Merhaba arkadaşlar.

Wordpress + Tema Editleme + Forum + Tema Editleme = 50 Tl [ sıfır tema isteyenler icin 100 Tl ]

Joompla + Tema Editleme + Forum + Tema Editleme = 50 Tl [ sıfır tema isteyenler icin 125 tl ] + account sistemi

Php Fusion + Tema Editleme + Forum + Tema Editleme = 50 Tl [ sıfır tema isteyenler icin 150 tl ] + account sistemi
Tasarımlardan referans varmı ? yada ekran görüntüsü vs vs.

Temalar free temamı ?
Account sitemi nedir?
Free Tema Düzenleme Yaparım Veya Sıfır Kendim Kodlarım Sıkıntı Yok.. Account Sistemide Kendim Yazmıs Oldugum Account Sistemi Full Flash Account Sistemi. Referansları Özel Olarak Gösteririm.
Silindi
Members
-1
Bu morego, rexium değil mi? yazıları onu anımsatıyor :D
:yes
o zaten arcadia açılsa kaç kişi gelir diyodu sonra bu morego çıktı arcadiayı açıyormuş.
aynen bu Rexium :yes
Rexium kimdir.. ? acaba beni bazen cok güldürüyorsunuz..
Master
59.2997
Suçlu psikolojisi.

Bakınız: Söylenenin doğru olmadığını belirtirken saçmalayıp eli ayağına dolaşmak, dilde bozukluklar... :gorme

Ekleme:

Rexium 3 günlük banlanmıştı açılmış banı, onunla da sahalarda görmek istiyoruz, tabi bu başlığı da diğer iki başlığın gibi silip kapatmaya çalışmazsan.

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2011-09-21 16:45, 12 yıl önce)
afedersiniz ama rexium kimdir necidir bilmem ve ben kendimi bilirim herkez kendinden sorumlu rexium'u sahada görmek istiyorsanız pm atın illaki okur..
p.m atın dediğine göre kesin rexium işte asdasd
Rexium son msj 09-13 04:06
Morego Kayıt Tarihi: 2011-09-14 17:41 GMT
Arcardia acılsa nolurki , giren olmazki konu o değil, sen 50 TL ye sıfırdan kendin kodlıcaksan sana 10 tane site yaptırtıcam 0dan kodlıcaksın ama.
Silindi
Members
0
Dikkat ettiniz mi nasıl yazı şekli değişti.TDK'yı kendi yaratmış gibi konuşuyor şimdi de :D
Nelph sıfırdan 10 tane kodlama yaparım hatta yanına gelir senin yanında yaparımm.. emegimin 2 katınıda alırım hemde inanmış olursun.
pahalı

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.