arkadaşlar age of empires 2 de her zaman kazanmak için bilğidiniz bir taktik varmı
oyun türüne göre değişirki :)
Taktik hızlı olmak savunmayı sağlam tutmak birazda akıl yürütmek gerisi gelir zaten
kazanma taktiği karşındakinin oynayısına göre değişir.her zaman kazanmak diyorsan oyunun başında hızlı olup hemen saldırcan
Shaziment : kazanma taktiği karşındakinin oynayısına göre değişir.her zaman kazanmak diyorsan oyunun başında hızlı olup hemen saldırcan
ama karşı taraf rush'ı atlatırsa senin için kötü saatler başlıyor demektir :)
ama tabiki rush u normal bir ülkeyle yapmıcaksın. eğer hızlı olup iyi gelişirsen ve birde goths isen oyunun başından sonuna kadar lider götürürsün goth rushu ünlüdür (:
spanishlerde iyi rush'da.. internetten online oynarken bir kere kötü basmışlardı beni
ahaha evet

si. age of ya cidden cs 1 age of 2 ..

artık böyle oyunlar pek yapılmıyor :s
Lucretius :
Shaziment : kazanma taktiği karşındakinin oynayısına göre değişir.her zaman kazanmak diyorsan oyunun başında hızlı olup hemen saldırcan
ama karşı taraf rush'ı atlatırsa senin için kötü saatler başlıyor demektir :)
ben de ondan korkuyorum zaten :)
ama gothlar savunma için kötü ne keep var ne bombard tower
zaten sen gothlarla adama daldıgında adam kolay kolay karsı koyamaz ki :)5-10 tane barracks bas ordan huskarları cıkar o hızın karsısında adam ayakta duramaz fazla zaten :)
hunlar da ev yapmadıgı için denemekte fayda var
ben rush yapmıcam dıyosan sana saracenleri önereyim ben en iyisi
turks ler iyi değilmi
Teutonslar güzeldir. Özellikle de Teutonic Knightlar.
şu bizansı cok seviyorum ya

hellas forever ::P
Oyuna Göre değişir Ammmaaaa her zaman en ii taktik önce saldırmaktır işçileri sıkıştırmaya bak başlar başlamaz

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.