@Reinhard
Client üzerinde virtual pointer kullanarakta istediğin komutu ve targeti sphere'den bağımsız çağırabilirsin. Örneğin .uomap yazıldığında attached dll üzerinden harita açmak vb. Bu mantıkla da isteyen istediğini yapabilir. İsterseniz sizin sunucuya girip .sakso yazdırıp stafflara ekranda sakso çeker ibaresiyle emote işleyişini gerçekleştireyim. Sonrada girelim forumlarda Aaa Aaa, Reinhard Ultima'yı ne hale getirmiş, adi herif diye başlıklar atalım. Bunu yapan adamlar zaten rezil, siz daha da rezilsiniz. Şu oyuna ayıracak vaktimiz dahi yok neredeyse. Ara sıra girip bakıyoruz insanlar ne yapıyor, keyif alıyor mu. Biz keyif alıyor muyuz ? Her gün entrika her gün saçmalık ve gerilim. Hakkaten sokayım SS'inize de oynadığınız oyuna da oynattığımız oyuna da. Başınıza çalın Ultima'yı. İşsiz herifler. Eskisi gibi vaktim olsa hakkaten uğraşmak isterdim sizle gene. Fakat vakit değerli.

@Yorkshire
Türkçe yazmayı öğren ondan sonra OLAVLAR ve şikayetçi tarafını kapatıpta imza bölümünde isminin olmasıda ayrı bir durum. Hakkaten gidin zamanınızı daha değerli şeylere ayırın. Ittir edin şu oyunu.

Hadi selametle.

of sen nediyon be mal

Xeon_TNS : @Reinhard
Client üzerinde virtual pointer kullanarakta istediğin komutu ve targeti sphere'den bağımsız çağırabilirsin. Örneğin .uomap yazıldığında attached dll üzerinden harita açmak vb. Bu mantıkla da isteyen istediğini yapabilir. İsterseniz sizin sunucuya girip .sakso yazdırıp stafflara ekranda sakso çeker ibaresiyle emote işleyişini gerçekleştireyim. Sonrada girelim forumlarda Aaa Aaa, Reinhard Ultima'yı ne hale getirmiş, adi herif diye başlıklar atalım. Bunu yapan adamlar zaten rezil, siz daha da rezilsiniz. Şu oyuna ayıracak vaktimiz dahi yok neredeyse. Ara sıra girip bakıyoruz insanlar ne yapıyor, keyif alıyor mu. Biz keyif alıyor muyuz ? Her gün entrika her gün saçmalık ve gerilim. Hakkaten sokayım SS'inize de oynadığınız oyuna da oynattığımız oyuna da. Başınıza çalın Ultima'yı. İşsiz herifler. Eskisi gibi vaktim olsa hakkaten uğraşmak isterdim sizle gene. Fakat vakit değerli.

@Yorkshire
Türkçe yazmayı öğren ondan sonra OLAVLAR ve şikayetçi tarafını kapatıpta imza bölümünde isminin olmasıda ayrı bir durum. Hakkaten gidin zamanınızı daha değerli şeylere ayırın. Ittir edin şu oyunu.

Hadi selametle.

Sanırım söylediklerimi yanlış anladın, .illegal yazan kişinin ekranından ss alınmıyor. .illegal yazıp target alınca, target aldığın oyuncudan ss alınıyor. Bunu tetikletmek için de sphereden target alınan kişiye paket gitmesi şart.

Bu komut da aylardır var. Hatta duyduğum kadarıyla aylardır oyuncu şikayet etmek için .illegal yazıp target alın diye duyuru geçiyormuş. Yaşanan olaydan sonra bu komut anında kapatılmış...

Konuyu uzatmaya gerek yok zaten şikayetler ufaktan başlamış, artık ss'leri kim aldıysa o düşünsün çok kafa yormaya gerek yok.

@Xeon_TNS
Merhaba Xeon_TNS türkçe konuşmayı sizden daha iyi bildiğime ve icra edebildiğime emin olmakla beraber eklemiş olduğum belge bana verilen örnek çıktılardan biridir.Herhangi bir karakter hatası olmamakla beraber sorun verilen çıktı ile ilgili olabilir isim kısmı ile ilgili ise doğrudur o kısmı kapatmayı unuttuğum ortada olmakla beraber şu dakikadan itibaren sanırım o kısmıda düzeltip eklememin bir anlamı olduğunu sanmıyorum.Sonuç olarak zamanı geldiğinde bu olayın getirisi ve götürüsü konusunda hepimize sonucu gösterecektir.Rofuo ile ilgili yakınlığınızı bilmiyorum fakat bu konu ile ilgili kimin ilgisi varsa sunucu sahibi vasıtasıyla onlarda ortaya çıkacaktır.

Ayrıca göndermiş olduğunuz resmin üstünde yazan bilgileride size daha münasip bulduğumu belirtmem gerek.Valor yönetime ise anlayışlarından dolayı teşekkür ederim en azından cevap verme insiyatifini kullanarak alakaları olmadıklarını belirttiler.

@Yorkshire,
Sana belirttiğime takılmana gerek yok. Tepkim sana değil. Rof ile yakından uzaktan alakam yok. Senelerdir bu DÖT tayfasının saçmalıklarını görmekten kına geldiği için tepki göstermek istedim. Resmin üstündekileri de senin için belirtmedim. Yanlış anlamışsın. Her fırsatta ortalığı karıştırmak için ellerinden gelen çabayı, sahtekarlığı, adiliği yaptığı için bu arkadaşlara tepki gösteriyorum. Dediğim gibi üzerine alınma, alınacak olan kişiler alınsın. Onlarda da ar olmadığı için alınacak bir tarafları da yok zaten.

Nasıl başlığınız popi oldu mu ?

Up
Up...

U-Ser
0.0
Adamlar Rof üzerinden prim yapmaya çalışıyorlar . Rof un konularını burada tartışıyolar harbiden çok gereksiz tip bunlar. Olm reklam vercek paranız yoksa aramızda toplayalım bişeyler verelim size. nebulayı revoyu pyramidi bitircez diyosunuz rofa girip en büyük valor diyosunuz callidoraya gidiyosunuz valor diye ağlıyosunuz. Tns ile kapışıyorsunuz. Ne gereksiz cahil insanlarsınız. Server açarsın kendi çapında reklamını yaparsın tutturamıyosan kapatır gidersin ağlamaya gerek yok.Yada şimdi yaptığınız gibi 40-50 tane bot koyarsın takılırsın.
Yorkshiremıdır nedir sende dilekçe yazmak için izmirden adanaya mı gittin bilader ?
Bi dosya takip numarası felan verseydin bizde takip ederdik. Kendi adres bilgilerini gizleyipde karşı tarafın adres bilgilerini açık tutman manidar.

@Zippo
Rofun konusundan veya bir daha farklı bir sunucunun konusu üzerinden yazmamında bir manası yok çünkü yöneticilerin cevap vermek gibi bir niyeti olduğunu sanmıyorum.Burada yazma nedenim ise rof forumlarındaki yöneticinin işin arkaplanında valor uo shard yöneticilerinin olduğunu belirtmesinden dolayı geldim burada sordum rofta soracak değildim sanırım.

Diğer kısımda ise İzmirliyim profilin devamına bakmış olsaydın öğrenci ve lise olduğunu görmüş olman gerekirdi 27 yaşında lise öğrencisi ben görmedim sen gördün ise bilemem.Düzenimi kurup adanaya yerleştim kısacası.3'üncü senemiz.Dilekçede ne zamandan beri dosya takip numarası bulundu o da çok daha farklı bir mesele tabiki ki yakın bir zamanda bilmiyorum ne zaman fakat rofun sahibi olan arkadaş en küçük örnek e-devlet üzerinden gelişmeleri görebilir.Kişisel bilgilerimde davacı ve davalı arasında olması gereken bir kısım yüzlerce oyuncusu olan bir oyunda neden kendi açık adresimi deşifre edeyim ki alt kısmı unutmama rağmen? ve son olarak ben hakkım olanı yaptım bunu kimse sorgulayamaz anlıyorum arkadaşındır belki dostundur rof yönetim bu tamamen seni ilgilendiren bir kısım o yüzden yapılan bir işlemi ve belkide örnek olması gereken birşeyin önüne geçmeye çalışmak yerine zamana bırakarak neler olacağını görmek daha mantıklı olur.

Daha Dot zamanında sağa sola sataşıp özellikle de TNS ile uğraşan bu DÖT tayfasına hatırlatma yapalım.150 tane hosting firması değiştirip bir DÖT'ünü doğrultamayan, bize TNS saldırıyor TNS ühü ühüü diye zırıl zırıl ağlayan, yok ot yok DÖT saldırıyor diye ağlak ağlak donalıp, dilenci gibi insanlardan para toplayan, işini bilmedikleri yetmiyormuş gibi sağa sola amaçsız sataşan beceriksiz, bilgisiz, cahil, OKAN üniversitesindeki bir çok içeriğini sitesine koyup outsource edilemeyeceğini düşünen idiot sürüsüdür Valor. Hadi tamam biz eskiden bilmiyorduk cahildik diyelim. Firot'musun ne DÖT'sün bilmiyorumda. Başkan şu connectorunun içeriğinde söyle bir şey gördüm. Çok hoşuma gitti harbi çok net biz fonksiyon.

indir(string neyi, string nerden)

@Firot, bunu bir senin sayın Mr.Mother'a sormak lazım. Neyin nerden nasıl indiriyoruz. Mr diyorum çünkü senin sayın Mother'ın hanım olması mümkün değil. Çünkü seni doğuran bir sayın Mother olamaz. 2 kişi bir araya gelipte senin gibi böyle egoist, doğuştan anarşist bir kişiliği nasıl becermiş gerçekten bunun üzerine akademik bir çalışma yapmak isterim. Makine üzerine lisans yaptım, bilgisayar yüksek. Doktoramı da sizin family tezi olsun isterim. Homosapien aleminde Social Antropology üzerine yapayım hatta. Olum sana okulunda Software Development Methodology falanda mı öğretmediler. Bari seçmeli falan Data Structure falan alsaydın, ben bile öylesine aldıydım meraktan. Şimdi connectorunu olduğu gibi suraya koymaya üşendim. Canım sıkıldıkça girip girip speed açayım program yazıp dağıtayım. Birazda biz eğlenelim. Hep siz mi eğleneceksiniz. Hatta sizin sunucuya girip çete kuracam DOT'ta yaptığım gibi. Girelim tüm hesapları hackleyelim item serpiştirelim yerlere. 2 güne oyuncu kalmaz zaten. Hiç böyle saldırmaya falan bir şeye de gerek yok. Sizin sunucuda 2 gün player oynasam yeter zaten. Yazarsınız siteye oyuncuları falanca falanca ismindeki kişi hackliyor.Hatta kendi sunucusuda var. Hayatımda gördüğüm en büyük paranoyak ekip sizsiniz lan. Durduk yere ota boka sataşan ruh hastası çocuklar sizi.

Gençler, Up.. Up..

Popi topic.

TNS'den +1. Valor en iyi sunucudur. Valor'dan iyisi yoktur. Valor bir efsane. Keşke Valor benim olsa. Ah Valor canım valor. Valor sana DÖT'üm feda.

* hesabınız kapatıldı /Gh

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2016-06-21 19:17, 2 yıl önce)
Yorkshire : @Zippo
Rofun konusundan veya bir daha farklı bir sunucunun konusu üzerinden yazmamında bir manası yok çünkü yöneticilerin cevap vermek gibi bir niyeti olduğunu sanmıyorum.Burada yazma nedenim ise rof forumlarındaki yöneticinin işin arkaplanında valor uo shard yöneticilerinin olduğunu belirtmesinden dolayı geldim burada sordum rofta soracak değildim sanırım.

Diğer kısımda ise İzmirliyim profilin devamına bakmış olsaydın öğrenci ve lise olduğunu görmüş olman gerekirdi 27 yaşında lise öğrencisi ben görmedim sen gördün ise bilemem.Düzenimi kurup adanaya yerleştim kısacası.3'üncü senemiz.Dilekçede ne zamandan beri dosya takip numarası bulundu o da çok daha farklı bir mesele tabiki ki yakın bir zamanda bilmiyorum ne zaman fakat rofun sahibi olan arkadaş en küçük örnek e-devlet üzerinden gelişmeleri görebilir.Kişisel bilgilerimde davacı ve davalı arasında olması gereken bir kısım yüzlerce oyuncusu olan bir oyunda neden kendi açık adresimi deşifre edeyim ki alt kısmı unutmama rağmen? ve son olarak ben hakkım olanı yaptım bunu kimse sorgulayamaz anlıyorum arkadaşındır belki dostundur rof yönetim bu tamamen seni ilgilendiren bir kısım o yüzden yapılan bir işlemi ve belkide örnek olması gereken birşeyin önüne geçmeye çalışmak yerine zamana bırakarak neler olacağını görmek daha mantıklı olur.

Gelip burada rof ile ilgili yazılar yazılırsa ister istemez cevabını vermek zorunda kalıyorum. En sonunda o viruslu connectoru indirtip satır satır disassemble ettirip bir kamu dilekçesi de bana yazdıracaksınız o olacak.

@Yorkshire

Bizim dışımızda uo ile ilgilenen yetkililerin çoğu bizi gördüğünde elf görmüş ork gibi birbirlerini bırakıp bize sarıyorlar. Bunu da Valor'u her gördüklerinde kendilerinin ne kadar beceriksiz olduğunu anlamarına bağlıyorum.

Zippo ve avatarin yazdıklarını çok dikkate almamanı tavsiye ederim. Bu ikisinin Valor'a karşı epey kinli, dolayısıyla bizim lehimize olduğunu düşündükleri her durumda amaçsızca muhalefet ediyorlar. Zipponun diğer platformdaki yazılarına bakarsan orada da rofa salladığını görebilirsin.

Yazmayayim diyordum ama bu ikisinin kinlerinin sebebini de açıklıyayim;

Xeon - Avatar:

Aynı altyapıyı kullandığımız stones isimli sunucudan speed sebebi ile banlandı. Günlerce yalvarmasına rağmen banı açılmadı. Ardından olympus isimli bir sunucu açtı. Açtığı speede o zamanlar aynı guildde oynadığı tüm rockwells ailesi şahit.

Yine aynı altyapıyı kullandığımız dot isimli sunucuda olympustaki accountları deneyerek KENDİSİNE GÜVENEN OYUNCULARIN KİŞİSEL BİLGİLERİNİ KULLANARAK kendi accountuna item depoladı. Yine banlandı ve günlerce yalvardı, ardından tns isimli bir sunucu açtı. Sağa sola ddos attı suçu dota atmaya çalıştı. Yine rockwells ailesi ile aynı skypede nasıl boşaltıyorum hahaha diye konuşmalarını duyan pek çok kişi var. Bu arkadaş aynı zamanda kıbrısta okurken kendisini ankara odtude okuyor diye tanıtıyor ve blizzardda wow developeri olduğunu iddia ediyordu.

Zippo:

Bu arkadaşın da sitemizin ilk halini yapan ve kendisiyle adaş kişiyle bazı problemleri var. Kinli olduğu kişinin şu anda valor ile bir bağı yok ancak amaçsızca sözlü tacizlerde bulunmaktan vazgeçmiyor. Benim kendisiyle bir problemim yok, aslında onun da bizle bir problemi yok ancak farkında değil.

Xeon_TNS : Daha Dot zamanında sağa sola sataşıp özellikle de TNS ile uğraşan bu DÖT tayfasına hatırlatma yapalım.150 tane hosting firması değiştirip bir DÖT'ünü doğrultamayan, bize TNS saldırıyor TNS ühü ühüü diye zırıl zırıl ağlayan, yok ot yok DÖT saldırıyor diye ağlak ağlak donalıp, dilenci gibi insanlardan para toplayan, işini bilmedikleri yetmiyormuş gibi sağa sola amaçsız sataşan beceriksiz, bilgisiz, cahil, OKAN üniversitesindeki bir çok içeriğini sitesine koyup outsource edilemeyeceğini düşünen idiot sürüsüdür Valor. Hadi tamam biz eskiden bilmiyorduk cahildik diyelim. Firot'musun ne DÖT'sün bilmiyorumda. Başkan şu connectorunun içeriğinde söyle bir şey gördüm. Çok hoşuma gitti harbi çok net biz fonksiyon.

indir(string neyi, string nerden)

@Firot, bunu bir senin sayın Mr.Mother'a sormak lazım. Neyin nerden nasıl indiriyoruz. Mr diyorum çünkü senin sayın Mother'ın hanım olması mümkün değil. Çünkü seni doğuran bir sayın Mother olamaz. 2 kişi bir araya gelipte senin gibi böyle egoist, doğuştan anarşist bir kişiliği nasıl becermiş gerçekten bunun üzerine akademik bir çalışma yapmak isterim. Makine üzerine lisans yaptım, bilgisayar yüksek. Doktoramı da sizin family tezi olsun isterim. Homosapien aleminde Social Antropology üzerine yapayım hatta. Olum sana okulunda Software Development Methodology falanda mı öğretmediler. Bari seçmeli falan Data Structure falan alsaydın, ben bile öylesine aldıydım meraktan. Şimdi connectorunu olduğu gibi suraya koymaya üşendim. Canım sıkıldıkça girip girip speed açayım program yazıp dağıtayım. Birazda biz eğlenelim. Hep siz mi eğleneceksiniz. Hatta sizin sunucuya girip çete kuracam DOT'ta yaptığım gibi. Girelim tüm hesapları hackleyelim item serpiştirelim yerlere. 2 güne oyuncu kalmaz zaten. Hiç böyle saldırmaya falan bir şeye de gerek yok. Sizin sunucuda 2 gün player oynasam yeter zaten. Yazarsınız siteye oyuncuları falanca falanca ismindeki kişi hackliyor.Hatta kendi sunucusuda var. Hayatımda gördüğüm en büyük paranoyak ekip sizsiniz lan. Durduk yere ota boka sataşan ruh hastası çocuklar sizi.

Gençler, Up.. Up..

Popi topic.

TNS'den +1. Valor en iyi sunucudur. Valor'dan iyisi yoktur. Valor bir efsane. Keşke Valor benim olsa. Ah Valor canım valor. Valor sana DÖT'üm feda.

Aha bakın avatar tam ben yazarken hack olayını da itiraf etmiş :P

Topram, siz herşeyi DOT'tan satın almamışmıydınız. Şizofreniye mi bağladınız lan. Hayırdır ? Sesin çıkmaya başladı. Anarşist güzelim. Olum senin daha şu piyasada yerin yurdun yokken sen bizim sunucularımızda oyun oynuyordun belkide. Oyuncuymuşum ve sana yalvarmışım sdlkfjg. Çok eğlencelisin aşkım ya. Bak ama itiraf edeyim. DOT'ta 1 ay oynadım. Sunucunun kapandı lan. O kadar çok adam kestimki üzüntülerinden oyunu bıraktı hepsi dgşdflkfh. Hatta sizlerden ortak arkadaşlarımız varmış. Abi nolursun kesme adamları bak insanlar oyuna giremiyor diye kapılarıma kadar dayandılar. Salya sümük göz yaşı. DÖT'ünü yiyeyim dediler nolursun kesme abi şu oyunları sen çık dediler. DÖT süper harika bir efsane dediler. Çok iyi sevdim bak bu topiği. Eski günleri hatırladım.

Gençler gel gel. Bak süper topic.

Up.
Up..

7 Mayıs 2012

[07.05.2012 21:41:32] burak.demirsoy: sabri
[07.05.2012 21:41:32] Semih Cevdet Başoğlu: source codeları varmış sende
[07.05.2012 21:41:34] Semih Cevdet Başoğlu: arkadaş dedi
[07.05.2012 21:41:34] burak.demirsoy: verdi dei sana
[07.05.2012 21:41:37] Semih Cevdet Başoğlu: yok
[07.05.2012 21:41:37] burak.demirsoy: sabrimi verdi
[07.05.2012 21:41:38] burak.demirsoy: sana skype ?

http://pastebin.com/EYt6Br4K

Burak demirsoy sendin sanırım, ismi geçen sabri de rof'un sahibi olmalı. Bozacının şahidine ne deniyordu?

Başkan bunları her sene gösteriyorsunuz ? Semih Cevdet Başoğlu denen vatandaşda sizin idiot'lardan birisi sanırım. 4 sene geçmiş unutmamışsın çok teşekkür ederim. Her gün rüyanda da görüyor musun aşkım beni. Vallahi söyle bak çok hoşuma gitti dfgfg. İnanamıyorum ya adamlar kolleksiyoncu çıktı. Biraz daha zorlasak erotik tapelerimi atacaklar dflkjfghhg. Tovertis sabri mi ? la olum sizde hiç akıl yok ya. dflgkgfgh

Olum siz hani DOT değildiniz. DOT'dan satın aldıydınız. Hayırdır ? Utanmıyor musunuz olum insanları kandırmaya. Dünyanın üç kağıdını yaptınız elaleme. Gelmiş birde adam isim değiştirmiş Valor yapmış birde şizofreniye bağlamış. Yok biz herşeyini satın aldık yok cacık yok nane limon.

Gençler gelin bak burda efsane olay kopacak.

Up.
Up..

Reinhard : 7 Mayıs 2012

Burak demirsoy sendin sanırım, ismi geçen sabri de rof'un sahibi olmalı. Bozacının şahidine ne deniyordu?

Kendisiyle iletişim kurmanızı tavsiye etmiyorum tedavisi yeni tamamlandı, cevap vermeyin lütfen. Kendisiyle ilgili bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz:

isvicrelizengin : Merhaba arkadaşlar,
Burak arkadaşımızı küçüklüğünden beri tanırım, eskiden yakın arkadaştık fakat ilerleyen süreçte yaşadığı kişilik bozuklukları yüzünden aramız açıldı, kendisine çok yardımcı olmaya çalıştım fakat benim tedavime cevap vermedi. Kendisi küçüklükten beri programlamayla ilgilenir daha doğrusu ilgilenmeye çalışır fakat ne yazık ki bir türlü programlamayı öğrenemedi. Bunu karakterine yediremeyen bu arkadaşımız kısa süre içerisinde içine kapandı ve çevreyle iletişimini kesti bir süre sonra kendi şizofrenik dünyasında kendini bir yazılımcı olarak görmeye başladı önce çevresine kendisini World of Warcraft Developer'ı olarak tanıttı fakat bu kimlik tanımı insanlara inandırıcı gelmemeye başlayınca en azından bulunduğu forum platformunda programcı olarak tanınmak istedi. Bu sebeple SphereServer'ın katkıda bulunmak isteyen herkesi sözleşmesiz ve koşulsuz bir şekilde ekibe kattığı dönemde ekibe girip SphereServer developer'lığını yüksek statülü bir meslek olarak kimliğine kattı ama bir süre sonra Burak kardeşimizin korktuğu başına geldi ve ekip bu arkadaşımızın programlama bilmediğini tespit edip developer ekibinden çıkardı. Bugün SphereServer open source olunca eski developerlar listesine girmek istemiş fakat ekipten üst düzey bir yetkili kendisinin hiçbir zaman developer olmadığını beyan ederken her isteyenin o listeye giremeyeceğini de belirtmeyi ihmal etmemiş. Dolayısıyla bu başlığa itibar etmeyiniz nitekim kendisi şizofrenik dünyasında (veyahut paralel evren #43154'de) anlattıklarını yapabilecek donanıma sahip olsa da yaşadığımız dünyada mümkün değildir. Burak kardeşimin kısa sürede eski haline dönmesini ve kendini kabullenmesini en içten dileklerimle istiyorum.

Saygılarımla,
Burağın eski bir dostu.

ps: Çevresine kendisini ODTÜ öğrencisi olarak tanıtır o konuya da itibar etmeyiniz.

Xeon_TNS : Başkan bunları her sene gösteriyorsunuz ? Semih Cevdet Başoğlu denen vatandaşda sizin idiot'lardan birisi sanırım. 4 sene geçmiş unutmamışsın çok teşekkür ederim. Her gün rüyanda da görüyor musun aşkım beni. Vallahi söyle bak çok hoşuma gitti dfgfg. İnanamıyorum ya adamlar kolleksiyoncu çıktı. Biraz daha zorlasak erotik tapelerimi atacaklar dflkjfghhg.

Olum siz hani DOT değildiniz. DOT'dan satın aldıydınız. Hayırdır ? Utanmıyor musunuz olum insanları kandırmaya. Dünyanın üç kağıdını yaptınız elaleme. Gelmiş birde adam isim değiştirmiş Valor yapmış birde şizofreniye bağlamış. Yok biz herşeyini satın aldık yok cacık yok nane limon.

Up.
Up..

Burak daha önce konuşmuştuk senle çok üzülüyorum bu haline. Yazdıklarından ve arka arkaya editlerinden resmen şu an sinirden klavyeyi kırdığın anlaşılıyor. Tedavin yeni tamamlandı zaten bir daha ailene o süreci yaşatma lütfen sakin ol artık. Abraham Lincoln gibi senin de bu kronik başarısızlığın elbet ki son bulacaktır.

Xeon_TNS : Başkan bunları her sene gösteriyorsunuz ? Semih Cevdet Başoğlu denen vatandaşda sizin idiot'lardan birisi sanırım. 4 sene geçmiş unutmamışsın çok teşekkür ederim. Her gün rüyanda da görüyor musun aşkım beni. Vallahi söyle bak çok hoşuma gitti dfgfg. İnanamıyorum ya adamlar kolleksiyoncu çıktı. Biraz daha zorlasak erotik tapelerimi atacaklar dflkjfghhg. Tovertis sabri mi ? la olum sizde hiç akıl yok ya. dflgkgfgh

Up.
Up..

TAPECİİ GELDİİİİ HANIMMMMMM HUUUUUU DAŞAK GEÇEM Bİ DAYANAMADIM :D

isvicrelizengin :
Reinhard : 7 Mayıs 2012

Kendisiyle iletişim kurmanızı tavsiye etmiyorum tedavisi yeni tamamlandı, cevap vermeyin lütfen. Kendisiyle ilgili bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz:

isvicrelizengin : Merhaba arkadaşlar,
Burak arkadaşımızı küçüklüğünden beri tanırım, eskiden yakın arkadaştık fakat ilerleyen süreçte yaşadığı kişilik bozuklukları yüzünden aramız açıldı, kendisine çok yardımcı olmaya çalıştım fakat benim tedavime cevap vermedi. Kendisi küçüklükten beri programlamayla ilgilenir daha doğrusu ilgilenmeye çalışır fakat ne yazık ki bir türlü programlamayı öğrenemedi. Bunu karakterine yediremeyen bu arkadaşımız kısa süre içerisinde içine kapandı ve çevreyle iletişimini kesti bir süre sonra kendi şizofrenik dünyasında kendini bir yazılımcı olarak görmeye başladı önce çevresine kendisini World of Warcraft Developer'ı olarak tanıttı fakat bu kimlik tanımı insanlara inandırıcı gelmemeye başlayınca en azından bulunduğu forum platformunda programcı olarak tanınmak istedi. Bu sebeple SphereServer'ın katkıda bulunmak isteyen herkesi sözleşmesiz ve koşulsuz bir şekilde ekibe kattığı dönemde ekibe girip SphereServer developer'lığını yüksek statülü bir meslek olarak kimliğine kattı ama bir süre sonra Burak kardeşimizin korktuğu başına geldi ve ekip bu arkadaşımızın programlama bilmediğini tespit edip developer ekibinden çıkardı. Bugün SphereServer open source olunca eski developerlar listesine girmek istemiş fakat ekipten üst düzey bir yetkili kendisinin hiçbir zaman developer olmadığını beyan ederken her isteyenin o listeye giremeyeceğini de belirtmeyi ihmal etmemiş. Dolayısıyla bu başlığa itibar etmeyiniz nitekim kendisi şizofrenik dünyasında (veyahut paralel evren #43154'de) anlattıklarını yapabilecek donanıma sahip olsa da yaşadığımız dünyada mümkün değildir. Burak kardeşimin kısa sürede eski haline dönmesini ve kendini kabullenmesini en içten dileklerimle istiyorum.

Saygılarımla,
Burağın eski bir dostu.

ps: Çevresine kendisini ODTÜ öğrencisi olarak tanıtır o konuya da itibar etmeyiniz.

Xeon_TNS : Başkan bunları her sene gösteriyorsunuz ? Semih Cevdet Başoğlu denen vatandaşda sizin idiot'lardan birisi sanırım. 4 sene geçmiş unutmamışsın çok teşekkür ederim. Her gün rüyanda da görüyor musun aşkım beni. Vallahi söyle bak çok hoşuma gitti dfgfg. İnanamıyorum ya adamlar kolleksiyoncu çıktı. Biraz daha zorlasak erotik tapelerimi atacaklar dflkjfghhg.

Up.
Up..

Burak daha önce konuşmuştuk senle çok üzülüyorum bu haline. Yazdıklarından ve arka arkaya editlerinden resmen şu an sinirden klavyeyi kırdığın anlaşılıyor. Tedavin yeni tamamlandı zaten bir daha ailene o süreci yaşatma lütfen sakin ol artık. Abraham Lincoln gibi senin de bu kronik başarısızlığın elbet ki son bulacaktır.

Amacım bu arkadaşların üzerine gittiğinizde konuyu saptırmak adına ne derece de saçmalayabildiklerini gösterebilmekti. Ve bunu da başardığımıza göre daha da uğraşmanın bir anlamı yok. Abisi, benim adım belli sanım belli yerim telefonum herşeyim belirli. Yaptığım icraatler de belirli. Sizinle bu ortamda sidik yarıştıralı herhalde baya bir oldu demi ? 4-5 yıl. Bu zamana kadar olgunlaşamadınız mı ? Hala aynı laflar hala aynı yazı şekli. Zaman geçiyor, gidin hadi takılın. Takmayın kafanıza bu da geçer. Ama dediğim gibi kişiğilizdeki bu problemle ömür boyu yaşamak zorundasınız.

Let me say Ooops.

@BokBocee
dsflkfgsdf, tebrikler. Sayende tek rakibim johnny sins başkan dfkljfgfghfgh. Gece gece şey şey dfdghfghgfh. İlahi ya.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.