connector üzerinden hosts dosyaları oynanarak ultima-strike.com'a girişi engellemişlerdi. Aynı şekilde diğer sunuculara girişte engellenebilir ama şu an bu var mı yok mu? varsa sonuna kadar haklısın ama olmadığı gözüküyor ihtimal üzerinden tartışmanın bir anlamı yok.

Hesabı kapattım. Asıl sahibi gelip istediğinde ve başkası kullanmayacağına emin olursam tekrar açarım.

İlginiz ve adil yönetiminiz için çok teşekkür ederim. Sunucumuzu sevdiği için burada savunmaya çalışırken ipin ucunu kaçıran oyuncularımız için sizden onlar adına özür dilerim. Bu konuyla ilgili tüm oyuncularımızı uyaracağım.

Açılın sahıbısı geldi acc'nin.

Yıl olmuş 2016 hala UO için ne kapıştınız arkadaş. Hayırlı olsun güle güle açın kapatın kafanıza nasıl eserse :yes

Facebook sayfamız aktiftir, beğenerek ve paylaşarak sunucuya destek olabilirsiniz:

https://www.facebook.com/Valor-UO-Shard-435913779932619/

dünyanın en güzel serverı.

U-Ser
0.0
Kusura bakmayın ama aşırı kötü ;(

çok güzel server ama 10 player kaldı, sıkılmaya başladım. nebulaya başlayacağım sanırım.

Dün gece actionda kalablıktan adım atamıyordum. Bizim nebuladaki arkadaşlarda valora başlıyor. 1 ay char kasıp 3. ayda account res yemek istemiyoruz dediler.
@alexim20 10 mu 110 mu demek istedin.

15 kişi geliyoruz yardım edin dedik ama yardımcı olmadılar. bu tutumlarından dolayı bu sunucuya başlıyoruz. adaleti sağlayabilen sunucular olmasına sevindim.

biz de senin gibi editçi zihniyetler olduğu için buraya başlamıyoruz, teşekkürler

U-Ser
0.0
vay be 1 sene olacak nerdeyse tebrikler

yehbe : vay be 1 sene olacak nerdeyse tebrikler
Hangi itin köpeğisin başkasının sunucusunu kötülüyüpde bu sunucuyu övüyosun.

+9'a kadar olan silahların dropları yükseltildi.

Combat becerilerinizi geliştirmek için Britain başlangıç noktasında bulunan gate ile Britain Barracks'a (skill dummy alanı) gidebilirsiniz. Britain Barracks'a sadece 1 haftalık karakterler girebilir.

Britain içerisinde geçerli olmak üzere; Tüm becerilerde %10 ekstra gain (her skill artışında %10 ihtimalle tekrar skill artışı olur).

İlan Panosu (auction house tarzı) sistemi aktif edildi. Britain bankada bulunan ilan panosundan pano ürünleri kısmını seçerek eşyalarınızı satılığa çıkartabilirsiniz. Eşyalar için belirlediğiniz fiyatın %5'i vergi olarak eşyayı koyduğunuz anda kesilir. Bu vergi eşya satışını iptal etseniz de iade edilmez.

İlan panosunda toplu eşya satışı için provisionerde satılan shopping pouch isimli eşyayı kullanabilirsiniz. Shopping pouch'u kullanmak için satmak istediğiniz tüm eşyaları shopping pouch'a koyduktan sonra, shopping pouch'u ilan panosuna ekleyebilirsiniz. Shopping pouch'a vereceğiniz fiyat içerisindeki tüm eşyaların toplam fiyatıdır.

İlan panosundan satın aldığınız eşyalar bankanızdaki trade box'a gelir.

Güzel server ama bu gidişle yazık olacağa benziyor. Ama Türkiye uo player kitlesi gerçeği. Artık playerlar stabillik, adalet, old school tarzı ultima serverı aramıyor. Daha çok Pp çakması Pvp serveri istiyorlar. Gold set +9 silahla action yapmak adamın ağrına gidiyor illaki elinde +15 katanayı üstünde blackrock seti görmek istiyor. Bunuda 1 günde elde etmek istiyor.
Belki şuanda türkiyede gold setin +6 silahların bile lootlandığı ve actionda işe yaradığı tek server.1 açıldığı süreden beri acaba kaç tane +15 kaç tane blackrock set kaç tane +15 mage robe var serverda merak ediyorum. İtem resete okadar uzak bir server.
Sırf bu nedenlerden player kaybettiğine inanıyorum. Zora gelemeyen, her şeyin en iyisine en kısa sürede sahip olmak isteyen biz playerlar yüzünden. Ama bir yandan bu player kitleside haklı. 3 ayda 1 verdikleri emeğin boşa gitmesine neden olan sezonluk serverlar sayesinde oyuncu kitlesi bu duruma düştü.
Çizgisini bozmamasını umduğum serverlardan biri.Eğer üstünüzde gold setiniz elinizde +9 silahınız actiona katılmak ister üzerinde kömür karası blackrock seti elinde 100lerce cehennem bekçisiyle çarpıştığının kanıtı olan +15 silahıyla gezen bir warior gördüğünüzde imrenerek baktığınız günleri anımsatıcak yer arıyorsanız o yer burasıdır.

nebula'nın gölgesinde ezilmeye mahkum bir server. onun için fake hesaplarla oyuncu dileniyorlar böyle.

** geçersiz mail, hesap kapatıldı /Gh

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2016-05-20 23:26, 3 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.