Evet arkadaşlar malum son zamanlarda ultimaya eskisi kadar değer verilmiyor U-S adminlerinden biri aracı olupta bir buluşma ayarlasa 50 60 kişilik bütün U-S üyeleri gelse hem tanışıp kaynaşmış oluruz hemde fotoğraflarımızı çeker ultimanın ölmediğini herkeze göstermiş oluruz ne dersiniz ?
50 60 kişi mi :D o kadar üye var mı burda?
İşte toplanma amacımız o olacak sesimizi duyurmak gerçekten ultimaya yıllarını vermiş kişilerin geleceğini umuyorum şahet ben marmariste oturuyorum istanbulda bile olsa buluşma gelirim
Daha önceleride konuşulmuştu bu konu sanırım, sanmıyorum böyle bir organizasyonun kavgasız,gürültüsüz yapılabileceğini. Herkes spartacus olduğu içün.
Marlock : Daha önceleride konuşulmuştu bu konu sanırım, sanmıyorum böyle bir organizasyonun kavgasız,gürültüsüz yapılabileceğini. Herkes spartacus olduğu içün.

Aynen, uo-mafyalarıda gelir sonra :D
Tekirdağ,Bursa gelebilirim.
Halbuki çatışmaya gitmicektik oturup sohbet etmeye eğlenmeye gidicektik
Ben halısaha maçına 14 kişi bulamadım gelecek 50-60 kişiyi nereden uydurdunuz yahu :)
14 kişiyi de toplayamadık zaten ordan arkadaş burdan tanıdık diye diye anca 14 kişi çıkartabildik. Bunların anca 10 tanesi Ultima oyuncusuydu.
Tymaron : Ben halısaha maçına 14 kişi bulamadım gelecek 50-60 kişiyi nereden uydurdunuz yahu :)

Şimdi maçla o birmi herkez futbol oynamak istemez birde böyle bakmak lazım :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.