Arkadaşlar Eragon, M.Ö 10.000, LOTR serisi tarzında fantastik film tavsiyelerinizi öğrenebilir miyim? bu tarz filmler arıyorum ama halen bulabilmiş değilim.
Master
59.2997
Kingdom Of Heaven izlemediysen izlemeni tavsiye ederim.
lotr extended edition'ı izledin mi?
"Süper ot " tavsiye ederim 8)
izlemedim maalesef. hepinize tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. sonunda bulabildim yani izlenebilecek bikaç film. :)
o zaman izlemelisin normal lotr serisinden çıkarılan sahnelerle birlikte yaklaşık 12 saat sürüyor :)
Fantastik film değilde yeşil sokak holiganları diye bir film var o beni baya etkilemişti :)
Tavsiye ederim.
Perfume The Story of a Murderer
HP-Nexiel : Fantastik film değilde yeşil sokak holiganları diye bir film var o beni baya etkilemişti :)
Tavsiye ederim.

Bende onu tavsiye edicektim,fantastik dediği için söylemedim.Tam İngiliz holiganlarını anlatan film.Sonu fena bitiyor:D
lotr extended edition'ı izlemek için bir hafta sonunu ayırmak gerekiyor o zaman. ama izleyeceğim. Yeşil Sokak Holiganlarını izledim. :)
Ben film değil de dizi tavsiye edeceğim. 2008 yılında BBC'de yayınlanan 13 bölümlük "Merlin" isimli dizi. Merlin ve Kral Arthur'un hikayesini konu almış fakat oldukça farklı şekilde işlemişler.
Banada Güzel Korku Filmi Önerirseniz Sevinirim Yada DoğaÜstü OlayLar İçeren :)
Hostel 1 ve 2, Saw Serisi, A Nightmare on Elm Street Serisi, Friday the 13th Serisi.
SoulEdge : Banada Güzel Korku Filmi Önerirseniz Sevinirim Yada DoğaÜstü OlayLar İçeren :)

Sana Alacakaranlik ! (Twilight) Tavsiye Ederim Guzel Bir Film

Tarz=Gerilim/Aksion/Macera !
Eurotrip, Roadtrip

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.