Evet sevgili ultima-strike halkı 7 yıllık ultima hayatıma bu yıl Öss nedeniyle 1 yıl ara vermeye karar verdim. Çok sevdiğim bu platformada veda edeyim dedim. Ağustosda dersanem başladığı ve yarın tatile gitceğim için bugünden sonra beni bu platformda göremeyeceksiniz. Hepiniz allaha emanet olun. Kendinize iyi bakın. Hakkınızı helal edin.

Not: 1 yıl nasıl dayanacağımı bilmiyorum :))

Teşekkürler:

Slothere: Ustam herşey için saol hakkını helal et. Sen olmasan ben hiçbir şey yapamazdım herşey seninle anlam kazandı :)) Bu yıl için sağol. İyiki tanışmışım senle :))

Leon Jade: Senin yerin hep ayrı olacak. İnşallah geldiğimde sunucu açık olur ve devam ederiz. Seni unutmayacağım.

Alcholic: Kardeşim seni sevdiğimi bil. Senden de çok şey öğrendim. İnşallah başladığın sistemleri yarım bırakmazsın artık ve bugsuz yazmaya başlarsın :))

xwerswoodx: Hamit arkadaşlığın için saol. 1 yıla for ve localleri öğrenmezsen geldiğimde konuşmayacağım senle :D

Localated(Alpex): Ring of War'da actionuna hasta olduğum dışarda görünce gözümü kırpmadan kaçtığım bir adam :)) Seni kesmek hiç nasip olmadı ama bu yıl tanışmak konuşmak nasip oldu. Yardımların için teşekkürler. İnşallah 1000 playerı da görürsünüz...

Razor: Erdem seni ne kadar çok sevdiğimi bil. İnşallah başarılı olursun hayatında.

Excessive: Hasan abi çok saol herşey için.

Nexiel: Yerime iyi bak :D Seviyorum seni... Kızlara çok takılma :P

Raistlin: Her ne kadar bu mesajı okumayacaksanda kaan abi bana bu oyunu gösterdiğin ve öğrettiğin için çok teşekkürler :))

Thulann: Amen*** 7 veya 8 scripterı : Valla seni görünce başladım scriptinge. Çok saol bana bu zevki yaşattığın için.

Infernus: Serkan saol arkadaşlığın için inşallah sende birgün Fenerbahçeli olma zevkini yaşarsın :))

Someone: Kaancım hayatında başarılar. İyi yerlere gelirsin inşallah...

Maglor: Sende saol arkadaşlığın için. Görüşemedik doğru düzgün ama beni inşaatten izlediğini biliyorum :P

Xantier: İyi bi çizgi yakaladın. Devam et kaliteli bir iş yapıyorsun...

Hepiniz kendinize iyi bakın.

ELVEDA U-S ELVEDA ULTİMA
iyi yapıyorsun geleceğin için önemli sende öss kazanamassan gelme :D
kazanamazsam intihar etcm zaten :P
:)
16 yaşındasın biraz erken değil mi :utangac2
ben seneye gircem (1 sene tekrar) :)
ağustosda 17 oluyorum son senem önümüzdeki yıl
Master
59.2997
İsabetli bir karar almışsın. Umarım bu kararının arkasında istikrarlı bir şekilde durup üniversitede istediğin bölümü kazanırsın.
la basic bende öss ye girdim bu sene ama bu scriptingi veya uo yu bırakmanı göstermiyor yine vaktin olacaktır tmm benim az vaktim oldu görüğün gibi zxaten yeniliklerdende baya geri kalmıştım ama yine olacaktır 1-2saat vaktin devam edersin he uo yu bırak ama scripting yiney az birşeyler çünkü eğer yazmazsan 1 sene sonra unutursun herşeyi... kendine çok iyi bak allaha emanet ol arada sırada kafeye gitte msne gir özletme kendini :( ;(
kendine iyi bak Berkay, bekliyoruz. ^^
Radyo zamanında programı neşeli sunmamı sağlayan adam. Sende hakkını helal et eğer varsa benden yana helal hoş olsun. 1 sene sonra görüşmek üzere kendine iyi bak.
keşke yine olsada dinlesem seni ardıl :D

mehmet çok saol sende iyi bak kendine

gökberk saol desteğin için inşallah umduğum gibi geçicek

hamit yok valla zaman ayırmamam lazım çünkü 27 saat uyumadan bunlarla uğraştığım oldu ve yine olmaması lazım :))
Novice
11.9
Her ne kadar muhabbetimiz olmasada tanımasamda Seviyorum seni ^^ Kazan Öss'yi gel bekliyoruz biz burdayız :yes
allah kolaylık versin basic 1 hafta sonra bende tamamen bırakmak zorundayım seninle aynı kaderi paylaşıyorum öss var bu sene :) umarım başarılı oluruz ..
umarım sende başarılı olursun
teşekkür ederim saol

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.