Evet sevgili arkadaşlar elimde bir proje var bu proje hakkında biraz acıklama yapayım ;

Projemiz, -
- Sphere Versiyon: 0.56b+
- Sunucu Türü : RP ( Role Play ) Sunucusu

Daha önce açtıgım başlıkta gördüğünüz bir kaç ss bunlar tamamen yeni projemize ait.
Static olarak serverim gerçekten çok güzel yapıldı vede değişik bir kaç eklemeler de yapıldı.
Dışardan gelen bir player zannedersem bu server'dan kolayca cıkamıycak tabiki bu benim görüşüm.
Scriptler hakkında bir kaç cümle söyliyim ;
Scriptler sistem olarak bayağı bulunmakta düzenlemeleri scripter arkadasım yapıyor 1haftta civarında scpler de tamamen biter ve en kısa zamanda server acılır. Biz kendi staff arkadaslarımız arasında vps vede web'i ayarladık ancak her ihtimal'e karsı bir sponsor arıyoruz vede staff kadromuzu genişletmek için staff arıyoruz bize destek olmak isterseniz Ö-M yoluyla bize ulasabilirsiniz.

- PROJEMİZ - PROJEMİZ - PROJEMİZ - PROJEMİZ - PROJEMİZ - PROJEMİZ -

# Geçek Role Play Zevki Ve Eğlenceli Questler,
# Birbirinden Eğlenceli Yeni Yarismalar,
# İlk 2 Hafta %85 Acık Olan SkillCap,
# İlk 2 Hafta Bol Bol Quest Vede Eğlenceli Yarısmalar,
# İsini Özenle Düzenli Ve Sorunsuz Yapan Vede Zamanla +Level Sistemi Üzerinde Değerlendirilecek Olan Staff'lar.[Özenle Seçilecektir.]
# Her Ay Server'da En Fazla Süre İle Online Olan Yarismaciya Ayın Player Kalesi + Random Binek.[Ost Cesitleri.]
# Birbirinden Özel Ve Düzgün Sistemler,Scpler,Staticler.

Sende Destek Olmak İstersen Sadece Bir Ö-M Uzaklıgındayız !
# İlk 2 Hafta %85 Acık Olan SkillCap,
Power Hour olacaktı sanırım ?

Serverınıza başarılar dilerim ancak Ph'ın %85 açılması yerine %50 olsa daha güzel olurdu.
%85 black smith gibi yapım skillerinde %50 olarak geçerli olacak ;)
MagLor* : Serverınıza başarılar dilerim ancak Ph'ın %85 açılması yerine %50 olsa daha güzel olurdu.

Teşekkür ederiz Çok güzel bir server olacak buna inanıyoruz.
başarılar fakat, diğerlerinden farkı ne :)
Öncelikle Aradıgımız Kanı Bulduk Herkeze Teşekkürler.

Sonra Demirmaske arkadasım server acılınca 2 dk ayırıp gelirsen farkı görürsün .

Demirmaske : başarılar fakat, diğerlerinden farkı ne :)

Sağol...!
ben scritp dışındaki çoğu şeyde yardımcı olabilrim. ama konu rp yse benim aklımdada eklenebilicek rp fikirleri var... sadece cuma cumartesi günleri tyaardımcı oaalblrm... verdata,gump,map yapımı, world builderlık, rp de aşaırı uçukluk, rp story yazımı, yaratıcılık en gusel oseliiğim,client edit fln :D gibi konulşarda yarıdmcı oalblrim de serwerın acılaı kesinmi?
tortuga : ben scritp dışındaki çoğu şeyde yardımcı olabilrim. ama konu rp yse benim aklımdada eklenebilicek rp fikirleri var... sadece cuma cumartesi günleri tyaardımcı oaalblrm... verdata,gump,map yapımı, world builderlık, rp de aşaırı uçukluk, rp story yazımı, yaratıcılık en gusel oseliiğim,client edit fln :D gibi konulşarda yarıdmcı oalblrim de serwerın acılaı kesinmi?

sphere 56b emülatör bu server (runuo diil şimdiden bildireyim)

diğerlerinden farkı şuilk önce help pageleri falan bir kaç serverden alıntı oalrak açacağız ve oyunun açık olduğu sıralarda dialoglarda yapacağımız değişiklikler falan bildirilecek ve yaklaşık 1 ay içinde server 0 dan kurulmuş olacak :) farkımız bu... Oyuna gelirse oyunda aksiyonu arttırmak için özel olmayan kılıçlar bulunacak... yine serverin daha iyi olması için kılıç yükseltme taşıda olacak... Kılıçlarımız +0 dan yani .add i_katanadan başlayıp +18 de bitecek... +1+2... de bunlara dahil...

Peki nedir bunların farkı..
Fiyat
Güç
Renk
ve daha birçok şey.

Yine serverin dahada iyi olması için skill_housing ve skill_cooking sistemi + ... genel sistemler..

Niye Farklıyız...
Çünkü editten yoksun bir server anlayışı ile kuruyoruz...

World Building işlerini marter-rp kardeşimiz yönetirken gerçekten bende yapılanları çok beğendim diyebilirim...

Size iyi bir oyun yaşatmak istiyoruz...
valla silaha artı basma olayı olamsın kanımca knight oynamıyoruz ki :D ama siz bilirsiinz... bide yemek kitabı musicianship book giib şeyler gelebilir. provocation skill i discordance taste idenfiction peace making skilleri eklenebilir. sonucta serwer rp... ettrafa barlar doşenebilir... suda yuruyen binekler olablr =) ucan binekler de olabilir =) ( bunlar mümkün. sadece ucan binekte playerın gidip gitmemesi oalyını denemedm... ama staf giidiyo... bi denenmesi lasm ) ilişki sistemi olabilir.. .iliskiyle taanısılan kişinin eşyaları vucudu gozukur altında arkadaşlık romantizm öfke yazabilir. :D:D ( ben bayaı bi coştum tutun beni :D )

bombardıman aletleri cannon ballar, şehir savunmaları, yeni şyler olalbr işte yeterki rpye uyulsun
bu arada ben sphere yada run uo olsun tu skilelr yaratıcılık ve hayal olduktan sora oynarım demiştim... bide hhostun ve sitenn olcaından emin olunması gerekli =)
Master
59.2997
Arkadaşlar başlık takım arkadaşı ve sponsor aramanın dışına çıkıp sunucu tanıtımı ve reklamına girmeye başlamış. Baştan uyarmak istedim konuya sapmadan devam edin.
tortuga : ben scritp dışındaki çoğu şeyde yardımcı olabilrim. ama konu rp yse benim aklımdada eklenebilicek rp fikirleri var... sadece cuma cumartesi günleri tyaardımcı oaalblrm... verdata,gump,map yapımı, world builderlık, rp de aşaırı uçukluk, rp story yazımı, yaratıcılık en gusel oseliiğim,client edit fln :D gibi konulşarda yarıdmcı oalblrim de serwerın acılaı kesinmi?

Taner bi bina yapıyosn 5 saatlik afk sürecine giriyosn biliosn bence sil onu :D Senin staff olmanı yasaklıyorum :p Runuo oynucaz beraber eheh :D
=)
ben zaetn yardım edebilrm dedim. çalışırım staffa girer serwer da ccalışırım demediydim=) zaten o dediklerimi ypana çok az serwer var onalrda yabancı serwerlar =)
O yüzden runuo oynucaz ya gerçek uo :P Alışamadım adam kalvas atıo gidio yarım saat sonra gelio kalvas yiyiom :D
ee :D büyüyü elde tutma var =)
Yok be ne alaka :D Delay denen bisi olsa :D Xantierden ogrencez ama yavas yavas :P

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.