Silindi
Selam arkadaslar uzun zamandır oynamadıgım bu oyunu tekrar oynamayı dusunuyorum eski bi player olarak geleceği olan kalabalık ve ozellıkle levellı aktif bi server bilenınız varsa yardımcı olursa cok sevinirim....

İletişim : [email protected] Msn Messenger
Silindi
Moderators
21.9001
Teşekkür ederim peki bildiğiniz bi levelli server varmı
Genel olarak RunUO sunucuları levelli oluyor ancak etik olarak size sunucu tavsiye etmem doğru olmaz ve levelli sunucu bilmiyorum ne yazık ki.
Levelli sphere sunucusu yoktur.
Nasıl yok ?
Olmaz olurmu hiç :)
Benim bildiğim kadarıyla Türkiye'de levelli bir uo sunucusu mevcut değil. Elbet açılanlar oldu da, şimdi varmı pek bilgim yok.
Türkiye'de levelli sunucu mevcut araştırırsanız bulabilirsiniz...
ultıma-strıke da yayınlanan banner var orta dunya suan tr tek ler baska o sekılde bır server yok sagdakı kı bannerdan ulasabılırsın
Levelli sphere sunucu varmı nerde var biri pm atsın
Levelli sphere çok oldu Türkiye de. Ama şuanda yok benim de bildiğim kadarıyla. Deneyenler oldu gayet başarılılardı ama ilgi çekmedi.
Levellı Pvpkings biliyorum o kadar ama sana Kendi serverımı tavsiye edebilrm :) *** pek kalabalık oldunu söliyemem ama ilerde olcanı düşünüruz Bugun açıldı daha :) Sistemler güzel sade ve abartılı hiç bişi yok beklerim servera .. :)

Reklam içerikli yazılar yazmak yasakdır.

Bu konu Leon Jade tarafından düzenlendi(2009-10-14 08:41, 14 yıl önce)
Yazını Edıt lersen sevınırız cumleten reklam yapmak yasak.özelden yolayabılırsın bu yazdıklarını..
Bir çok sunucu mevcut araştirirsan bulabilirsin..

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.