Merhaba,

Bir süredir fikir aşamasında olan anket sistemini aktif hale geçirmiş bulunuyorum. Sadece Neophyte ve üst level'a sahip kişilerin anket açabileceği bu sistem herhangi bir forum kategorisinde açılan anket başlıkların Anasayfa'da random olarak yer alması ve oy kullanabilmenizi kapsamaktadır.

Sistem şu an beta sürümündedir. Herhangi bir sorun çıkması muhtemeldir, lütfen çıkan sorunları ve fikirlerini bu başlık altında bizimle paylaşırsanız mutlu olacağız : )

dipnot: eski anketleri herkesin açabildiğini düşünerek. eski anketler bu sisteme dahil değildir.
Ellerine sağlık ben beğendim hatta takdir ettim :)
Bence baya deneme4 olmuş sistem. Bu kadar deneme4 uğraşan kalmadı artık :)
güzel olmuş. hayırlı olsun.
Arka tarafına kaplama konulursa fena olmaz.Böyle çok boş duruyor.
kaplama derken ?
Mesela arkası bomboş beyaz şekilde kalmasın.Yukarıdaki radyo fonu gibi birşeyden bahsediyorum
Beğendim.
Çok güzel olmuş siteyi daha da aktif edicektir.
Çok hoş elinize sağlık.
Nexima : güzel olmuş. hayırlı olsun.
Nexima sen Pyramid Uo adminimiydin?
(Cool)C(Muzo)S(PvP) : Nexima sen Pyramid Uo adminimiydin?

:D sanırım yeni üye oldun (hoş geldin), fakat bu konuda da bu sorulmaz ki ;), ayrıca diğer yazdığın mesajlara baktım eski konuları hortlatıyorsun yardımcı olman güzel bişey bence fakat yeni konuları tercih etmeni öneririm :):):)
Güncelleme: Forum anket olarak açıklanan fakat kilitlenen başlıklar anasayfa da random olarak çıkmayacaktır.
EasyUO anketindeki seçenekleri düzeltin;
Evet bir illegal programdır
Hayır bir illegal programdır
Xel : EasyUO anketindeki seçenekleri düzeltin;
Evet bir illegal programdır
Hayır bir illegal programdır
efendim ? senin yazdığın 2 seçenek de aynı anlama geliyor zaten. şu anki seçenekler doğru.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.