Arkadaslar Diğer Kullanıcım (Dreamer) hack yedi. Buradan çirkin bir post atarsa eğer özür dilerim.

Şifremi unuttum'a giricem şimdi, kayıtlı olduğu mailde hack yedi :(

Yetkililer profilden msnimi alıp ekleyebilirlermi?

Bu kullanıcıda gitmesinde :D
Direk yaş:14

Yazmış hackleyen insan...

Geçmiş olsun Burak.:)
Bana cok guzel laf atti o PM araciligi ile... Hatta bana demiyeyim de butun herkese ... U-S yetkililerine diyeyim ...

Onun ustune bayagi bir kotu mesaj yedi arkadas ve sonra sustu... 1 saat sonrada BAN'ladim ses cikmayinca.
Burak geçmiş Olsun.Seni çekemeyenler var : P
Akillis msnden ulaşabilirmisin? ya kaç seneden beri u-sdeyim ilk defa geliyor bu başıma :( Yardım et lütfen yaw. PM i atan ben değilimmm:utangac

@spawnsas
çekemeyen çok :)
[Ragnar] : Akillis msnden ulaşabilirmisin? ya kaç seneden beri u-sdeyim ilk defa geliyor bu başıma :( Yardım et lütfen yaw. PM i atan ben değilimmm:utangac

@spawnsas
çekemeyen çok :)

Olum şimdi bu msn ninle konuşsam benide hacklermi kalkışsın valla virüs atarım:D
Silindi
Master
3.1
geçmiş olsun olur böle :D wish forumlarındada birisi benim acc yi hackleyip herkese kaymıştı :D
Benimde hacklediler Tc.Alien i bende bunu açtım
Gerizekalılar dolu direk açtı msn bende engelledim bak ne mesaj atmış.

U-s de btun scp yardımı userleri hacklicem ULTİMATR FOREWER !!
Sercan gülme sercan :D Olm adamın bi elimi ayağımı hacklemediği kaldı ulan! Dier msnler gitti,kullanıcı gitti, dier sitem gitti, o sitedeki mailde gitti :D

Olm burdakini bari kurtarak :S
[Ragnar] : Sercan gülme sercan :D Olm adamın bi elimi ayağımı hacklemediği kaldı ulan! Dier msnler gitti,kullanıcı gitti, dier sitem gitti, o sitedeki mailde gitti :D

Olm burdakini bari kurtarak :S

Adam Direk Pc ne Girmiş Yani
o Ultimatr sini başına yıkmassam onun eğer bende Burak değilim. Şerefsiz herifler, DIEMASTER denen şahsiyetmiş bunu yapan. ama UO TR die bişi kalmıcak bugün ;)
Uğraşma boşver.:)
@Spawnsas
Ne uğraşmıcam la? u-sdekiler hacklenicek diye çığırıyo küçük beyinli şey. Ama göstercem ona ben hack nasıl oluomuş.
Silindi
Members
0
evet hacked by diemaster die yell geciyo sürekli :D gelsin hacklesin göreyim :D

İnş bi hackler bak nası gidiyorum savcılığa.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.