Son Zamanlarda İzlediğim En güzel filmlerden biri diyebilirim eğer Hotel 1 i izlemediyseniz izleyip sinemada 2.sine devam etmenizi isterim film gerçekten çok başarılı sansürsüz olduğu için +18 Olabilir onun yerine dvd alıp evinizde izleyin =) Tam bir Psikopat filmi testerenin değişik Versiyonu gibi bişey size birşey söyliyebilirmiyim Slovakia ya gitmem :D
Bu acayip psikopat bir film öyle böyle değil yani uykusuzken gitmiştim birde film bittiğinde içim dışıma çıkmıştı vahşet görmekten :)
Silindi
0
Tecavüz sahnesi varmi ?
Sapıkmısın =) Yok hostel 1 de var istediğin tarz =) abi napıcan tecavüz e mi merak sardın
testereyi izlemiştm böle vahşet olayları sarmıo beni ya
Silindi
Novice
0.1
testerenin üstüne tanımam :) ama bi ara bunuda izleriz :)
HA HA HA ben korku filmlerini gülerek izlerim kadınların çığlık atması falan ara sıra bağırırım ne ediyorlar diye :D :p(manyak mıyım ne :p)
Cidden diyorum ama hostel de tırsmıştım biraz Steel abi haklı içim dışıma çıkmıştı

@[Luciana]
Hayrola ne yapacaksın o sahneleri hem görsen bile kuşun korkup kaçar korku sahnelerinden:p

MİCHAELL E pm me cevabı bu acc dan yaz
evet mi hayır mı

CEVAP YAZ İSTERSEN NAZ ETME
ne o evlenme teklifimi ettin:D
Ama film gerçekten sağlam testere düşündürüyo nerde ne olcak bu belli İŞKENCEEE :D
Korku filmi izleyip tırsan arkadaşlar Scary Movie (korkunç bir film) serisini izleyin derim gülme düzeyiniz etrafı rahatsız edebilir bir de 3. filmde de Pamela Anderson var :sulu
Gitmek Lazım Saol Altucum mucux:memnun
Silindi
Master
3.1
M.Ceritoglu : MİCHAELL E pm me cevabı bu acc dan yaz
evet mi hayır mı

CEVAP YAZ İSTERSEN NAZ ETME

Hö ?

Ne pmsi be :D

pm fln gelmemiş ama herşeye rağmen EVEEEEET :D
Mide kaldırmaktan başka bişeye yaramıo özellikle kusma gibi konularda hassas olanlara tavsiye etmiyorum..
Michaell :
Hö ?

Ne pmsi be :D

pm fln gelmemiş ama herşeye rağmen EVEEEEET :D

kopma noktası:D:kikirik
Peki Aranızda Beyaz Şeytan (BLOW)İzleyen Varmı Hala Etkisindeyim Mükemmel Film Bunu Yeni Gördüm Ama Alırım Güzel Filme Benziyo :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.