Kolay gelsin. i5-8400-2,80 ghz işlemci, 16 gb ram, gtx 1050 ti 4gb ekran kartı (nvidia), 144 hz 24 inch monitör, orijinal steam, 25 mb fiber net mevcut. Orjinal steam ile counter strike 1.6 oynuyorum. Haftalardır ayar deniyorum. Başarılı olamıyorum. Hangi rate ayarlarını kullanacağım, steam ayarlarım nasıl olacak, ekran kartı ve monitör ayarlarım nasıl olacak, bir türlü tutturamıyorum. Her farklı denememde tam performans alamıyorum. zaman zaman mermi hedefi bulmuyor, hedefi bulan mermi zarar vermiyor, duvar diplerinde eğilerek sağa sola hareket etmiyor, gibi. Bana bu konuda yardımcı olur musunuz rica etsem. Saygılarımla.   #428427 A Live:

Kolay gelsin. i5-8400-2,80 ghz işlemci, 16 gb ram, gtx 1050 ti 4gb ekran kartı (nvidia), 144 hz 24 inch monitör, orijinal steam, 25 mb fiber net mevcut. Orjinal steam ile counter strike 1.6 oynuyorum. Haftalardır ayar deniyorum. Başarılı olamıyorum. Hangi rate ayarlarını kullanacağım, steam ayarlarım nasıl olacak, ekran kartı ve monitör ayarlarım nasıl olacak, bir türlü tutturamıyorum. Her farklı denememde tam performans alamıyorum. zaman zaman mermi hedefi bulmuyor, hedefi bulan mermi zarar vermiyor, duvar diplerinde eğilerek sağa sola hareket etmiyor, gibi. Bana bu konuda yardımcı olur musunuz rica etsem. Saygılarımla.   

Rate ayarı hatırladığım kadari ile bağlandığın sunucunun Download/Upload değerine göre yapılsa daha iyi olur,

Genel Download/Upload a göre rate ayarı için bu sayfa sana yardımcı olacaktır.Onu denemiştim pek faydası olmuyor. Gene de sağolun.Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.